PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola pátá - Tunel na konci světla

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 20, 2013 7:11 pm

Yoshiro - den č. 82

Minato padal do hluboké propasti, kterou před chvílí 'vykopali' z Yoshirem, když na sebe z bezprostřední blízkosti vypálili svoje nejsilnější útoky. Yoshiro letěl hned za Minatem a byl hodně zaskočen Minatovou silou. Yoshiro byl celou dobu v bankaii a Minato měl aktivovaný jen shikai a všechny Yoshirovy útoky byl schopen ustát. Samozřejmě velkou roli hrálo to, že Yoshirův oheň na Minatově těle byl takovým rezistorem pro Yoshirovů sílu. To ale neměnilo nic na faktu, že Minato měl potenciál stát se velice silným shinigamim.
"Už se vzdáš?" Zakřičel za Minatem s vysmátým výrazem a připravoval se k tomu, že proti němu z výšky pošle další útok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 20, 2013 7:19 pm

Minato

Minato se pouze usmíval, protože byl rád, že jeho Shikaiové schopnosti byly zpět. Mohl aspoň trochu bojovat i když Yoshirův Bankai byl samozřejmě silnější. "Ani náhodou!" křikl dozadu a v ruce se mu mihli dva meče s černou čepelí, které za ním vytvořili černý portál, který do sebe měl natáhnout první z Yoshirových útoků. Byla škoda, že je nemohl odvrátit zpět, to bohužel jeho Shikai nedovoloval, musel je posílat tedy do stran, tak aby si nezablokoval vlastní cestu. Kolem něj se zajiskřilo a meče vyměnili jeho základní, aby mohl proti Yoshirovým útokům vysílat disky. "A co kdyby si to vzdal ty?" zeptal se ho a přešel z "letu" kupředu do čelního útoku. Tím, že útočil tímhle typem mečů, mohl bojovat a zároveň se i částečně bránit, avšak byl to jen slabý průměr. Kdyby použil své další meče, které se zaměřovali přímo na jeden typ boje, byl by na tom lépe. Ale tím by si vytvořil až příliš slabin.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 20, 2013 8:18 pm

Kyoya

S pocitem zadostiučinění jsem se protáhl a podíval se na nově příchozí. Nevypadala jako zdaleka takový psychopat, jako tenhle blbec, ale byl jsem si jistej, že bude ještě horší. Ale bylo možné, že si můj spider sence trochu šlehl. Popravdě jsem se necítil moc silnější, než předtím a vážně jsem doufal, že se třeba naučím i něco lepšího než zvýšit svojí pozici na "potravním řetězci". Navíc všechna ta řeč o potravě mi připomněla, že jsem měl hlad. A myslel jsem opravdový hlad. Neměl jsem nic proti energetickým toastům, které jsem snědl jako duch, ale moje opravdové tělo ležící někde bůhvíkde mělo hlad. Bylo to vůbec možné cítit hlad svého těla? Možná to byla jen sugesce.
Opřel jsem se o kovadlinu a zadíval jsem se někam do nebe. Tedy spíše do prostoru nad námi. Musel jsem přemýšlet, co asi dělá táta a brácha. Neviděl jsem je fakt dlouho a měl jsem opravdu velkou chuť s nimi zase pokecat. Asi by nepochopili moc to, proč jsem byl léta pryč, ale nejspíš by to nějak překousli. Přeci jen, byli jsme rodina. Opravdová rodina... ne ty kecy, co mi dal ten blbej král Srnec či jak to sakra bylo...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 4:45 pm

Yoshiro

Těsně před tím, než do Yoshira mohly Minatovy disky narazit, použil shunpo a zmizel. Dostal se Minatovi za záda, chytil ho za nohu, pod svoji pravou nohou si vytvořil pevný povrch z duševních částic, zapřel se a vší silou za pomocí otáčky o 180° s Minatem šlehl proti zemi. Věřil, že by to blonďáka mohlo trochu vyvést z míry. Yoshiro si byl samozřejmě dost jistý tím, že shunpo za záda bylo očekávanější, než cokoliv jiného, ale právě proto možná doufal, že to Minato nebude čekat. Třeba si řekl, že by Yoshiro neudělal něco tak zřejmého a čekal spíš útok ze stran nebo zespodu, popřípadě z vrchu.

Robin

Stála tam a se znuděným výrazem pozorovala Kyoyou. "Tak pojď, ať to máme za sebou" řekla a vyrazila zpět tam, odkud před chvíli přišla - do stínů. Jakmile vlezla do prvního stínu, zmizela v něm, a pokud ji Kyoya následoval, zmizel v tom stínu také.
Zdálo se, že stín fungoval jako teleport, protože se ocitli na úplně jiném místě, ne tak příjemném jako údolí kovadliny. Bylo to zvláštním způsobem nechutné, protože z tmavých skal, které obklopovali obě postavy, tekly hnusné černé slizy. "Hiiragi Kyoya, správně? Moje jméno je Robin a od teď převezmu tvůj trénink do svých rukou, pokud tedy chceš."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 4:57 pm

Kisuke

Dopr... zvolal Kisuke keď sa naňho zombíci otočili. Zanpakuto... v tahu? Hollow... v tahu? Aspoň Kido... DO PSEJ VAGÍNY! pomyslel si nasrane. Čo mal sakra robiť? Nebolo kam zdrhnúť... mal len jedinú možnosť ako to videl... vrazil najbližšiemu zombíkovi... a potom dalšiemu... a ďalšiemu...
Budem kľudne bojovať aj holými rukami! Nenechám sa poraziť... aj keď som vlastne už mŕtvy... huh... čo mi vlastne môžu spraviť keď som mŕtvy? pomyslel si popri tom, ako sa zúfalo snažil držať si zombíkov od tela.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 4:58 pm

Kyoya

Sledoval jsem tu Amazonku nějakými stínovými portály, nebo tak něčím. Už jsem se nesnažil pochopit jak tu co funguje. Radši jsem se moc nerozhlížel, protože co se týkalo dekorací, tak to tu bylo beznadějné. Vypadalo to tu jako v nose uhelného horníka. "Jo, to je moje jméno, většinou... těší mě. Jen mi prosím řekněte, že ten sliz není součástí tréninku, mám výhrady ohledně temných slizkých věcí...." řekl jsem. Vypadalo to tu moc jako v tom filmu vetřelec. Ještě chybělo, aby jí z hrudi vyskočilo něco hnusného a slizkého
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 7:09 pm

Manon

zacukalo oko. To jí zrovna teď musejí překážet?! Nesnášela, když se Trhač s Godzillou moc odvázali. Neměla nic proti tomu, aby trhali hrdla hollowům, ale tenhle byl trochu moc silný! Jenže na to už bylo pozdě, nechala je tedy vesele ňafat na obrovskou kudlanku s bílou maskou a otočila se o sto osmdesát stupňů. Její připravený šíp našel cíl v o něco menším černém praso-turovi, který se vynořil za ní. Vlastně byl docela roztomilý... možná v jiném životě... no, to bylo jedno. Najednou za sebou uslyšela zakviknutí a zase se bleskově otočila, aby spatřila Godzillu zakousnutou do kudlančí... nohy? Ruky? Trhač kňučel a krčil se o kousek dál. Manon jenom naštvaně zavrtěla hlavou a poslala kudlance šíp do hlavy, když se jí teď konečně nepletli ti dva do rány. Godzilla odletěla stranou, jak kudlanka s podivným chrastěním zmizela z eistence.
"Skvěle. Kolikrát vám mám říkat, že máte ty velký nechat na pokoji?" zařvala na svoje pejsky a začala je častovat nadávkami, když běžela k ležícímu Trhačovi.
"Ah, Manon-chan, vypadá to, že si ten malý ukousl víc, než mohl spolknout," uslyšela nedaleko hluboký hlas. Kývla tím směrem.
"Jo, tak nějak. Jak kdybych mu to pořád neříkala, aby - "
"Teď už si to určitě zapamatuje," klidnil ji muž, který přihlížel jejímu lovu. Byl plešatý, potetovaný, měl černý plnovous, žvýkal nějaké stéblo a opíral se o vidle. Byl to její dávný známý, který jí nejednou poskytl přístřešek. Ani tentokrát ji nezklamal.
Nechtěla odejít bez svých pejsků, ale hollow se v okolí rojili a Trhač měl pochroumanou nohu, takže nemohl chodit. A Godzilla samozřejmě nechtěla nikam bez něho. Manon byla ale ujištěna, že o ně bude dobře postaráno. Další den se tedy rozloučila se svým přítelem a vydala se na další lov bez svých věrných přátel. Bylo to jen na pár dní, pak se pro ně přece zase vrátí... a byli v dobrých rukou.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 7:53 pm

Minato

Minato čekal cokoliv, ale takovýhle primitivní manévr zrovna ne. Ani se nenadál a už letěl k zemi. Sám shromaždil velkou dávku reiatsu díky které dokázal rozrušit zem, aby nebyla po dopadu tak tvrdá. A pak dopadl, no.
Když se pomalu začal sbírat, trochu se ušklíbl. Meče v jeho rukou se opět změnily. Tentokrát měl ty dva velké, kterými prudce mávl a do Yoshira opět udeřila bílá věž energie. "Chtělo by to něco nového," povzdechl si, otřel si krev z čela, jelikož si trochu natloukl při dopadu a skokem vyrazil proti Yoshirovi. V rukou stále držel ty velké meče. Když byl pár metrů od něj, použil Shunpo a dostal se těsně před něj. Mávl meči a pokusil se udeřit. Yoshiro si mohl povšimnout, že tyto dva meče i na blízko působili mnohem větší silou než jiné meče Minata.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 8:09 pm

> Kisuke

V momentě, kdy Kisuke udeřil pěstí, přestal cítit onu ruku. Pokud udeřil i druhou, přestal cítit i tu. A nezůstalo to jen u toho, obě ruce mu zšedly a Kisuke nebyl schopen s nimi hýbat. Všichni ti zombies se na něj začali sbíhat. "Ki-su-ke," ozval se z dálky hlas, který Kisuke moc dobře znal a věděl, komu patří - Fumiko.
Její hlas se rozléhal v celé té prázdnotě, ale ať se Kisuke snažil sebevíc, nikde jí neviděl. Kisukeho matka zaútočila máchnutím pravé ruky na Kisukeho.

Robin

"Ne, neboj, to tu mám.. Nevím vlastně, prostě to tu takhle vypadá, myslela jsem, že to pro tebe bude příjemnější takhle. No, když jinak nedáš," Robin se rozhlédla do všech stran a poté udělala nějaké gesto rukou. Celé okolí se najednou zbarvilo do pohádkových barev, na nebi bylo asi čtyřicet duh a v dálce pobíhali poníci. Místo slunce byla na nebi velká zářící chobotnice a na kameni na paloučku se vyhřívali šnečci.

> Manon

A tak se Manon znovu vydala na své cesty, na které potkala další stovky hollow a jiných podivných stvůr. Ačkoliv její cesty pravděpodobně vedly jinam, nějakou záhadou se brzy ocitla zpátky tam, kde to všechno začalo. Stála u obřího kráteru, který před několika lety vznikl střetnutím Ichimaru Gina s velmi silným hollow. (viz úplně první posty na MB). A k jejímu překvapení tam nenarazila na žádnou úchylnou postavu, která by jí přesvědčovala, aby se přidala na její stranu. Na nebi spinkal měsíček a světlo, které se od něj odráželo osvětlovalo celý kráter.

Yoshiro - den č. 201

A tak spolu znovu bojovali několik dalších týdnů, až oba upadli vyčerpáním na zem. "Time out," řekl nehořící Yoshiro a položil se na rozpálenou zem. Oba byli celí zarostlí, špinaví, smradlaví, chlupatí z pralesa, vyčerpaní, dodření, zjizvení, dosekaní, popálení a na pokraji smrti. Yoshiro těžce oddychoval, měl pocit, že se asi rozteče. Aspoň by měl klid. Když se upsal tomuto tréninku, tak vůbec nevěděl, jak strašně náročné to bude. "Naka-mumu," vykoktal ze sebe, "jdem spát," pokračoval a zavřel oči.

Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 8:21 pm

Minato

Minato si už rozestlal na rozpraskané zemi, kam omylem hodil svůj poslední útok. zanpakuto v normálním stavu nechal zabodlou kus od sebe, zbytek vršku oblečení zmuchlal pod hlavu jako polštář. Díky bohu, že aspoň kalhoty nějak drželi. Bohužel jen Haori už vzalo za své.
Když Yoshiro vyhlásil pauzičku, pouze mu zamával a obrátil se do světa snů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Feb 25, 2013 8:50 pm

Kyoya

Chytil jsem se za pusu. "Eeh... to je tak sladký, že se mi asi zkazily zuby.... nemáte tam prosím něco,.. obyčejného? Třeba... tenisový kurt? Nebo... palouk bez duh... šneků a poníků? V tomhle se nedá soustředit. Ty duhy by zabily i toho chlápka, co vymyslel Algidu..." řekl jsem, neboť právě jsem se tvářil asi jako Kisuke normálně. Nedokázal jsem se soustředit. "Prosím?" řekl jsem a doufal, že bude mít milost. Tohle bylo horší jak poslouchat Celine Dion...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Feb 26, 2013 6:54 pm

Yoshiro - den č. 203

Yoshiro otevřel oči a párkrát zamrkal. Nad sebou viděl temné nebe. Vzduchem poletovaly kousky popela a prachu. "Aww," protáhl se a natočil hlavu do strany, kde ležel Minato, "Nakamuro-kun?" oslovil jej a s doprovodným křupnutím v zádech se posadil. Cítil se jako by 201 dní vkuse bojoval. Jo, vlastně, ono tomu tak skutečně bylo. Ještě chvíli seděl, protahoval si ruce, nohy, ale za chvíli se opět postavil.
"Pořád to ještě není ono, ale myslím, že už jsem znovu použitelnej," řekl utahaným hlasem a poškrábal se ve vousech.

Robin

V jejích očích se hrozivě zablesklo, "ty chceš, abych dala pryč chudáčky šnečky?!" Zeptala se dotčeně a rozběhla se ke šnečkům, kteří se vyhřívali na kameni. Jednoho po druhém začala hladit na ulitě, "nebojte se, nedám vás pryč, pupíčci."
Mezitím ke Kyoyovi přišel jednorožec a začal ho šťouchat rohem do zad, "hej," řekl, "jak se jmenuješ, chlape? Já jsem Frank," představil se jednorožec a uklonil se. Robin si dál hladila šnečky a občas vzhlédla k nebi, aby se ujistila, že je svítící chobotnice v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Feb 26, 2013 7:52 pm

Manon

se nejdřív zarazila. Pak se podívala doleva, pak doprava a potom zpět na kráter. Vůbec nechápala, jak se dostala zpátky do okolí Karakury. Nepamatovala si, že by si u svého známého vidláka, který se teď staral o její psy, dávala jeho proslavené "blažené koláčky"... Na druhou stranu kdyby si je dala, tak by si to nejspíš stejně nepamatovala a navíc jejich konzumace ji mohla úplně klidně přivést sem. Ale ne, tím to nebylo... prostě to byl osud. Nejspíš. Napůl čekala, že odněkud někdo vyskočí, to se totiž u Karakury stávalo pořád. Rozhodla se kráter obezřetně obejít, to samé udělat s městem a potom pokračovat dál, za něj.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Feb 26, 2013 8:48 pm

Kyoya

"OKok... omlouvám se, nechci se dotknout ani Vás, ani vašich... nicméně... rád bych věděl, jakou formu bude mít trénink tady u Vás... " řekl jsem a částečně ignoroval jednorožce. Uvěřit v duchy, duše a všechny tyhle věci jsem ještě nějak zvládl. Ale odmítal jsem ze srdce uvěřit na jednorožce. To bylo silný kafe i na mě. Nicméně jsem zachovával tvář pokrového hráče...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 9:33 am

Minato

Spánek byl opravdu výborná věc jak nabrat energii, co si budeme povídat. Na Yoshirovo zavolání se převalil na bok, mávl rukou a ze spaní po něm vyslal Sokatsui. Jak si dovoloval ho budit. Musel použít i nejvyšší ochraný mechanizmus, aby se neprobudil a to bylo právě Kido. Bohužel to taky zapříčinilo, že se nakonec probral.
Celé tělo měl slušně ztuhlé, ale většina jeho Reiatsu byla zpět, opět nahuštěné v něm, takže to nebylo pořádně poznat. "Jo, ten spánek byl fajn," řekl a málem si urval ruku když si jí protahoval. Pomalu se začal zvedat na nohy a každý kloub dělal nelidský zvuk. Když se konečně narovnal, měl na sobě jen kusy kalhot a to nebylo vskutku moc. "Měli bychom to rychle dotáhnout do konce než skončíme ještě víc bez oblečení. Nejsi zrovna můj typ, co si budeme povídat," zašklebil se na Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 3:24 pm

Manon >

Cesta kolem kráteru i města byla klidnější, než Manon čekala. Nikdo na ní nezaútočil, dokonce ani nepromluvil. Žádní hollow, žádné verbování do války. Až se to zdálo divné. Jak tak obcházela město, ucítila opravdu nepříjemný pocit. Mohla si všimnout, že zvířata utíkají od města. Ať už kočky, psi nebo ptáci, všichni mířili co nejdál.

Robin

Ještě chvíli tam mazlila šnečky a kontrolovala chobotnici, než se rozhodla vrátit ke Kyoyovi. Když se k němu vracela, výraz v jejím obličeji byl více než uspokojivý. Když měla špatný den, depresi nebo se prostě jen nudila, šla za šnečky, hladila je po ulitách a u toho klábosila s chobotnicí.
Frank pořád šťouchal rohem do Kyoyi. "Franku, nešťouchej do našeho hosta, není to slušné," řekla Robin se zdviženým ukazováčkem, načež jednorožec okamžitě couvl o pár kroků dozadu. "Omlouvám se, Robin, ale když von se nepředstavil! To von je neslušnej!" bránil se jednorožec. Robin přišla ke Frankovi a pohladila ho po hřívě, "je v tomhle nový. Myslím si, že zatím nevěří tomu, že existuješ," vysvětlila Frankovi, který se zařehtal, "však ho brzo přesvědčíme," řekla ještě Robin příjemným hláskem, kterým lidé běžně mluví ke svým rozmazleným zvířatům.
Nakonec se vrátila ke Kyoyovi, "k tomu tvému tréninku," nadechla se a hodila hlavou dozadu, aby několik pramenů rudých vlasů nepřekáželo v jejím vidění. "navážeme na to, čím jsi skončil u Raidena. Naposledy sis tréninkem zvyšoval kapacitu tvé duševní energie, že ano?" zeptala se.

Yoshiro

Měl co dělat, aby se vyhnul Minatově kidu, protože ho ani trochu nečekal. "Debile!" vykřikl s naštvaně vykulenýma očima. Blonďáka omlouvalo jen to, že kido vystřelil ze spánku. To bylo více než obdivuhodné. Takový obranný mechanismus se mohl často hodit. Také to ale mělo svoje nevýhody. Představa Minata jako šťastného spícího manžela, kterého jde budit jeho krásná žena, Yoshira práskla po hlavě jako kladivo.
Když se Minato postavil a poukázal na to, že na sobě nemají skoro žádné oblečení, se Yoshiro zasmál. "Nojo, ale i tak musíš uznat, že vypadám dobře! Ty taky vypadáš dobře! Máš pěkně vyrýsovaný svaly a atletickou postavu, za to se nemusíš stydět!" pochválil Minata. "Ale teď ke tvému bankaii. Nejdřív ti vysvětlím, co bankai je. Bankai, neboli plné uvolnění, je stav, při kterém jsi schopen vyvolat maximální sílu svojí zanpakuto nebo tak něco," ano, vysvětlení to nebylo zrovna dokonalé, protože ani sám Yoshiro bankaii moc nerozuměl. Když mu to vysvětloval kapitán Urahara, nedával moc pozor. "Já jsem se ho naučil od kapitána Urahary, který nám kdysi pomohl proti Kugovi, určitě si to pamatuješ. Shinigami se bankai učí desítky let, nicméně, existuje riskantní metoda, při které jsi schopen naučit se bankai za tři dny, tak jsem se to naučil já." Yoshiro něco nahmatal v malé hnědé taštičce, kterou měl připevněnou k pasu. Byla to bílá kulička z podivné lepkavé hmoty. Napřáhl se a hodil jí před sebe. V momentě kdy se kulička dotkla země, změnila svůj tvar na bílou figurínu připomínající terč ke cvičné střelbě z pistole. "Zvládl jsem to já, ty bys měl taky. Stačí zabodnout svojí zanpakuto do této figuríny. Připrav se na boj, tentokrát však ne proti mně."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 3:38 pm

Minato

Když Yoshiro tak krásně Minata chválil, neodpustil si blonďák pár póz jak před fotografem a trochu se zasmál. Pak se konečně přešlo k tomu, co byl Bankai. Jo, to vcelku dávalo smysl, když si člověk přeložil ty názvy. Minato byl rád, že mohl postoupit ještě nějak výš. Bylo by děsivé, kdyby byl Yoshiaki a ti další tak OP jen se Shikaiem. Problém byl, že Yoshiaki nevyvolal ani ten Shikai, tudíž jeho bankai muselo být něco krutopřísně OP.
Náhle se před ním zhmotnila jakási figurína do které zabodl svojí zanpakuto. "Fajn, tak rozjedem tu párty!"
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 5:15 pm

Yoshiro

Yoshiro jen zakroutil hlavou nad Minatovým zápalem a překřížil ruce na hrudi. Figurína, do které Minato zabodl svůj meč se rozzářila poté zmizela i spolu s Minatovým mečem. Yoshiro použil shunpo a přesunul se na vyšší skálu, ze které mohl pozorovat to, co bude následovat.
Před Minatem se zformovala postava, která vypadala přesně jako jeho zanpakuto. "Minato," oslovila blonďáka, "ještě nejsi připravený na bankai, nedělej to." Shichiseiken měla ve tváři smutný pohled. Yoshiro se zamračil. Nevěděl, co si o tom myslet. "Když jsem vyvolal Kanashimi, byl jsem slabší, než Nakamura-kun. A nikdy mi nic takového neřekla. Co se děje?" Yoshiro si sedl do tureckého sedu a opřel hlavu o dlaně, kterými se zapíral o kolena.

Naposledy upravil Redečko dne Wed Feb 27, 2013 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 5:59 pm

Manon

zpomalovala svou rychlou chůzi. Nakonec se plně zastavila a dívala se zdálky na Karakuru. Bylo to divné... všechna zvířata jako by odtamtud utíkala, dokonce i žížaly a morčata. Že by obyvatelé konečně překročili hranici, po kterou jsou je jejich mazlíčci ochotni tolerovat? Nedivila by se... pomalu se v ní probouzela zvědavost, ale na druhou stranu si vzpomněla, že když odněkud utíkají zvířata, pravděpodobně tam nastane nějaká přírodní katastrofa. Mohla by jít do města, varovat lidi a pomoci jim se zachránit... a nebo... So long, Karakuro! řekla si v duchu a dala se na co nejrychlejší útěk pryč od města, hned za Macíkem a dvěma papoušky Ara.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 6:37 pm

Minato

Minato čekal cokoliv, jen tohle ne. Před ním se zhmotnila podoba jeho zanpakuto a zároveň vlastně jeho matka a řekla něco, co by nečekal. Blonďák se na ní zahleděl a chvilku vyčkával. Nebyl si zrovna jistý tím, co by měl udělat a především nevěděl, co měl říct. Nakonec se tedy zeptal: "A důvod?"
Bylo to zvláštní. Se svojí zanpakuto obyčejně vycházel. Tedy, když ještě nosila helmu, teď si spíše připadal jak pod dohledem. Problém byl, že připravenost musela jít stranou, pokud měl někdy čelit někomu silnému, musel raketově zesílit. A jediná šance podle všeho byl Bankai.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 6:53 pm

Kyoya

Kývnul jsem
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 10:41 pm

Post, který není přímo pro Manon, nicméně Manon je postava, která je následujícímu dění nejblíže

Na náměstí v Karakuře byl zrovna nějaký venkovní koncert. Metalová skupina jménem SkullCrashers byla oblíbená převážně mezi mladými lidmi, kterých tu bylo shromážděno opravdu hodně. Lidí na sobě měli většinou černé oblečení zdobené nějakou tou kovovou dekorací, naušnice, piercingy, takže slušně oblečený člověk v béžovém kabátu mezi nimi vynikl. Zvláštní bylo, že si ho do teď nikdo nevšiml. Na celém karakurském náměstí zavládla podivná atmosféra, kapela přestala hrát a lidé se otáčeli k onomu muži, který tam jen tak stál s rukama v kapsách.
Lidé, kteří k černovlasému muži stáli nejblíže, začali jeden po druhém upadat do bezvědomí. Ne, byli mrtví.
Ti co mohli, se rozutekli pryč. Muž v kabátě se začal smát a vytáhl obě ruce z kapes. Rozpažil je. "Do dnešního dne lidstvo žilo ve lži. Neviděli skutečný svět," za jeho zády se otevřela ohromná garganta, ze které se vynořily tisíce hollow všech velikostí, vzhledů a sil. Okamžitě se rozutekli do všech koutů města.
"Pohleď, světě," řekl muž a jeho ruce se srazily nad jeho hlavou. Celé okolí kolem něj bylo během dvou sekund kompletně zničené. Jako by bylo postihnuto nějakou přírodní katastrofou. Všichni lidé v celém městě byli vystaveni neuvěřitelně silné duševní energii a ti co přežili, byli schopni vidět duchy, hollow i shinigami. Nicméně, více jak 45% obyvatelstva města bylo po smrt. Velká část Karakury byla zničena.

Shichiseiken, Yoshiro

Shichiseiken se podívala nahoru k Yoshirovi a přimhouřila oči, což bělovlasa trošku zaskočilo. Z Minatovy blonďaté zanpakuto šel trochu strach. "Minato, když teď selžeš, už nikdy nebudeš schopen bankai ovládnout. Můžeš být připravený fyzicky, ale psychicky rozhodně ne." Shichiseiken zavřela oči a překřížila ruce na prsou. Vypadalo to, že ať řekne Minato cokoliv, nepřesvědčí jí. Yoshiro na to shora koukal a nevěděl, co si o tom má myslet. Jedno věděl určitě. Nechtěl by mít takovou tvrdohlavou zanpakuto.

Robin

Po hlavě jí sjela kapka potu. Kyoya asi nebyl zrovna výmluvný člověk. "No," vzdychla a podívala se na Franka. "Naším společným tréninkem dosáhneme toho, že tě naučíme dokonale pracovat se svou duševní energií. Tím však neskončíme. Předpokládám, že jsi toho s mečem ve svém krátkém životě moc nenabojoval, takže ti ukážu něco, čemu říkám - umění zabíjení." Frank se zařehtal. Kyoya uslyšel další zvuk dupajících kopyt, a pokud se otočil, mohl si všimnout, že přišel další jednorožec. Tento byl černý. "Yo, kdo to je, Franku?" zeptal se bílého jednorožce, který se znovu zařehtal. "Nevím, nepředstavil se mi, Travisi," odpověděl Frank, "ale budeme ho trénovat," řekl ještě.
Travis se zastavil vedle Kyoyi a díval se na něj zkoumavým pohledem, "takže tys s náma přišel trénovat, mladej? Dobrá volba," řekl Travis a šťouchl do Kyoyi rohem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 10:56 pm

Minato

Minato bedlivě sledoval svojí matku/zanpakuto a poslouchal to, co mu chtěla říct. Sám se nebál a nehodlal selhat. Nebo lépe, nemohl selhat. Volným krokem tedy přešel k ní a udělal něco, co by nejspíše nikdo nečekal. Tedy, možná pan Čekal by to čekal, ale to by bylo asi tak vše. Minato objal svojí mamku a zanpakuto v jednom, přičemž hlesl: "Nezklamu, neboj se." Po tomhle toužil celý život. Ne objímat svůj meč, ale obejmout svojí mamku, která mu chyběla v dětství. I dospělý člověk zřejmě mohl ukázat pravé pocity.
Když zase o kousek poodstoupil, začal koncentrovat své Reiatsu, aby byl připraven na cokoliv. Díky tomu začínalo získávat hmotnou podobu a stávalo se husté. "Začněme," požádal a mírně se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Feb 27, 2013 11:28 pm

Kyoya

Lehce jsem zacukal okem. Tentokrát mi stekla kapka potu po tváři... "OK, fajn... jmenuju se Hiiragi Kyoya... a prosím, neuražte se, ale neexistuje způsob jak trénovat bez mytologických verzí mluvících lichokopytníků?" zeptal jsem se. Nesnášel jsem koně a jednorořce taky! Bylo to jako být chycené v nějaké hrozné dení můře... a to jsem se bál zvednout hlavu abych náhodou zase neviděl ty hrozné duhy. Za čí hříchy jsem sakra trpěl,.. dostal jsem znenadání chuť na trochu koňského salámu... nebo umně připravené šneky? Otočil jsem oči v sloup, ale rychle jsem je zase vrátil poté, co jsem spatřil duhu...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Feb 28, 2013 6:10 pm

Shichiseiken, Yoshiro

Shichiseken se v ruce objevila její zanpakuto podoba, kterou běžně nosíval Minato. Duch meče zmizel a objevil se o třicet metrů dál na malé vyvýšenině. "Poraz mě," řekla a postavila se do bojového postavení, "budeš souzen sedmi hvězdami, Shichiseiken!" vyvolala shikai a meč se rozdělil na dva. "Tsukiken," Shichiseiken se rozběhla proti Minatovi a vystřelila proti němu dva disky.

Robin

Robin se musela pousmát, když viděla Kyoyův výraz, "Franku, Travisi, děsíte našeho hosta," řekla jednorožcům a rukou jim pokynula, aby přišli k ní. Travis se k Robin postavil z pravé strany, Frank z levé. "Hiiragi-san, Frank a Travis jsou mí nejlepší bojovníci. A budou součástí tvého tréninku, takže bez mytologických lichokopytníků trénovat nemůžeme." Frank se zařehtal a mrkl na Kyoyu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola pátá - Tunel na konci světla
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: