PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola pátá - Tunel na konci světla

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 7:56 pm

Minato

Minatovi vyletěla z ramene krev, jelikož se ten parchant zdárně strefil. Ale po tréninku s Yoshirem byl na tohle až moc dobře zvyklý, takže si toho prozatím moc nevšímal. Jen ho štvalo, že mu bylo ničeno jeho cool oblečení. "Jo, zesílil," vydechl Minato nejprve a pak se usmál a pokračoval: "Jenže ty taktéž nevíš jak jsem pokročil." Vyhodil meč do vzduchu, ten se roztočil a v záři pečetě zmizel. Minato byl nyní bezezbraně, pouze se mu na rukou objevili chrániče tvořené z jeho Reiatsu. A co víc při každém jeho pohybu za ním šla jakási podivná energetická stopa. "Yoshiaki ti asi něco napovídal, co?" zeptal se ho Minato okamžil předtím, než se za pomoci shunpa a své energie probleskl k Akihirovi, s obalenou rukou do zhmotněného Reiatsu a rozhodl se mu trochu proházet vnitřnosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 9:31 pm

Kráva

"To si piš, že ti to pomůže být lepší," řekla kráva naštvaně! Co si o sobě vůbec ten Kyoya myslel, říkat, že by to radši nedělal! "Moje mléko není obyčejné, víš! A hlavně si nemysli, že je kouzelné, jak si to myslel ten bílovlasej." Kráva přišla až ke Kyoyovi a svou hlavu měla těsně u té Kyoyovy, "což mi připomíná, že mě ten bílovlasej naštval! Chceš být silnější než on? Mohl bys ho pro mě zmlátit!" Kráva očividně začala smlouvat.

Yoshiro

Manon utekla, maskovaný zmizel. Chudáček Yoshiro tam zůstal stát sám. Nakonec také použil shunpo. Disk zničil další velký kus města. "Ještě jsem neskončil!" Zakřičel Ginjou a vypálil po utíkající Manon dalších několik velkých disků a po Yoshirovi také. "Tímto tempem zničí celé město!" zavrčel si Yoshiro pod vousy. Yoshiro se chystal vyslat proti diskům svůj vlastní útok, ale pak si všiml, že velká část disků letí přímo na Manon. Nemohl dopustit, aby se jí něco stalo!! Použil shunpo, "pozor!!" zakřičel a objevil se za Manon, aby vykryl letící disky, ale v tom se objevil Ishida a pomocí hirenkyaku dostal Manon z dosahu Ginjova útoku. "Srsly?" pomyslel si Yoshiro a tupě hleděl na místo, kde před chvílí byla Manon. Chvilka nepozornosti stačila k tomu, aby ho zasáhla celá salva disků.

Akihiro

Akihiro hbitě uskočil do strany, ale poprvé měl namále. Minato byl opravdu hodně rychlý. Akihiro pravou rukou chytil Minatovu ruku a loktem levé se mu jí pokusil zlomit. "A co by mi měl napovídat?! Já od něj nic nepotřebuju!" Zakřičel a pravou nohou se Minatovi pokusil podkopnout nohy. Stejně jako Minato neměl meč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 9:39 pm

Manon

zaslechla nějaký poplašný výkřik, ale hned na to se ocitla v náruči pohledného, záhadného, velice schopného Quincyho, takže si ani nevšimla, že se jí na pomoc vrhl shinigami. Bylo to zvláštní. Když putovala sama po kraji a zabíjela hollow, vždycky si musela poradit sama, se vším, a taky že poradila. A najednou, když má bojovat ve skupině, tak zas jako by nic neuměla a připadala si jako naprostá lama. Snažilo se její podvědomí být dámou v nesnázích? A nebo se toho za ty roky opravdu naučila tak málo?
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 9:53 pm

Minato

"O to líp," pronesl Minato a trochu se ušklíbl. Od zlomení ruky ho zachránil jeho chránič, avšak podkopnutí nebránilo nic, takže se ve vzduchu začal kutálet směrem k zemi. Inu, gravitace byla mrcha. Pak však mávl rukou, kolem které se nahromadilo jeho Reiatsu a udělalo jakousi závěsnou tyčku, díky které vyrovnal své padání a dostal se na nohy. "Fuu... nebýt schopnosti mého Shikaie, byl bych asi na placku," povzdechl si. Asi až moc začal spoléhat na svůj meč. Bez schopnosti zhmotňovat reiatsu a tvořit z něho vlastní obranu, zesilovat útoky, či navyšovat rychlost za pomoci určité manipulace by byl nejspíše pěkně v hájia dokonce by nikdy nedosáhla Bankaie. Vždyť takto porazil ducha své zanpakuto. Tato schopnost možná byla daleko lepší, než různé formy, které měl.
Otázkou nyní bylo, kam dal ten maník meč. Minatova ruka mávla do prostoru a objevila se první pečeť, následně i druhá a on si vytáhl svůj základní shikai meč - Tsukiken. Teď si rád počkal na reakci Akihira.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 9:55 pm

Kyoya

"Omlouvám se... nemyslel jsem to tak..." nasadil jsem nejlepší obchodnický ton, jaký jsem dokázal tváří v tvář krávě. Kráva byla zřejmě mazaná obchodnice... Vzpomněl jsem si na vrak tátova auta... zničený dům, Yoshirův náhrobek na hřbitově a na to, jak mi ujídal cereálie. "Ačkoliv nejsem agresivní člověk, tak by se o tom možná dalo uvažovat... " dodal jsem s naprsoto předstíraným pocitem lhostejnosti...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 10:03 pm

Yoshiro

Ginjou se z vrchu chlámal, že aspoň toho jednoho dostal, ale brzo ho smích přešel. Yoshiro tam totiž stál s nataženou rukou k němu. Z ruky se mu kouřilo, velká část (klasicky) jeho oděvu byla zničená. Naštěstí mu zůstala část haori, pásek a kousek svršku, takže tam nestál nahý. Bohužel jedna jeho bota byla pryč, kapuce taky.
Ginjou na něj nechápavě hleděl, "jak je to sakra možný?!" zakřičel a Yoshiro jen pokrčil rameny, "předtím, než mě to trefilo, použil jsem shakkaho, abych zmenšil sílu tvého útoku, ale jak vidíš, i tak to byla pořádná pecka." Yoshiro si protáhl krk a podíval se na svůj meč, "teď je řada na mně," Yoshiro chytil oběma rukama rukojeť své zanpakuto.
"Nebreč, Kanashimi!" Celá čepel začala hořet, bělovlas použil shunpo a dostal se Ginjouovi do zad. Létající hmyz nebo co to vlastně Ginjou byl, se otočil a svým velkým mečem zkusil vykrýt Yoshira, ale bělovlasův sek rozpůlil velký meč a zarazil se Ginjouovi přímo do hrudi.
V tom se ale objevil maskovaný a tvrdou pěstí trefil Yoshira do obličeje, aby ho dostal pryč od Ginjoua. "Jsi strašně nepozornej!!" Zakřičel na černovlas. Yoshiro dopadl na zem, kousek od Manon. Nedíval se na ní. Ona ale mohla vidět jeho.

Akihiro

Akihiro pozoroval Minata. Mohl ho samozřejmě zničit mezitím vším, co dělal, ale rozhodl se, že mu dá šanci, aby taky něco ukázal. "Působivé, to jak dokážeš ovládat duševní energii a zhmotňovat jí." Minato si mohl všimnout, že nestojí na střeše školy. Jako by se v mžiku vteřiny všechno změnilo. Rozhodně byli jinde. Stáli na rozbořené zasněžené silnici. Všude okolo byli sněhuláci a Akihiro měl dokonce na hlavě čepici! "Už sis všiml?" zeptal se.

Kráva

Kráva se usmála. "Výborně, tak pokud mi slíbíš, že tomu bělovlasovi nakopeš zadnici, dám ti své mléko! A dám ti víc, než jemu." Robin vykulila oči, posadila se a sledovala Kyoyu, "pokud to Kyoya vypije, tak.. Krávo, ty krávo pitomá.." pomyslela si a dál hladila šnečky. "Tak co? Bereš?" Zeptala se kráva.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 10:24 pm

Kyoya

Posadil jsem se kousek od krávy, protože jsem měl pocit, že během rozhovoru s krávou mi závaží protáhla ruce tak o 20cm. Opravdu nerad bych skončil s rukama jako lenochod. "Podívej krávo, uvolni se a nech mě dokončit tuhle... ehm... činnost než mi odpadnou všechny končetiny a já si to s Bělovlasem už nějak vyřídím jo? Možná ti dokonce pošlu i nějakou obrazovou dokumentaci... " řekl jsem a v duchu nadával na to, proč v tomhle světě plném idiotů jen já musím stále narážet na jejich vrchní velitele. Pokud mě ta kráva bude ještě chvíli štvát, tak jí ty závěží všechny zavěsím za vemeno ať pak klidně zdechne...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 10:25 pm

Manon

byla smutná, protože její Quincy na bílém koni nic neřekl a někam zase zmizel. Jako chápala, že v boji na to asi není čas, ale to neznamená, že nemohla být smutná. Než se znova zorientovala, u nohou jí přistál shinigami. Vypadalo to, že se mu moc nedařilo... eh? Manon poprvé mohla vidět jeho obličej. Zůstala na něj s vytřeštěnýma očima zírat. Ne, to nebylo přece možné! Nezmohla se ani na slovo ani na pohyb, prostě nic. Bylo to, jak by do ní uhodil blesk. Který ji zmrazil. Ehm.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 20, 2013 2:06 pm

Kráva

Přikývla a usmála se tak jak jí to jen její kravnost dovolila. "Výborně, Hiiragi Kyoyo! Můžeš mě podojit!" Kráva se ke Kyoyovi postavila tak, aby jí mohl co nejjednodušeji podojit. Problém byl v tom, že Kyoya skoro necítil ruce a ani nohy z těch závaží. Zdálo se mu, že jsou pořád těžší a těžší.

Yoshiro

Postavil se na nohy, stál k Manon zády. "Promiň," otočil hlavu do strany a pravým okem se podíval za sebe na Manon, "chtěl jsem tě toho ušetřit." Jeho meč se ještě víc rozhořel, Yoshiro jej chytil oběma rukama. "Manon, oba dva sám nezvládnu. Prosím, pomoz mi." Yoshiro svůj rozmrzelý výraz směřoval zpět ke Ginjouovi a tomu maskáči. "Nevím, kdo to je, ale on ví, kdo jsem já." Yoshiro byl smutný, nechtěl, aby ho Manon viděla. Sám se s ní vlastně taky nechtěl setkat, ale nešlo to jinak. Nemohl dopustit, aby se jí něco stalo a navíc celému městu hrozil zánik.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 20, 2013 2:20 pm

Manon

se rozhodla si nechat překvapení na později.
"Fajn, co mám dělat?" optala se tedy prakticky, aniž by řešila s kým mluví a čeho a proč ji chtěl ušetřit, proč má sakra ohnivý meč a další věci. Nejdůležitější teďka bylo zabít pár lidí, osobní záležitosti počkají.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 20, 2013 2:26 pm

Yoshiro

"Jsem proti tomu maskovanýmu v nevýhodě, potřebuju, abys ho zaměstnala. Chrání svýho zraněnýho parťáka, ale pokud bude zaneprázdněnej, tak můžu dorazit Ginjoua. Pokud to dobře půjde, tak už znova z mrtvých nevstane." Yoshiro rozkročil nohy a svým mečem nakreslil ohnivou kružnici, která poté vyletěla proti dvojici. Yoshiro použil shunpo a dostal se ke Ginjouovi, maskovaný chlápek Yoshira nechtěl nechat cokoliv udělat, tak proti němu znovu zaútočil svojí tvrdou pěstí. Pořád proti nim ale letěla ohnivá věc, která v dálce začala připomínat terč.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 20, 2013 8:27 pm

Manon

Před pár lety se Manon rozhodla, že změní svůj styl boje. Chtěla být rafinovanější, univerzálnější, rozvíjet svoje Quincy umění i po stránkách, které jí dřív byly skryté, ale které teď byla odhodlaná prozkoumat. No. Pravda je, že jí odhodlání zas tak dlouho nevydrželo. Přestože byla žena, nikdy nebyla moc rafinovaná. Spíš přímočará. Takže přestože trénovala pohyb pomocí duševních částic, přestože si připravila dostatečnou zásobu různých ginto lahviček (jen těch jednodušších), nakonec z toho moc nebylo. Ano, zkusila si to, a nakonec stejně dala přednost taktice "naběhnout -> postřílet -> jít pryč". Věděla, že tenhle nepřítel ale několika šípy nebude zaskočen. Takže asi nezbývalo než se uchýlit k některé z "rafinovanějších" technik. Nebyla ani zdaleka tak dobrá v rychlém pohybu jako pan Ishida, ale dokázala se urychlit aspoň natolik, aby se dostala do rozumné blízkosti kapucína dřív, než uhodil. Yoshi... toho... shinigamiho. Po cestě šátrala v brašně, věděla, že tam někde ty lahvičky jsou! Jen doufala, že to bude fungovat. Mohlo koncentrované reiryoku projít? No, to se brzo dozví. Konečně nahmatala malou, skleněnou tubičkou, právě včas, aby ji hodila obskurní osobě na hlavu. Jen doufala, že se trefí, házení jí nikdy moc nešlo a nedokázala se včas dostat blíž.
"Knall," vyslovila příkaz, který s trchou štěstí přiměje lahvičku vybouchnout.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 4:29 pm

Minato

Pohledem rychle přejel změnu okolí a povzdechl si. Iluze... nesnáším iluze! zabručel si sám pro sebe a podíval se na Akihira. "Jo, všiml. Myslel jsem, že si dáme férovku, ale to bych musel bojovat s chlapem a ne se zbabělcem. Inu, co uděláš? Zmateš mi smysly, probodneš mě ze zálohy, pozveš mě na kafe?" odvětil blonďák hajzlíkovi a zabodl své dva meče do země. "A nebo si dáme duel v kámen nůžky papír? V tom jsem fakt dobrej," navrhl ještě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 4:47 pm

Kyoya

Zvedl jsem se ze země, kde jsme alespoň na chvíli zapomněl na to, jak šíleně těžký ty věci jsou. Ale teď už bylo pozdě na to, abych to zabalil. Zmobilizoval jsem své síly k akci, o které jsem nikdy ani nepřemýšlel - dojení krávy. Ať jsem to bral jak jsem to bral, tak jsem si připadalo mi to celé trochu ponižující a hlavě trochu šílené, jistě, byli lidé co tohle dělali každý den, ale právě proto jsem léta studoval, abych se podobným věcem vyhnul. Nakonec jsem ale prolomil i ten mentální blok a dal se do práce, doufajíc, že moje ruce neupadnou v polovině práce...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 8:25 pm

Yoshiro

Lahvička vybouchla. Manon byla dost rychlá na to, aby si jí cizinec nevšiml a díky tomu dokázala účinně zaútočit. Po explozi, kterou Manon způsobila, do maskovaného narazil Yoshirův útok, takže se bělovlas mohl věnovat Ginjouovi, který na něj zaskočeně hleděl. Yoshirův meč se protáhl do dálky a jeho žhavé plameny prolétly Ginjouovým tělem. Yoshiro nechtěl nic nechat náhodě, tak začal zběsile sekat, aby nepřítelovo tělo rozsekal na kousíčky. Chtěl od něj mít pokoj.
Ginjou byl momentálně slabý, nedokázal nic pořádného udělat, už první útok, kterým ho Yoshiro zasáhl, byl fatální. Jeho tělo se zřítilo k zemi. V ten moment ale odněkud vyskočil maskovaný muž a chytil Manon pod krkem, část jeho masky byla odtržená, takže šel vidět kus obličeje. Kolem levého oka, které bylo odhalené, se táhla dlouhá jizva až k čelu. "To jsi neměla, Yozoro!" zakřičel a hodil Manon proti protější budově.

Akihiro

Minato ucítil bolest z oblasti zad. Útok ale neviděl. Akihiro mu zasadil další sečné zranění, vypadalo to, že byl neviditelný. "Nakamuro, cítíš to? Ginjouovo reiatsu vyhaslo. Zdá se, že vaše strana získala bod. Musím udělat něco pro to, abych to vyrovnal." Minato ucítil další útok, tentokrát ze strany. Asi milisekundu předtím, než ho meč zasáhl, Minato ucítil reiatsu z onoho směru. Pokud by to dokázal správně načasovat, možná by se mu podařilo Akihira lokalizovat.

Kráva

Dojení krávy nebylo zrovna příjemné. Ono by to asi nebylo moc příjemné, i kdyby neměl těžká závaží na všech končetinách, ale s nimi to bylo neuvěřitelně namáhavé. Nicméně, Kyoyovi se dařilo a zanedlouho měl plný kbelík mléka. Robin vstala a vydala se Kyoyovi naproti. "Měl bys to vypít," řekla kráva. "Ona na tebe zaútočí a když se napiješ, tak tomu budeš schopen odolat." Kyoya si mohl všimnout, že Robin povytáhla meč.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 8:36 pm

Manon

si tak letěla skrz zeď a její duševní stav by se dal shrnout asi takto:

Spoiler:

Naštěstí ji napadlo, že když dokáže shromáždit duševní částice pod nohama, mohla by to dokázat i na zádech. Lepší by asi bylo použít gintó určené k mírnění nárazů, ale to už nestíhala. Soustředila se tedy hlavně na to, aby mezi jejími zády a zdivem byla co největší vrstva směstnaných duševních částic. I tak nepočítala s tím, že by byla ještě za pár sekund bojeschopná, možná ani živá. proletět zdí není taková sranda, jak se to zdá při pohledu na Ichiga.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 8:56 pm

Minato

"Fajn, ale na mě si to skóre vylepšovat nebudeš!"
procedil Minato mezi zuby a když chtěl Akihiro seknout, tak měl smůlu. Ten roční trénink vylepšil jak rychlost měnění mečů, tak celkovou práci a vnímání Reiatsu natolik, že se nyní mohl Minato poměřovat i se Shinigami, co to dělali celý život. V jeho rukou se náhle zaleskli jiné meče, ty s černou pečení a těsně u jeho ruky se otevřela časoprostorová brána. "Jikukan Kekkai!" zavrčel Minato a počkal, dokud nebyla uvnitř pole převážná část Akihirova meče. Pak prostě poslal tu čepel pryč, tudíž by Akihirovi měla zbýt v ruce jen troska jeho meče. Té příležitosti Minato využil a vedl již klasickým Kiritovským mečem v Shikai sek zespodu nahoru, aby tak ukončil jeho trápení. "Rychlost je dobrá věc," zanotoval tiše.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 9:25 pm

Yoshiro

Než cokoliv stihl udělat, Manon svým tělem bořila paneláky a nebyla to žádná příjemná zkušenost. Díky své pohotovosti se Manon však podařilo zachránit vlastní život. Cítila ale nepříjemnou bolest z oblasti žeber. Cizinec měl očividně obrovskou sílu. Ale kde jí vzal? Otočil se, aby vyrazil na pomoc své dlouholeté lásce, ale moc daleko se nedostal. Maskovaný muž s jizvou u oka byl dost rychlý na to, aby Yoshira chytil a vší silou jej poslal proti zemi. V zemi se vytvořil malý kráter, když bělovlas dopadl na záda. Než se Yoshiro stihl vzpamatovat, chystal se ho rozcupovat hollow medvěd. Yoshiro byl v zemi tak pevně, že se odtud jen tak dostat nemohl.

Akihiro

Akihirův meč zmizel v jiné dimenzi nebo co to s ním blonďák udělal. Pak Minato zaútočil a zasadil fatální ránu. Bělovlasý oponent začal krvácet a musel uskočit. "To vskutku je," odvětil a bolestivě se zazubil. "Nakamuro, uznávám, že jsi vyrostl. Zasloužil sis to, že nebudu používat iluze." Jakmile dokončil větu, okolí se vrátilo do normálu, znovu stáli na střeše. Akihiro tolik nekrvácel, měl na břiše menší sečnou ránu, ale zdálo se, že chtěl Minata jen potěšit. "Tak tedy seriózně." Jeho výraz opravdu nepříjemně zvážněl a celé okolí zahalil mrazivý chlad, školní budova se začala bořit a Minato uviděl, jak Akihiro poletuje všude kolem něj. To byla rychlost, které se momentálně nemohl rovnat. "Rychlost je dobrá věc!" Vykřikl Akihiro a celé jeho tělo zrudlo. Minato to viděl několikrát, protože tam pořád lítal jak blázen. Než Minato něco stihl zaregistrovat, letěl vzduchem. Obrovskou rychlostí někam pryč z města. Když dopadl, celé tělo ho bolelo. Akihiro se před ním zjevil a vypadal úplně jinak.

Takhle vypadal :3

Naposledy upravil Redečko dne Fri Mar 22, 2013 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 9:39 pm

Minato

Dobře, tohle Minata trochu dostalo, byl odpálkován, tedy spíše odnesen někam mimo město, tentokrát doopravdy a co víc, Akihiro zřejmě změnil formu do něčeho ultimátního, což ho naspeedovalo jak nějakého dědulu na fetu. Minato se pozvolna zvedl a povzdechl si. Ve skutečnosti si všechno šetřil až dofinálního boje s Yoshiakim, ale bohužel se situace dostala na tu úroveň, že to jinak nešlo.
Minatova zanpakuto se změnila zpět do normálu, avšak tlumeně zářila. Blonďák pozvedl katanu do úrovně očí a přejel po ní jedním prstem. "Jo, to máš pravdu... ale spoj si jí se sílou," pronesl Minato chladně a kolem něj se z jeho Reiatsu zformovala bariera o čtvercové podstavě, pouze vršek nebránila. Což vlastně ani nebylo potřeba. Jakmile se totiž Minato začal soustředit, začala z jeho těla unikat dávka Reiatsu, která unikala až vzhůru do nebes. "Slyšel jsem, že mezi Shinigami není moc zanpakuto, co by ovládali počasí... tak se dobře dívej!" zahřměl Minato a nebe se najednou rozevřelo a do Minata udeřil sloup energie hvězd, měsíce a elektřiny. "BAN-KAI! Tengoku no Chikara!" nad nimi se začali stáčet mraky, které dosahovali až ke Karakuře, avšak ani nepršelo ani nebouřilo. Když celá ta paráda zmizela, Minato stál pod mračny naprosto bezezbraně. Avšak bylo tu pár změn. Jeho cool oblečení zmizelo, měl na sobě pouze shinigamijsou uniformu, ovšem v stříbrné barvě. Jeho tělo bylo obvázané bílým obvazem, což však šlo vidět pouze na krku a na rukou. Jeho vlasy byly nyní rozpuštěné a o něco delší. Jeho oči stříbrně zářili. A to mělo být všechno? Jeho Reiatsu nebylo nyní téměř cítit, jako kdyby se rapidně snížilo a navíc, neměl ani žádnou zbraň. Následně zvedl pohled k Akihirovi a nechal ho, aby zaútočil. Mohl totiž svojí obranu aktivovat kdykoliv, ale chtěl nechat svého protivníka v domění, že nyní neměl absolutně nic.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 21, 2013 9:45 pm

Kyoya

Zvedl jsem obočí ala Teal'c, "Víte, já fakt špatně snáším laktozu..." řekl jsem. Můj žaludek byl opravdu trochu citlivý. Podíval jsem se na tu shinigami. "Mohla byste mi prosím dát víc informací? Jsem ten, kdo rád má všechny informace, které můžu mít... a nikdo mi je v poslední době nechce dávat..." řekl jsem i když to nebyla úplně pravda. Třeba ten král mi dal víc informací, než jsem chtěl vědět. Možná, že někde uvnitř jsem si připouštěl fakt, že ten... Hiosaki byl můj biologickej otec, ale tak jako tak mě to vůbec nezajímalo. Teď jsem chtěl jen zesílit, abych si to mohl konečně vyříkat se všemi těmi padouchy...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 22, 2013 2:31 pm

Akihiro

S naprosto dokonalým výrazem pokrového hráče se Minatovi díval přímo do očí. "Bankai?" zeptal se Akihiro a pokrčil rukama, "a já už si myslel, že to nebude zajímavé." Kolem Akihira poletovaly kousky červenočerné energie, na kterou když se Minato soustředil, ucítil zlobu a chtíč prolít krev. Akihiro, ačkoliv už byl na dosah meče, byl pořád strašidelný chlapík. Bělovlasý bojovník před sebe natáhl ruce, ve kterých se mu objevilo velké rudé kopí. Akihiro s ním několikrát zatočil, pravou nohou udělal krok dopředu, kam se naklonil a s levou rukou, ve které točil s kopím, skončil za zády, kde také držel kopí ve svislé poloze. Místo Akihira zůstal jen rudý obláček kouře, který se rychle rozplynul. Minato uslyšel nepříjemný brnivý zvuk, Akihiro se objevil vedle něj a chystal se seknout kopím, dřív než ale sekl, znovu zmizel, stejně jako před tím, objevil se na druhé straně a mířil na nohy.

Robin

Kyoya z jejího výrazu nemohl nic vyčíst. Nevypadala ani naštvaně, ani smutně, ani vesele, prostě nic. A pořád sahala po meči! "Kyoyo, na začátku jsem ti řekla, že tě naučím umění zabíjení, vypij to mléko nebo skončíš mrtvý." Konečně tasila svůj meč a jeho rukojeť objala oběma rukama. "Řeknu ti všechno, co budeš chtít. Ale musíš přežít tenhle jediný útok." Kráva trošku kopla do kýble, aby dala Kyoyovi najevo, že by to měl rychle vypít.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 22, 2013 2:49 pm

Minato

Minato sledoval celé představení s kopím a pak se trochu ušklíbl. Tohle dávalo Akihirovi malou výhodu v možné dosahu útoků, ale i to nebylo zrovna nic extra. Blonďák se ušklíbl a povzdechl si. Asi usel ukázat nějaké ty karty, aby mohla být hra zajímavější. "Hakubanokishi Modo!" [Mód bílého rytíře] pronesl tajupným hlasem a za ním se otevřela pečeť, ze které vystoupil bílý rytíř, který se rozplinul na energii a začal se spojovat s Minatovým tělem. Ve chvíli kdy Akihiro chtěl udeřit svým kopím, narazil o nějakou překážku. "Henkō no Yoroi!" [Polarizační brnění] dodal Minato na vysvětlenou a odskočil o kousek dál. Nebylo to přesně brnění, které by se nosilo. Kolem Minata se totiž utvořila obrana v podobě samurajská zbroje, která byla spíše podobná jeho možnosti zhmotňovat reiatsu. Brnění bylo složeno z malých šestiúhelníků a zářili stříbrnou barvou. Byla to vlastně dokonalejší forma zhmotňování Reiatsu. A od čeho se odvíjel ten název? Bylo to vcelku prosté, plošky se přesouvali do míst zásahu a zesilovali tak dané místo. Nevýhodou bylo, že když se plošky přesunuli z nějakého místa, tak to místo přišlo o obranu. Proto to bylo brnění sloužící proti přímým útokům. Na plošné útoky z více stran byla jeho obrana pouze na nízkém stupni, tedy asi něco jako klasické brnění samurajů. Ale to teď Minato neřešil, v jeho ruce se objevila naprosto obyčejná katana, která k tomuto brnění patřila. Rychlým shunpem se pak přesunul k Akihirovi a vedl sek na jeho krk. Levou rukou ptiřom případně blokoval násadu kopí.

# Náznak podoby brnění, ovšem hodně vzdálený -> zde <-
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 22, 2013 7:59 pm

Kyoya

Dostal jsem záchvat smíchu. Chvíli jsem se smál a pak jsem pohledem zkosil tu ženskou. "Hodně si věříte... já jsem přežil už leccos a přežiju všechno, to mi věřte... nemám v úmyslu umřít ještě hodně dlouho, ale jen hlupák by nevyužil výhody..." řekl jsem a kopl jsem do sebe do mlíko, naprosto při tom potlačujíc myšlenku, že jsem to mléko zrovna podojil z krávy, která nemá ráda Yoshira. Někdy jsem byl rád, že jsem se při fyzice naprosto naučil vypínat mozek, některé věci by totiž mohl jen velice těžko překousl...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 22, 2013 8:52 pm

Manon

byla otřesená a možná měla zlomených pár žeber, takže byl čas zachránit Yoshira. Yoshira? Yoshira. Už to tak zřejmě bylo. Manon se vyhrabala s hekáním na nohy a snažila se v dálce rozeznat, co se tam děje. Ještě měla hvězdičky před očima, navíc jí do nich padala malta, ale i tak se jí podařilo zachytit nebezpečnou situaci, která se tam odehrávala. Nebyla si úplně jistá, jestli ten hollow skutečně někoho ohrožuje, ale pro všechny případy se rozhodla, že ho stejně zastřelí. Bylo to trochu náročné, byla docela rozhozená po tom zážitku, kdo by taky nebyl, kdyby proletěl barákem, čímž pravděpodobně zabil pár lidí, kteří se tam schovávali. No, o tom raději nepřemýšlet. Všechnu svou vůli raději soustředila na to, aby vytvořila dostatečně silný šíp a střelila ho dostatečně daleko. A pokud možno na určený cíl.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Sat Mar 23, 2013 1:44 pm

Akihiro

Akihiro byl zaskočen Minatovou obranou, ale tak byl to bankai, takže to byla jeho chyba, že něco podobného nečekal. Když se k němu Minato shunpnul a sekl mu proti krku, Akihiro měl co dělat, aby se dokázal dostat do pozice, která mu dovolovala uhnout. A bylo to těsné! Minatovi se dokonce podařilo odseknout mu kousiček kůže. Akihiro využil toho, že byl v záklonu a hbitě sebou mrskl dopředu proti Minatovi a pokusil se mu kopí zarazit do obličeje.

Robin

Robin se mile usmála. Kyoyova slova byla zajímavá, schválně jestli je dodrží. Uvolnila svoje reiatsu a roztrhala s ním okolí. Šnečci se museli schovat do ulity, aby se jim nic nestalo. "Bodnutí jednorožce!" Vykřikla a vyřítila se proti Kyoyovi. Po tom, co Kyoya vypil mléko, ucítil zvláštní pocit, přišlo na něj krknutí, ale pak i něco jiného. Jako by pohyby Robin najednou byly pomalejší. Dokázal odhadnout, kam její útok dopadne.

Yoshiro

Hollow byl dost blízko na to, aby Yoshiro cítil odporný pach, který mu táhl z huby. Začalo to být dost nepříjemné. Naštěstí zasáhla Manon a sprovodila monstrum z tohoto světa. Yoshiro si oddychl, když se hollow rozplynul. Možná to ale bylo předčasné, protože teď na něj mířil onen maskovaný muž. Jeho pěst byla zvětšená a zdálo se, že se s ní chystá Yoshira poslat na druhou stranu planety. Skrz ní.
Konečně se Yoshirovi podařila uvolnit ruka. Nebyl čas na přemýšlení. "BAN KAI!"
Ohnivý sloup obalil Yoshira a donutil maskovaného stáhnout se pryč, jinak by ho spálil. Když sloup zmizel, Yoshiro stál na místě, kde byl předtím kráter a celý hořel. Podíval se na Manon, "jsi v pořádku?" zeptal se nahlas, aby to slyšela.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola pátá - Tunel na konci světla
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: