PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 4:24 pm

Yoshiro

"Teď půjdeš se mnou," ozval se příjemný hlas, který už Kisuke znal z dřívějška. Když se otočil, aby zjistil, odkud přišel, uviděl, jak se Aka opírá a Miku(a), který truchlí nad svým domkem. Yoshiro přikývl a poplácal Kisukeho na ramenou, "až se vrátíš, dáme si druhý kolo," navrhl a pevným pohledem se díval na svého černovlasého bratra. "A buď opatrnej, Aka se tváří jako svatej, ale je to pěknej zmetek, nikdy nevíš, co udělá," upozornil Kisukeho a ještě jednou ho poplácal na rameni.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 4:24 pm

Minato

Minato se trochu uchechtnul když jeho otec dostal zásah a odsekl svým obvyklým způsobem. Trochu mu zalichotilo pochválení jeho sil, ale to co následovalo zase tak moc hezké nebylo. Ale co se dalo dělat. Byl to tatík, zasložil si dostat naprdel. Nevýhoda tak velkého meče byla, že jeho ostří mělo dost velkou plochu, kterou mohl Minato využít. Udeřil tedy plochou volné dlaně do plochy, přičemž mu však ostří sjelu kousek po ruce, takže si odnesl taktéž krvavou čáru na levačce. Trochu se usmál. zdálo se, že tohle nemohl vyhrát jen tak. Odskočil tedy dozadu a pronesl: "Nyní poznáš mojí skutečnou sílu! Nejsilnější nebeskou zanpakuto, jak bych jí hodnotil já."
Najednou prudce vyhodil zanpakuto do vzduchu, která se roztočila v pravidelném kruhu. Sám složil ruce do jakéhosi gesta a ostře pronesl: "Budeš souzen sedmi hvězdami! Shichiseiken!" Jeho tělo stříbrně zazářilo, na rukou se mu objevili jakési stříbrné chrániče, které byli původně součástí Fullbringu a zanpakuto se proměnila ve známou pečeť. Jediný rozdíl od fullbringu byl ten, že nyní nebyla pouze jednou, ale sedmkrát. "Tohle stádium jsi viděl naposledy... ukážu ti, co to ve skutečnosti umí," zašklebil se mladý Shinigami a pečetě zmizeli. Minato v té chvili pozvedl ruce a dvě z pečetí se mu objevily u dlaní. Z nich vytáhl dva stejné meče. "TsukiKen!" [Měsiční meč - rozdíl od pictu je takový, že Minatovi meče mají bílou barvu a z nich vystupuje slabá stříbrná záře] S těmito mečmi zaujal Minato bojovou pozici, jeden meč připravený k obraně, druhý k útoku. "Tak pojď, tati!" vyzval staršího Nakamuru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 4:34 pm

Kisuke

Kisuke sa otočil a uvidel tam... jak sa volal... Mr. Červený? Červenáček? Červeňka? Niečo podobné... každopádne Červánek vyhlásil že smeruje k nemu. Kisuke pokrčil ramenami... Ok... kľudne... prežil som jednu skoro smrť, prežijem snáď aj druhú... povedal.
Ešte sa otočil na Yoshira. To si piš že si dáme druhé kolo. Plánujem nabudúce bojovať... seriózne. povedal serióznym hlasom. Potom sa ale opäť pousmial. A dík za radu, Yoshi. dodal a tiež ho poplácal po rameni, aby to nebolo také jednostranné. Potom podišiel k Reddiemu. Tak pán Červeň, môžeme vyraziť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 6:07 pm

Kyoya

Tentokrát bez větších keců jsem se zakousl do toastu, aniž bych nějak vnímal jeho chuť. Byl jsem naštvanej na toho chlápka, byl jsem naštvanej na Hanka, byl jsem prostě naštvanej. Když jsem ale slyšel o limitech musel jsem se zasmát. "Limity? Bah... tohle byla jen drobná chybka v koncentraci... nic víc... " řekl jsem, Nevěděl jsem, jak moc energie mi má ta sváča doplnit, ale měl jsem chuť mu nakopat prdel. Nebo někomu jinému...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 9:26 pm

Sojiro

Byl překvapený, když jeho syn tak jednoduše vyšel z jeho drtivého útoku. Ale to první překvapení se nedalo srovnat s tím, co přišlo poté. Minato už byl shinigami nějakou dobu, Sojiro si pamatuje na to období, kdy mu jeho zesnulý kamarád Yoshiro předal svou sílu, aby mu zachránil život. Minatovo reiryoku bylo neuvěřitelně silné po tom, co vyvolal shikai a Sojiro to nechápal. Kde se to v tom klukovi vzalo? Sojiro se sentimentálně pousmál a potom nadzvedl meč. Jeho duševní energie začala zářit z celého jeho těla, měla rudou barvu. Nakonec se přesunula až do meče, který se zmenšil na obyčejnou katanu. "Minato, je tu něco, co bys měl vědět," postavil se do bojové pozice, "ale pravdu si zasloužíš jen pokud mě dokážeš porazit."

Aka

Když se Kisuke přiblížil na dostatečnou vzdálenost, Aka ho chytil za ruku a beze slov se s ním odshunpoval někam pryč. Než se Kisuke stačil rozhlédnout, byl uprostřed dřevěného domku ve stylu feudálního Japonska (if you know what I mean). Aka popošel k malému stolku a posadil se na polštářek. Na stolku byly dvě misky, ve kterých byl nějaký nápoj. "Posaď se," pokynul.

Raiden

Raiden pokrčil rameny, "nepochybně," pronesl ironicky a na chvíli se položil na záda. Kyoya cítil, jak se všechna síla, kterou za poslední dny ztratil, obnovuje. Bylo to jako když se člověk vyspí po namáhavém dni akorát s tím rozdílem, že není rozlámaný, zničený, podrážděný, ale skutečně odpočatý. "Jak se cítíš?" zeptal se Raiden.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Jan 30, 2013 9:39 pm

Kisuke

Kisuke sa ani nenazdal a už bol niekde úplne mimo. Pomaly ho to, ako su všetci drsni, začínalo štvať, ale tak čo už. Trocha sa rozhliadol... vyzeralo to tam celkom útulne. Hm, som zvedavý čo ma tu čaká.
Tak sa teda posadil a trocha podozrievavo sa pozrel na ten nápoj. Yoshi hovoril že si mám dať bacha... takže je jasné že v tom nápoji bude určite nejaký jed a on ma potom s tym jedom donuti bojovat alebo niečo! pomyslel si paranoidne. Pozrel na Aku a čakal čo spraví.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Jan 31, 2013 3:20 pm

Minato

Bedlivě sledoval svého otce, jak jeho pohyby tak výkyvy Reiatsu. Trochu ho překvapilo Reiatsu, které z něj vystoupilo a vsáklo se do meče, který se změnil... na katanu. Tak to byl trochu problém. Ta se blokovala trochu hůře než ten jeho obří meč. No, co se dalo dělat. Musel mu nakopat zadnici, aby zjistlil něco, co mu nechtěl říct. "Jestli řekneš, že jsi i Shinigami a ne jen spoďárový Fullbringer, tak něco nakopnu," ušklíbl se a začal se soustředit. Krom shikaie a Kida měl už Minato v záloze jen jednu schopnost. Byla tak trochu pasivní, ale jak zjistil, tak velmi užitečná. Dokázal dobře skrývat své reiatsu tím, že ho vzahoval jakoby do sebe. Tím navenek působil mnohem slaběji, ale uvnitř něj to vyvolávalo jakousi změnu. Neuvolňované reiatsu zdokonalovalo jeho pilně vytrénované schopnosti coby člověka, tak i Shinigamiho. Jeho smysly byly jako obvykle funkční na maximum a předtím poraněné předloktí nyní bránil stříbrný chránič. Vše mu hrálo do karet, až na jednu věc. Sojiro byl hádankou. Stále vytahoval nové a nové triky z klobouku.
Minato zmizel. Využil shunpo vcelku slušné rychlosti a objevil se ve vzduchu nad Sojirem. "Tenrin: Gessen!" zahřměl a z jeho čepelí vylétli dva energetické diky, které od původní podoby ve Fullbringu nabrali mírně na síle. Stále vnímal svého otce, aby zaregistroval jeho úhybný manévr. Kamkoliv se jeho protivník uhnul, tam byl odhodlaný odpálit další disky. Problém byl, že dokázal vypálit pouze dva a pak musel pár vteřin počkat. Nemohl je chrlit jak samopal. Navíc se jednalo pouze o základní útok, takže mohl zranit, ale ne zabít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 05, 2013 4:26 pm

Kyoya

No, citil jsem se dobře. Tohle tak mít doma, nemusel bych trávit 8 hodin spánkem. "No, bylo mi už líp... ale tak ujde to..." oznámil jsem suše. Postavil jsem se a prokřupal u toho všechny klouby, co jsem jen mohl. Podíval jsem se na toho týpka zvláštním pohledem, který nebyl úplně přátelský. "Takže? Co teď? Další sílená dávka soubojů? Nebo něco horšího?" zeptal jsem se, protože teď jsem mu mohl konečně něco ukázat. Neměl jsem sice náladu bojovat, ale pokud jsem mohl zesílit, byl jsem ochotnej to přetrpět.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 05, 2013 5:34 pm

Aka

Aka seděl a popíjel u toho nápoj z půlkulaté misky, přičemž sledoval černovlasého mladíka, v jehož obličeji byla vidět nedůvěra, kterou ke shinigamimu z nulté divize cítil. Aka si ještě jednou usrkl a poté vrátil misku na místo, ze kterého jí předtím vzal, "Kisaragi Kisuke," oslovil hlasitým, ale nijak zlým hlasem, Kisukeho, "slyšel jsem o tobě spoustu věcí," pravou ruku natáhl za sebe a protáhl si jí, po chvíli udělal to samé i s levou rukou, nakonec se zapřel oběma lokty o zem, takže skoro ležel na zádech, přitom pořád pozoroval Kisukeho, "moc se mi nelíbila ta část o tvé povaze," řekl kysele a očima na chvíli ujel někam do strany, aby se přitom nemusel dívat na Kisukeho, věřil totiž, že by v jeho pohledu uviděl dostatek znechucení na to, aby mu to zkazilo náladu, "kdybych na to nebyl připravenej, nejspíš bych tě nesnášel," pokračoval dál s nevinným výrazem ve tváři a radši se pořád koukal někam stranou, aby nemusel čelit přímému pohledu s mladým shinigamim. "Jak vůbec snášíš lidi, ne.. Jak lidi snášej tebe? To musí být strašný mít takovej život," poslední větu si spíš mumlal pod nos. Vlastně se zdálo, že už ani nemluví s Kisukem, ale spíš jen nahlas přemýšlí.
"No, to je jedno," protočil očima a nakonec se znovu upřeně zahleděl do Kisukeho modrých očí, "ty to nebudeš pít?" zeptal se.

Sojiro

Minatův otec zakroutil hlavou a na chvíli se zahleděl někam na sebe, jako by prosil boha o to, aby ho ušetřil podobným kecům. Nikdy si nepřál, aby se k němu jeho vlastní dítě chovalo takhle, ale on vlastně v mládí nebyl jiný, navíc patřil k těm lidem, kteří dokázali nad podobnými situacemi mávnout pomyslnou rukou a prostě to přejít.
Když po něm Minato vystřelil dva disky, Sojiro se pevně opřel pravou nohou do země, která se mu svezla po písku asi o půl metrů dál a svoji katanou sevřel v pevném obětí svých dvou dlaní. Čekal a pozoroval přitom, jak k němu míří tvrdé měsíce Minatova tréninku. Disky narazily a prach v místě nárazu se zvedl. Minato teď neviděl, jestli jeho útok dopadl úspěšně nebo se mu Sojiro nějakým způsobem vyhnul.
Na odpověď nemusel dlouho čekat, protože se Sojiro objevil přímo před ním a zaútočil na Minata sérií několika rychlých seků ze stran.

Raiden

Raiden si prokřupal prsty, prohrábl si vlasy a usmál se tak, až se z jeho zubů oslnivě zablesklo. "Teď budeš trénovat pod mým dohledem," řekl hrdě a ukázal někam za sebe, "támhle!" zvolal hlasitě a až teď si Kyoya mohl všimnout velké kopulovité arény, která kolem sebe měla několik podivných zařízení, které Kyoya nedokázal zařadit do kategorie techniky, kterou by znal.
"Bude to něco, co jsi ještě nezažil. Nejspíš ti hlavou vrtá, co jsou ty stroje, to ti hned vysvětlím! Jak vidíš, jsou to čtyři zařízení, která připomínají velké transformátory! Ono to na ten způsob i funguje, až na to, že na nich neprobíhá žádná indukce. Tyhle zařízení fungují na duševní energii, která se v nich akumuluje a následně je pomocí tam těch velkých vysílačů vysílána do arény, což způsobuje to, že se tam vytváří pole, které se skládá právě z duševní energie! Jinými slovy, budeš trénovat pod velice silnou, pro tebe možná až neuvěřitelnou zátěží. Tvoje tělo na to bude okamžitě reagovat. Pokusí se rozšiřovat svojí maximální kapacitu, aby ten nápor dokázalo snést. Možná by bylo dobré podotknout, že můžeš zemřít, ale já věřím, že to zvládneš." Až teď se Raiden nadechl a pohladil se po břiše, jakoby se právě nakrmil velkou porcí jídla, "jdeš do toho?"
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 05, 2013 6:13 pm

Manon

seděla pod prvními stromy lesa a přes pole sledovala vesničku, kde se pomalu rozsvěcela okna v domech, jak se stmívalo. V malém ohništi si pekla pár brambor, které si vypůjčila ze zmíněného pole a kochala se tím pohledem. To bylo něco, co ji vždycky uklidňovalo. Pohled na lidi, kteří se po celodenní práci vraceli domů, do žlutých okýnek. Venku nikdo nezůstal, co by tam taky dělal? Kolem Manon byl klid a mír a ticho, jen brambory se pekly.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 05, 2013 6:48 pm

Kyoya

Člověče, vy jste vážně cvok co? řekl jsem a zamyslel se. Pousmál jsem se. "Tak na co sakra ještě čekáme?" zeptal jsem se. Nemohl jsem se dočkat až to vyzkouším. Ano, bylo to divné, ale potřeboval jsem zesílit a ten stav, ve kterém jsem byl teď byl žalostný. Yoshiro i Kisuke byly teď neuvěřitelně silní určitě a já jsem ztěží dokázal uvolnit svůj meč a to ještě ne úplně. "Ale pokud umřu, rád bych byl pohřben v Karakuře vedle matky... zařídíte to, žejo? A na hrob prosím dopsat IDDQD..." řekl jsem a vydal se za tím cvokem do kopule...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 05, 2013 6:54 pm

Minato

Minato se mírně ušklíbl když se jeho otec objevil přímo před ním. Naštěstí se ve vzduchu tak krásně manévrovat a dokonce i statát, takže mohl okamžitě zareagovat podle potřeby. Otec šel do útoku ze stran, což se dalo očekávat. Vzhledem k tomu, že nebyl blokován žádným okolním prostředím, mohl si rozvinout svůj bojový styl naplno. Mladý shinigami tedy musel reagovat. Nejprve vyblokoval, za pomoci obou čepelí, první útok, přičemž se trochu podpořil vlastním reiatsu, aby donutil otcovu katanu k prudšejšímu odrazu zpět a následně vedl katanou v levačce táhlý sek zespodu, aby mu rozříznul co jen šlo. O otcovu katanu se měl postarat meč v pravačce.
I přes toto stažení se nakonec stáhl do určité vzdálenosti. Tiše doufal, že mu otec ukáže nějaký útok na dálku, aby mu mohl ukázat další pokroky svého rozvoje.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Tue Feb 05, 2013 7:02 pm

Kisuke

Pozoroval Aku ako sa tam naťahuje a diskutuje sám so sebou. Jeho slová neboli moc milé a Kisukeho nálada nebola celkovo moc dobrá, takže venoval Akovi dosť chladný pohľad, ktorému sa Aka ale vyhýbal.
To je všetko pekné a milé, ale je vás do toho absolútne nič. Vám môže byť totálne jedno ako si ja žijem svoj život a priznajme si to... aj vám to je jedno. Jak ma ľudia znášajú, to je ich problém. A nie, nie som smädný. povedal odmerane. Nemal moc rád ked ľudia zachádzali do toho prečo sa chová tak ako sa chová, zvlášť keď boli zo Soul Society ktorú ešte predvčerom neznášal a zvlášť keď ho poznali 5 minút. Odkial vôbec máte tieto informácie, špehovali ste ma? povedal trocha naštvane.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 4:15 pm

Manon

Konečně si Manon našla nějakou chvíli, během které se mohla cítit svá. Jak si tam tak seděla a opékala brambory, mohla sledovat, jak se na noční obloze rozsvěcují malé bílé tečky a spousta z nich vytváří nejrůznější obrazce, které si člověk s představivostí a nějakou tou dávkou kreativního myšlení, mohl pojmenovat podle nejrůznějších blbostí. Od slunečních brýlí, přes hrábě až k všelijakým druhům zvířat.
Manon ucítila, že se trochu zvedl vítr, ale nebylo to nic nepříjemného, ba naopak. V tuhle roční dobu vál po večerech příjemný větřík, který takovou idylku, jakou Manon zažívala, nemohl zkazit.
Po posledních dnech, kdy se neustále někdo zjevoval za zády mladé ženy, by jí však mohlo vyrušit, kdyby se to i nadále opakovalo. A všechno začalo nasvědčovat tomu, že se to znovu děje! Manon totiž uslyšela zašustění křoví, které bylo jen pár metrů za ní. Když se ale otočila, aby zjistila, co nebo kdo tam je, nic neviděla. Při pozornějším zkoumání si však mohla všimnout dvou malých kočiček, které mířili k ní. Zřejmě tu bloudili a přilákalo je teplo ohně. Jedna kočka byla celá černá a měla pár velikánských žlutých očí. Druhá kočka byla mourovatá a měla zelené oči. Obě na Manon vykuleně civěly.

Raiden

Zdálo se, že Raiden absolutně netuší, o čem to Kyoya mluví, protože na něj hleděl jako na debila, "Co, jaký IDQD?" zeptal se a na chvíli se zastavil. Potom ale asi usoudil, že je to stejně jedno a zamířil k velké kopulovité aréně.
Jakmile k ní dvojice dorazila, Raiden Kyoyovi věnoval ještě jeden nicneříkající pohled a potom ho strčil dovnitř, kde ho zavřel, "výborně!" vykřikl a zdvihl palec u pravé ruky, "teď jdi prosím do středu arény, aby tě všechny přístroje zasáhly zároveň. Je tam takový malý červený křížek, postav se na něj," křičel na Kyoyu přes silné sklo, což byl problém. Kyoya totiž vůbec neslyšel, co Raiden říká, mohl to však pochopit z jeho gestikulace, protože ukazoval na červený bod, který Kyoya mohl z dálky vidět na zemi.

Sojiro

Minatovi se podařilo odrazit otcovu katanu o několik centimetrů zpět, čímž se dostal pryč z tlaku, který na něj Sojiro vynakládal a mohl přejít do protiútoku, kterému se Sojiro jen tak tak vyhnul. Minato se poté stáhl dále dozadu, "měl jsi tu zůstat a využít toho, že jsi se dostal do výhody," protáhl si zápěstí dlaně, ve které svíral katanu, "teď už se něco podobného opakovat nebude, synku."
Minato ucítil masivní nárůst duševní energie v celém komplexu a mohlo mu dojít, že shit just got real. Sojirovo tělo začalo vyzařovat energii do prostoru a bylo by na místě podotknout, že v takové podobě jí Minato ještě neviděl. "Na fullbringu je taková dobrá věc," řekl drsně a sklopil na sekundu pohled, "když ho dokážeš ovládnout, dovolí ti cokoliv."
Minato uslyšel zapískání a poté cinknutí. Z meče, který držel v levé ruce, odletěla polovina čepele. Sojiro nestál tam, kde byl předtím, byl vedle Minata a pravou rukou držel Minata za loket jeho pravé ruky. Ve své levé ruce svíral katanu, kterou Minato cítil na svém krku, ze kterého stekl pramínek krve. "Co uděláš v situaci, kdy tvůj život visí na vlásku, Minato?"

Aka

Vykulil na Kisukeho oči, "špe-co? Ne!" V Akově tváři bylo vidět pobavení, zřejmě mu přišla vtipná Kisukeho reakce na 'milý' popis jeho povahy. Najednou se ale Aka zasekl a podezřívavým pohledem se podíval na černovlasého shinigamiho, "ty to myslíš vážně, co?" zeptal se zaskočeně, "všechny informace jsme vytáhli z hlavy Urahary Kisukeho, který je teď v naší péči," řekl popravdě, "on tě špehoval, my ne."
Kisuke si mohl všimnout, že nápoj, který mu předtím Aka ukazoval, začal podivně bublat a vycházela z něj pára. Aka se jen usmíval, "vypij to," řekl celkem milým hlasem a vlídným pohledem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 4:54 pm

Minato

Minato byl slušně v kelu. Nečekal, že se z jeho tatíka vyklobe taková démonská příšera s Reiatsu až na půdu. Tady už skrývání jeho vlastní síly nepomohlo. Mohl jí do sebe zhušťovat jak chtěl, ale bylo to k ničemu. Musel s ní naopak ven, aby odolal. Hned se mu začalo dýchat lépe, když kolem něj začali proudit vlny stříbrné energie. Jenže to už něco cinklo, kus meče mu upadl a tatíkova katana mu utkvěla na krku. Navíc, pravačka byla v sevření, takže teď nemohl bojovat. Musel se od něj vymanit. A to hned.
"V takové situaci bych si koupil paruku, abych měl těch vlasů víc. A nebo..." na chvíli se odmlčel a pohlédl otci přímo do očí. Snad to výjde... povzdechl si sám pro sebe a soustředil své reiatsu do levačky. "Bakudō #61. Rikujōkōrō!" zavelel zprudka a ukázal prstem na Sojira. Pokud šlo vše podle plánů, zarazilo se do něj šest plátů oranžové energie, které mu měli znemožnit pohyb.
Jestli se tedy tak stalo, vytrhl Minato ze sevření svého otce a přesunul se o kousek dál. Musel jednat rychle. Někoho takového neměli šanci Kido udržet po delší dobu. Nezbývalo než použít to. Jeho původní čepele zmizeli a před rukama se mu opět objevila pečeť. "Tenken!" [Nebeský meč] . Oba meče byli opět totožné, avšak o dost větší a silnější. Minato se nemohl zdržovat a tak znaky na čepeli začali zářit stříbrně. "Seznam se. Destrukšní síla mé zanpakuto. Tenkyū no shiroi~tō!" [Bílé věž nebeské sféry] vykřikl Minato a zvedl jeden meč prudce k nebi. Kolem něj se utvořila bílé věž z Reiatsu, stoupající prudce k nebi. Díky bohu, že byl strop v této místnosti tak zatraceně vysoko. Každopádně to byla vskutku velká energie, ničící Minatovo okolí. Následně Minato ukázal na svého otce druhým mečem a v ten okamžik naprosto stejná energie zaútočila z nebes/stropu na něj. Minimálně to udělalo slušný kráter v zemi. Nejsilnější náraz útoku přišel ve chvíli, kdy ještě Sojira začala svazovat jakási zářivá kružnice, která ho měla držet na místě po celou dobu útoku.

pro inspiraci trochu
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 5:20 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie. Jo, tak teraz som skutočne kľudnejší... budem si musieť s Henrym pohovoriť. povedal chladne. Jak sa vôbec má? spýtal sa.
Podozrievavo pozrel na nápoj... vyzeral dosť... ehm... podozrivo? A už som povedal že nie som smädný. dodal. Ale mal pocit že Aka ho to donúti vypiť, tak či onak... Každopádne dobrovoľne to nebude, lebo to vyzeralo priliš... divne.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 6:41 pm

Sojiro

Vůbec nevěděl, proč Minato mluví o vlasech a nevěděl, jestli tomu má věnovat pozornost nebo ne. Možná že právě tohle přerušilo tok Sojirových myšlenek natolik, aby se jeho synovi podařilo spoutat jej pomocí bakuda. Sojiro se tomu nejdříve nebránil, byl zvědavý, jak bude Minato pokračovat a co má vlastně nachystaného v tom svém rukávu. Pozoroval každičký pohyb, který Minato udělal a také to, co následovalo.
Sojirovi došlo, že by měl něco udělat, protože jinak ho Minatův útok, který rozhodně nepůsobil lacině, zasáhne. Soustředil se, aby dokázal vypustit tolik duševní energie, kolik bylo potřeba k tomu, aby zničil poutací kido, které jej drželo v šachu. Šestice sloupců, která Sojira poutala, zmizela ve chvíli, kdy Sojira trefil Minatův paprsek. V celém komplexu se znovu zvedl prach, písek a štěrk. Země se po Minatově útoku hodně zatřásla a také se do jisté míry zdeformovala. Sojiro se válel o několik metrů dál. Byl odřený, popálený a jeho oblečení bylo roztrhané. Nevypadalo to ale nikterak vážně, jsme přece jen v Bleachi. Sojiro se pravou rukou opřel o zem a vytáhl se na nohy. "To bylo nečekané," řekl hrdě a odkašlal si. Nějaký prach se mu totiž usadil v puse a to je nepříjemná záležitost, člověk nemůže pořádně polknout a má pocit, že se každou chvíli pozvrací, "myslím, že to pro dnešek ukončíme," řekl a ukázal na rukou time-out.

Aka

Pokrčil rameny, "umírá, nic nového, zatím ho ale držíme při životě, tedy, ehm.. Naše expertka jej drží při životě," když říkal slovo expertka, uhnul očima stranou, tak jako to předtím dělal, když mluvil o Kisukeho povaze.
Opět se otočil k černovlasému shinigamimu a ukázal na nápoj, "já vím, že to vypadá jako bublající bahno, ale věř mi, budeš to potřebovat, abys prošel mým tréninkem," vysvětlil Kisukemu upřímným hlasem. "Co ti o mně řekl Yoshiro?" zeptal se najednou. Nejspíš chtěl dát Kisukemu trochu víc času na to, aby se rozmyslel, jestli ten humus vypije nebo ne, "co si vlastně myslíš o svém bratrovi? A odpověz popravdě!" vybídl Kisukeho s přísným výrazem, "ačkoliv se to zdá nepravděpodobné, všechno tohle souvisí s tvým tréninkem tady u mě. Potřebuju znát pravdu. Takže zajdi do detailů."
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 7:01 pm

Manon

si ještě před pár sekundami myslela, že jakákoli návštěva by byla nemilá, teď ale jasně viděla, že o tuhle by se nechtěla rozhodně ochudit.
"Ahoj, bobášci! Jdete za mnou? Já pro vás nic nemám ale..." začala na ně mluvit tak něžně, jak by na člověka nikdy nepromluvila. Protože kočičky jsou narozdíl od lidí... no... prostě kočičky. Blbě nekecaly a nesnažily se ji zabít. Doufala, že půjdou k ní a nechají ji, aby je hladila.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 7:06 pm

Manon

Obě kočky na Manon tupě hleděly, protože vůbec nevěděly, co říká. Teda možná jo, kočky jsou přece jen nepředvídatelné bytosti s velkou touhou nadvlády nad celým světem! Třeba vycítily sílu, kterou Manon disponovala a tak se jí rozhodly využít! Dobře, to je trochu mimo.
Mourovatá micka se pomalu začala plížit k Manon a nakonec se zastavila jen kousek od ní. Posadila se a hleděla na ní. Ta černá se nakonec taky odhodlala a zamířila k ohni, aby se mohla zahřát. Na rozdíl od mourovaté kolegyně se ale nezastavila kousek od Manon, ale uvelebila se přímo u ohně vedle mladé quincy ženy. Ze stejného křoví, ze kterého vylezly kočky, se ozvalo mňouknutí a potom z něj vykoukla bílá kočičí hlava a na Manon koukal pár dalších vykulených žlutých očí.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 7:12 pm

Manon

"Awwwww..." kňoukala si pro sebe Manon. Bylo to tak roztomilé! Milovala kočky. Teďka mě tak napadá, kde jsou sakra Trhač a Godzilla?!?!??!?!!?!?! :-O No, OK, takže zpět a doufejme v zázračné schopnosti GM. Manon se ani nehnula, aby černou kočičku nevyrušila, ani ji nepohladila, protože se bála, že by mohla utéct. Čekala tedy a sledovala všechny tři zvířátka, co budou dál dělat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 7:44 pm

Kisuke

Aha, tak to je blbé... chudák Henry. povedal Kisuke s ľútosťou... a nie, neplanoval sa naučiť jeho pravé meno. Expertka hm... radšej nechcem vedieť.
Kisuke nedôverčivo pozrel na to bahno a zmraštil tvár. Vyzeralo to skutoćne odporne, ale bola pravda že s Kisukeho stravovacími návykmi ktoré obnášali instatné polievky, konzervy a veci po záruke čo neboli moc plesnivé, to zase nebolo najodpornejšie čo kedy videl.
No ale jeho myšlienky prerušili Akove otázky. Nadvihol obočie... jo, rozhodne sa mu to zdalo nepravdepodobné a irelevantné. Zamyslel sa... čo by mu asi tak mohol povedať. No Yoshiro povedal že sa síce tvárite ako neškodný týpek, ale ste zlý a nemám vám veriť. A popravde, myslím že mal pravdu... Každopádne, čo si myslím o svojom bratovi... no, určite to je baka, to je bez pochýb. Každopádne ho mám relatívne rád, ale je medzi nami celkom slušná rivalita, aspoň myslím. Myslím že z žijúcich... relatívne žijúcich, sme predsa Shinigami... ho mám asi najradšej. dopovedal. Neviem čo viac vám mám povedať... popravde, ja mám teraz vo všetkom zmätok, a nikdy som nebol dobrý v popisovaní svojich pocitov... dopovedal, zapchal si nos a vypil to bahno na pár glgov. Tak, teraz čo?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Wed Feb 06, 2013 9:52 pm

Minato

Mladý shinigami se podíval na svého otce, který se válel na zemi. Trochu se ušklíbl. Vždyť to přeci zvládnul líp. Velký Sojiro to tu hrál dobře, to se muselo nechat. A pro Minata to znamenalo jediné... nebyl dostatečně silný, aby dokázal svého otce porazit. Sice na něj mohl vytáhnout ještě jednu techniku, problém by byl, že by se sám dosti vyčerpal a to by pro nikoho nebylo dobré. Když jeho otec vyhlásil pauzu, nic nenamítal. Spustil meče podél těla a nechal je zmizet v pečetích. U pasu se mu z pečeti opět objevila zanpakuto v normálním stavu a to byl konec jeho Shikaie.
"Zesílil jsi nebo už tehdy jsi měl takovou sílu?" pronesl tichým hlasem k otci. Už tehdy byl jeho otec dost overpower. Dokázal léčit a tak, ale tohle bylo něco jiného. Dokázal přežít i destrukční zásah Shichiseikenu, což bylo nadmíru podivné. Ale co, Minato měl stále dost prostoru se zlepšovat. Ale i tak mu to vrtalo hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Thu Feb 07, 2013 12:13 am

Kyoya

Otočil jsem oči v sloup. Ten chlápek mohl být sebelepší shinigami a možní i nejlepší ze všech, ale co se mě týkalo chybělo mu i základní vzdělání. Když to nechápal teď, tak to nemohl pochopit jindy. Poškrába ljsem se na halvě a došel ke kopuly. Jakmile za mnou zabouchl vchod, tak jsem neslyšel ani slovo. Jeho divoká gestikulace a prázdné otvírání úst mi přišlo opravdu vtipné, ale neříkal jsem nic. Jen jsem se postavil do středu, připraven na cokoliv. Zřejmě to co mělo přijít nebude ani trochu příjemné...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 8:57 pm

> Manon

Bílá kočičí hlava vykukovala z křoví a natáčela se různě do stran, vypadalo to, že tahle kočička je trošku stydlivější, než její mňoukací kolegyně, které už se válely u Manon. Najednou aniž by Manon stačila cokoliv udělat nebo říct, se kočka s bílou srstí rozběhla a skočila Manon přímo do klína, kde se skoulela do klubíčka a radostně předla. Zvuk jejího předení se podobal jízdě traktoru, bylo opravdu hlasité. Mourovatá kočička se o Manon opřela zleva a černá naopak zprava. Všechny kočičky zároveň hlasitě předly.

Aka

Se zamyšleným pohledem profesionálního filozofa koukal Kisukemu přímo do očí. Ačkoliv se mohlo zdát, že Aka nad něčím přemýšlel, ve skutečnosti se snažil vymyslet způsob, jak si hlasitě nepšouknout, jelikož to na něj zrovna přišlo. Nic ale nevymyslel, tak se to pokusil zamaskovat za zakašlání, "Kisuke!" vykřikl hned za tím, což rozhodně nepůsobilo dobře. Aka teď musel vypadat jako šílenec.
"Teď se ti potřebuju podívat do hlavy, Kisuke," pronesl tajemným hlasem a oběma rukama se opřel o stolek. "Nebude to pro tebe příjemná zkušenost, ale to už pro tebe asi není žádná novinka, co? Ale zvládl to tvůj bratr a viděl jsi, jak teď vypadá a co dokáže," snažil se ukázat světlou stránku věci.

Sojiro

Sojiro se hlasitě zasmál a podrbal se zezadu na hlavě, "Minato, Minato, Minato!" zvolal třikrát hlasitě jméno svého synka a přišel k němu, "každý den je pro mě tréninkem!" řekl Minatovi nic neříkající frázi a položil mu ruku na rameno, "všichni musíme být připravení na to, co nás čeká." Sojiro se zřejmě chystal říct Minatovi něco důležitého, ostatně, už to nakousl před tím, než spolu začali bojovat. Z jeho obličeje se dal vyčíst pocit hrdosti, který ke svému synovi cítil. Minato hodně zesílil za těch pět let.
Sojirův úsměv najednou zamrzl a Minato ucítil, jak do něj jeho otec silně strčil, až blonďák odletěl o několik metrů stranou. Minato hned zjistil proč. Střecha celého komplexu se začala hroutit a obrovské kusy sutin padaly na tréninkové prostranství. Sojiro se napřáhl a svojí katanou rozsekl obří kámen, která na něj padal. Na Minata se také řítil jeden větší kus kamene, ale když chtěl něco udělat, nedokázal to. K zemi ho přimrazil nepříjemně silný pocit strachu! Strop se totiž nezřítil jen tak z ničeho nic. "Minato!!" zakřičel Sojiro a hodil svůj meč proti kameni, který se roztříštil na několik menších kusů.
"Takže tohle je tvůj syn, Sojiro," ozval se hlas, který v Minatovi vzbuzoval pocit beznaděje. Sojiro se otočil, Minato si mohl všimnout, jak se mu třesou ruce.
"Minato," blonďákův otec chtěl něco říct, ale jeho tělo probodla čepel zanpakuto, kterou držel černovlasý muž v dlouhém hnědém kabátě. "Takže ty se jmenuješ Minato?"

Raiden

Raiden byl na sebe hrdý za to, jak krásně Kyoyovi všechno dokázal vysvětlit. Culil se jak debil a mířil k velkému červenému hrozivému tlačítku, které bez zaváhání zmáčkl. Nejdříve se nic nedělo, ale poté transformátory duševní energie začaly vydávat strašlivě hlasité zvuky. Kyoya začal cítit slabé brnění v konečcích prstů, ale než si je stačil nějak protáhnout, už mu brnělo celé tělo a k tomu všemu ho začala bolet hlava. Nejhorší na tom bylo, že se to s každou další sekundou, kterou tam stál, zhoršovalo. Brnění v těle i bolest hlavy, obojí začalo být nesnesitelně nepříjemné.
"Můžeme začít," řekl si pro sebe Raiden a zmáčkl další tlačítko, které otevřelo čtyři poklopy v zemi, ze kterých začaly lézt podivné stínové příšery s velkýma bílýma očima. Zdálo se, že jich tam je nekonečno, za každou další se hrnula další a tak dále. A to nejhorší? Všechny běžely přímo na Kyoyou.

Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    Fri Feb 08, 2013 9:02 pm

Manon

se usmívala. Zrádkyně jedna, místo aby se zajímala o svoje pejsky se tady zahazovala s kočkama! To by se jim určitě nelíbilo. Ale nebyli tu a Manon se cítila po hodně dlouhé době opravdu klidně a plná dobrých pocitů. Dokonce se odvážila kočičky i hladit a přála si, aby tenhle večer vydržel napořád a nemusela se zas ráno starat o nějakou válku, zničení světa a hollowy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola čtvrtá - Údolí kovadliny
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: