PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola pátá - Tunel na konci světla

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Feb 28, 2013 7:51 pm

Manon

Manonina mysl byla stejná jako mysl každé ženy a zároveň fanynky pochybných žánrů mangy - zcela nepochopitelná. Jeden algoritmus byl ale naprosto jasný a neměnný: hollow -> zabít
To byla taky její první myšlenka, když na sebe nepříjemný pocit táhnoucí z Karakury vzal až příliš konkrétní podobu reiatsu hollow, který dokázala poznat na sto honů. Na patě se zastavila a otočila, až málem upadla. Její výraz se s rostoucím počtem hollow, které cítila, měnil ze znepokojeného na panický s přídechem nechápavosti. Tolik? Na to měla taky jeden algoritmus. Hodně hollow -> zabít, ale pravděpodobně nepřežít
No. Stejně věděla, že to jednou přijde. A jestli její otec a jeho známí osnují jakousi válku, kdo bude chránit lidi před hollowy? Shinigami? To určitě. Chvíli zaváhala, ale nakonec jí rozhodnutí netrvalo až tak dlouho. Byla Quincy a bude dělat svoji práci pořádně, i kdyby byla poslední, kdo to bere vážně. Vyrazila tedy plnou rychlostí zpět ke Karakuře, ze které teď už stoupal oblak dýmu a prachu. Bála se, ale její pocit zodpovědnosti a povinnosti zvítězil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Feb 28, 2013 9:32 pm

Kyoya

Polknul jsem naprázdno. "OK, ale prosím... dejte pryč ty duhy... to je na mé soustředění trochu moc silné kafe..." pořádal jsem slušně. Pokusil jsem se usmát a prokřupl prsty. Než jsem přišel sem, myslel jsem si, že jsem připraven na vše, teď jsem si to nemyslel, ale stále jsem byl připraven... připravit se na cokoliv co mohlo přijít, případě jsem se připravil přiravit se na to, že přijde něco, na co se prostě připravit nedá! "Tak tedy... v čem bude spočívat tenhle trénink? Rád bych začal, mám co dohánět " řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Feb 28, 2013 9:41 pm

Minato

Minato se usmál. V něco takového doufal. Problém byl, že jak on, tak ona znali schopnosti mečů a další. A to by mohl být problém. Minato měl sice na své straně Kido, ale většinu z plošných nebo mířených útoků mohl hravě odklidit za pomoci Jikukenu. A to by mohl být problém.
Problém byl, že aktuálně neměl ani vlastní zanpakuto. Takže musel začít jednat, problém byl, že nevěděl přesně jak. Shichiseiken prakticky znal veškeré jeho techniky. Takže musel přejít rychle na vyšší level. Znal několik kid vyššího rázu, které před příchodem sem nezvládl, ale teď to bylo jiné. Možná by byl schopný je použít. Přinejmenším, kdyby použil zaklínadlo. "Bakudō #61. Rikujōkōrō!" vykřikl a ukázal prstem na ducha své zanpakuto. Toto Kido už jednou zabralo na jeho otce, proč by nemělo zabrat na ní... alespoň na chvíli. Teď přišlo to správně zábavné. Minato se za pomoci Shunpa vyhnul diskům a u toho začal odříkávat dlouhé zaklínadlo: "Senjū no hate, todokazaru yami no mite, utsurazaru ten no ite! Hikari wo otozu michi, hidane wo aoru kaze! Tsudoi temadō na, waga yubi wo miyo! Kōdan, hasshin, kujō, tenkei, shippō, dairin, haīro no hōtō! Yumihiku kanata, kōkō toshite kiyu! " Kolem něj se začali objevovat fialové proudy energie a když vykřikl: "Hadō #91. Senjū Kōten Taihō," tak pokud ho zvládl, rozletělo se to všechno kupředu. Jen doufal, že se nestane to, co tomu Shinigamimu od kterého to okoukal. Ten když toto použil, tak explodoval sám, místo jeho protivníka...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 2:55 pm

Manon >

Jen co Manon vkročila do města, věděla, že tahle noc bude dlouhá. Kam se podívala, tam byl nějaký hollow. Nejhorší na tom bylo, že začali lovit lidi, kteří je teď mohli vidět. Než Manon mohla cokoliv udělat, uviděla, jak obrovský hollow, který se podobal kočce, roztrhal skupinku utíkajících teenagerů.
Zazněla rána a země pod Manon se začala třást. Dopadl za ní totiž další hollow, který vypadal jako pták. Zřejmě se snesl z nebe a rozhodl se, že si pochutná na sladké duši mladé ženy.

Robin

Přikývla. "Tak tedy začneme."
Robin natáhla ruce a dotkla se obou jednorožců, kteří stáli po jejím boku. Oba dva se rozzářili jako by se měli vyvinout jako Pokémoni, ale místo nějaké evoluce se akorát přesunuli do rukou Robin. Samozřejmě teď nevypadali jako jednorožci, měli tvar dvou mečů.
"Zařehtej se, Ikkakujuu!" Oba meče srazila dohromady a změnila je v jednu velkou oranžovo-bílou šavli. "Ikkakujuu, tedy.. Travis a Frank, jak se sami pojmenovali, jsou duchové mé zanpakuto. Víš, co je to duch zanpakuto, že ano?" zeptala se.

Shichiseiken

Silné hado zasáhlo Minatova protivníka, ale nezdálo se, že by Shichiseiken nějak zranilo. Než to Minato stihl zaregistrovat, byla přímo u něj a svojí pravou nohou ho poslala přes celou arénu. Yoshiro zakroutil hlavou a lehl si na záda.
Souboj trval několik hodin. Minato nedokázal určit kolik to přesně bylo, protože vnímání času pro něj za posledních několik měsíců bylo zcela otupeno.
Shichiseiken byla pořád ve formě, v jejím ponurém obličeji nebyl vidět ani náznak nějakého vzrušení. Prostě bojovala. Minato cítil zvláštní pocit, jako by bylo něco špatně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 3:21 pm

Kyoya

Ti dva jednorožci zmizeli a zjevili se jako zbraň. Vůbec mě to nenapadlo, hlavně proto, že jsem netušil, že se duchové zanpakuto můžou manifestovat jako fyzická entita. "Ale jo, to vím, to je takovej ten zvláštní lego panáček, teda alespoň u mě...." řekl jsem a máchnul svým zanpakuto. "Změň tvar i barvu, Gree..." řekl jsem a vyvolal svoje zanpakuto. Opět jsem třímal svůj prakticky nepoužitelný shikai, ale trošičku odlišný než předtím. Tedy alespoň se mi zdálo, že svítící rytiny na jeho čepeli jsou daleko podrobnější... a řetěz na konci měl o 2 očka navíc...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 3:42 pm

Minato

Minato sledoval svojí zanpakuto. Jedno z nejsilnějších Kid jí neudělalo ani škrábnutí. Muselo se nechat, že byla fakt úžasná. Problém byl, že on jí teď neměl jak porazit. Pár hodin se s ní tedy kočkoval, tedy spíše ustupoval než útočil. Potřeboval získat nějakou zbraň na svojí stranu. Kido nepomáhalo, zanpakuto neměl. Měl tak kapku problém.
Když se proletěl po pěkně velkém prostranství, začínal se vcelku dopalovat. "Tohle už mě nebaví," zavrčel spíše pro sebe a sledoval pohyb Shichiseikena. Pak jednou vyskočil vpřed. Shunpnul se k jejímu boku a nacvičeným pohybem dlaní se jí pokusil jeden meč vyrazit z ruky. Proč by si nemohl vzít to, co bylo jeho?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 4:57 pm

Robin

"Takže víš."
Robin popošla blíže ke Kyoyovi a pravou rukou přejela přes čepel jeho meče. Zavřela oči a tvářila se velmi soustředěně. "Ty a duch tvé zanpakuto nejste v rovnováze. Nerozumíte si. Snaží se ti něco říct, ale ty neposloucháš," řekla a otevřela oči. Robin se posadila na zem do tureckého sedu a položila si zanpakuto vodorovně na nohy. "Teď si sedni. Přesně takhle."

Shichiseiken

Minato cítil, jak drží jeden z mečů a už to dokonce vypadalo, že se mu jej podaří sebrat, jenže pak ucítil nepříjemnou bolest a uviděl stříkanec krve, který mu proletěl před očima. Shichiseiken Minata vertikálně sekla druhým mečem přes prsa a trochu po bradě. Potom pevně sevřela meč, který se Minato snažil vzít a odkopla blonďáka pryč.
"Co to znamená, Minato?" Zeptala se a zklamaným pohledem sledovala svého shinigami partnera.
"Tomu říkáš odhodlání? Proč neslyším tlukot tvého bojového srdce?"
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 5:07 pm

Minato

Minato se momentálně opět válel na zemi, přičemž si položil jednu dlaň na obličej a povzdechl si. Tohle nebyl takový adrenalin. Nešlo mu tu o život. To možná byla ta chyba. "Fajn... tak se mě jen nepokoušej zabít. Je to pak nuda. Trochu srdce do toho dej," pronesl a postavil se. Necítil ze svého protivníka žádnou vášeň, žádné nebezpečí. Nemohl tak vycítit jestli to celé myslí vážně nebo jen ze srandy.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 5:14 pm

Shichiseiken

Shichiseiken zavřela oči a zvedla oba meče nad hlavu. Nebe se doslova rozzářilo, což oslepilo jak Minata, tak rozespalého Yoshira, který se válel na skále. Ani jeden z nich teď nebyl zvyklý na denní světlo, takže dostali pěknou ránu do očí. Když se Minatův zrak pomalu přizpůsobil, mohl si všimnout, že Shichiseiken drží jen jeden meč. Byl to zářivý meč z čisté energie.
"Pokud nezačneš bojovat svým srdcem, Minato." Shichiseiken zmizela a objevila se za Minatem. Na takovou rychlost nebyl zvyklý. Yoshiro byl rozhodně pomalejší než Shichiseiken a dokonce i Minato sám.
"Zemřeš!!" Vykřikla a sekla Minatovi za krk.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 5:24 pm

Minato

Minato se usmál, tohle bylo konečně něco! "Jo, tak tohle by už ušlo," pronesl a začal se soustředit. Vzhledem k výběru meče, cítil skutečně velký průser. Tohle nemohl vykrýt žádným Kidem, tohle si musel zpracovat sám. Věděl, že pokud by chytil jeden plný hásah, končil.
"Fajn, ale až někdy jindy!" zavrčel Minato a otočil se. Kolem něj vyšlehlo veškeré jeho Reiatsu a začalo se formovat do hmotné podoby, aby posloužilo jako štít. Pak se prudce rozpřáhl, obalil ruku do modravé záře Reiatsu a udeřil Shichiseiken přímo do hrudi, ignorujíc její brnění.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 5:25 pm

Kyoya

"No, nedivím se... neumím mluvit se svým mečem..." řekl jsem a posadil se. Položil jsem si meč tak, jak to dělala ona a čekal, co se stane dál. "Ok, co mám dělat teď? Meditovat? Vyvolávat duchy? Nebo zavolat Krotitele duchů?" zeptal jsem se trochu zmateně. Nebyl jsem expert na tyhle věci. A můj lego duch nebyl zrovna moc ukecanej...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 5:42 pm

Shichiseiken / Yoshiro

Yoshiro seděl a pozoroval souboj. Rozhodně to z jeho pohledu vypadalo zajímavě. Ano, bavil se. Dával si pauzičku a jedl. Měl u sebe jídlo!! Pravda byla taková, že nedaleko měl schované zásoby od Horoxe. Zrovna si šmakoval na sýrové pizze a popíjel u toho ledový čaj.

Shichiseiken svým mečem sekla přímo do Minatova zhmotněného reiatsu, což způsobilo docela velkou změnu terénu v okolí. Modrá exploze obalila oba dva. Tohle Yoshira donutilo na chvíli položit pizzu. Trochu mu poskočilo srdce, protože asi na sekundu necítil Minatovu přítomnost a měl strach, že ho Shichiseiken zabila. Potom ale modrý obal zmizel a Yoshiro viděl Minata s pravou rukou zaraženou v těle jeho zanpakuto.
Shichiseiken se usmála. "To je ono, Minato, to je odhodlání bojovníka!"
Blonďákova zanpakuto chytila Minatovu ruku a vyrvala jí ze svého těla. Potom udělala několik kroků zpět. Minatovi se v ruce zformoval jeden z jeho mečů. "Tak to pojď dokončit!!" Vykřikla bojovně a napřáhla se se svým zářivým mečem. Yoshiro znovu vzal pizzu a zakousl se, "tohle bude zajímavé," řekl přesně ve chvíli, kdy Shichiseiken vypálila neuvěřitelně obrovskou super ničivou energii ze svého meče.

Robin

"Shinigami nemůže správně fungovat bez své zanpakuto. Existují tedy výjimky, ale to je opravdu vzácné. Budu potřebovat, aby jsi prolomil ledy. Říkal jsi, že se jmenuje Gree? To, že ti řekl svoje jméno je rozhodně dobrý začátek. Měl bys ale taky projevit trochu zájmu! Ta poloha, ve které sedíš, ti dovolí promlouvat s duchem tvého meče. Prostě jen zavři oči, nad ničím nepřemýšlej a uvolni se. Výsledek by měl přijít sám." Robin zavřela oči a začala se sama soustředit. Asi už jí chyběli ti dva jednorožci, tak se rozhodla, že si s nimi musí vidět.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 5:57 pm

Minato

Minato se usmál nad svým úspěchem. Konečně ho to začínalo bavit. Navíc, teď si volně hrál se svým Reiatsu, jako kdyby bylo živé, že ho mohl přeformovat a použít k ovládnutí bankaie. Dobře věděl, co se chystala Shichiseiken použít, proto couvnul a pevně sevřel svůj meč. Věděl, že tento útok nešel nijak odrazit a ani pohltit. Dokonce i obrana proti němu pokulhávala. Přeci jen to bylo sloučení všech jeho mečů. A on držel v ruce jen ten základní, který si musel vymodelovat do vyššího levelu za pomoci vlastní síly, aby vůbec přežil. Roztočil tedy meč na prstech, až začal rotovat do podoby disku. Za pomoci meče a reiatsu tak vytvořil zhmotněnou sílu Tsukikenu, tedy zářivý disk. Tohle musel přesně vypočítat. Zbytek Reiatsu vtáhl zpět do sebe, aby mohl urychlit své Shunpo na maximum. "Jedna... dva... tři!" vykřikl ve chvíli, kdy už cítil sílu útoku přímo před obličejem. "Nebesa, dejte mi sílu!" vykřikl a pak vyskočil do vzduchu. Prudce švihl rukou a zhmotněný disk hodil těsně nad vlnou útoku, tak aby nebyl jen tak viditelný. Měl za úkol jediné. Rozpůlit nepřítele. Sám se pak pokusil vyhnout ještě útoku své protivnice za pomoci shunpa.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 6:12 pm

Manon

si zakázala přemýšlet. Teď nebyl čas uvažovat nad tím, jaké život mohly vést mrtvé děti. Byl čas zabíjet hollow a to tak efektivně, jak to jen půjde. Zamířit na masku a vystřelit pro ni nebyl problém. Bylo jedno, jak byl hollow velký, při dobré střele stačí jediný šíp, aspoň tak to bylo dosud vždy. Ponořila se do soustředění a opatrného zacházení s duševní energií, protože v okolí jí zas tolik použitelné nebylo a ona bude potřebovat hodně a hodně šípů, pokud bude mít dostatečné štěstí a nedostane nějakým nečekaným hollow drápem do zad dřív, než padne vlastním vyčerpáním.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 6:24 pm

Shichiseiken

Minatovi se nepodařilo vyhnout se útoku, takže byl zasažen plnou silou a odpálen s polovinou krajiny někam pryč. Dokonce i Yoshiro se musel pořádně držet, aby se neproletěl vzduchem. Minato cítil bolest snad v každém kousíčku svého těla a ještě k tomu zády narazil tvrdě na zem a odřel si je.
"Zajímavé," řekla Shichiseiken. Zvedla pravou ruku, aby se na ní podívala. "Nevěděla jsem, že něco takového dokážeme, Minato." Usmála se a sledovala, jak její ruka pomalu mizí.
"Tvoje srdce zvítězilo." Začala jí mizet i druhá ruka. Meč už dávno neměla. "Nevím, jestli to, co řeknu bude dávat smysl. Ale nějakým způsobem jsem na tebe hrdá." Minato nic z toho neslyšel. Byl od Shichiseiken moc daleko. Duch jeho meče se rozplynul a Minatův meč se zhmotnil vedle něj.

> Manon

Manon se docela dařilo ničit maskované vetřelce. Zachránila několik lidí, kteří sice nechápali, jak je možné, že ta mladá žena střílí velké modré energetické šípy, kterými zabíjí ty hnusné příšery, ale byli jí vděční.
Netrvalo to moc dlouho a větší skupinka hollow se na Manon zaměřila. Jejich pozornost si získala právě tím, že jako jediná bránila město. Tedy, ona byla jediná schopná to město bránit. Policie a vojáci po příšerách stříleli z pistolí, ale to nemělo žádný efekt. Jeden hollow na Manon vystřelil cero a druhý se jí rychle zjevil za zády. Tohle nevypadalo dobře.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 6:30 pm

Manon

Sice není řečeno, ze které strany cero přicházelo, ale pořád to bylo jen ze směru jednoho, takže k uhýbání hollowovi za zády tu byly všechny směry ostatní. Manon si o sobě myslela, že je slušně rychlá. Pravda, za celé roky své práce nikdy neměla možnost se porovnat s jiným Quincy, ale stejně si byla jistá, že si v tomhle ohledu stojí dobře, rozhodně oproti hollow to vždycky stačilo. Uhnula tedy a vystřelila šíp na toho, který se jí objevil prve za zády. Doufala, že ten první, protože právě střílel cero, bude potřebovat chvíli, než znova nakoncentruje energii. Navíc byl dál, takže pokud by se rozhodl zaútočit přímo, ještě by mohla mít čas se k němu otočit a vystřelit i na něho.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 6:37 pm

Minato

Minato se opět válel na zemi. Tentokrát však s jistým pocitem výhry. Bolelo ho vše, ale i tak se dokázal zvednout ve chvíli, kdy Shichiseiken zmizela a vedle něj se zhmotnil jeho meč. Minato se na něj podíval a spokojeně ho zvedl. Pak se otočil k Yoshirovi a namáhavě na něj namířil meč. "Naval Pizzu nebo tě sejmu!" vykřikl rozčíleně. Měl tu jídlo!!! A on přes půl roku hladověl! "Jo, a co bude dál?" zeptal se pak ještě, když si opět hrcnul na zadek.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 6:40 pm

> Manon

Manon se podařilo zlikvidovat hollowa, který se jí objevil za zády a nakonec i toho, co vystřelil cero. V tom se ale objevili další! Ze všech stran! Nic jiného se ani nedalo čekat, že jo. Maskáčů tu teď byly stovky a jejich prioritou teď bylo zbavit se hrozby.
Jeden příšerák už byl na dosah a mohl Manon vážně ublížit, ale než to stihl udělat, proletěl mu hlavou modrý šíp a hollow i se zbytkem skupiny se rozprášil. Přišla pomoc. Manon uviděla muže v bílém lesklém obleku. Stál na střeše jednoho z domů a držel spirituální luk. Byl to quincy. Ale Manon ho neznala. Měl delší černé vlasy a na očích hranaté brýle. Nic víc z té dálky neviděla.

Yoshiro

Pomalu si to vykračoval k Minatovi, který něco zamumlal. Žvýkal poslední kousek pizzy a užíval si to. Ukousl si a svým výrazem v obličeji dal najevo, jak moc si to užívá. Když přišel k Minatovi, dojedl poslední sousto. "Říkal jsi něco? Neslyšel jsem tě."
Yoshiro Minata vážně neslyšel a kdyby věděl, že chce pizzu, tak by mu možná ten kousíček nechal. Pak před Minatem ještě dopil ledový čaj a párkrát na něj zamrkal.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 6:57 pm

Manon

prudce vzhlédla, když spatřila šíp, který nepatřil jí. Byla překvapená, velice. Nevěděla, jestli mile nebo ne, ale rozhodně neumřela a vypadalo to, že má posilu, takže se přikláněla k milému překvapení. Aspoň zatím. Jestli se ukáže, že je to nějaký otcův poskok a za záchranu jejího života musí jít sloužit do jeho armády, to už bude horší. Po pravdě si byla jistá, že to tak je. Byli snad ještě nějací jiní Quincy? Pochybovala. Ale jedno po druhém. Byli dost daleko od sebe, takže na zjišťování identity nebyly vhodné podmínky. Teď bylo hlavní pobít ty zatracené hollow. Manon začala uvažovat, že je možná na čase použít nějakou z technik, na kterých už dlouho pracovala, ale ještě nikdy je nepoužila. Hlavně proto, že byly pořád ještě časově náročné, ale kdyby jí on dal trochu času na přípravu...!
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 7:08 pm

Manon >

Skoro to vypadalo jako by cizinec četl myšlenky, které se Manon honily hlavou. Ze svého luku začal pálit salvy rychlých šípů, které si snadno hledaly své cíle. Rozhodně to nebyl žádný amatér. Tento quincy musel mít spoustu bojových zkušeností. Rozběhl se a seskočil ze střechy. Ve vzduchu z pod saka vytáhl nějaký předmět, ze kterého se během několika dalších vteřin rozzářila modrá čepel. Svůj meč zarazil do masky býčího hollowa, který běžel přímo na Manon. Ten se rozplynul a quincy dopadl na zem. Když se na Manon ohlédl, mohla si všimnout, že je dost pohledný. Za jeho brýlemi se skrývaly upřímné modré oči a jeho tvář byla čistá jako sníh!
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 7:10 pm

Minato

Když před ním dojedl poslední kousek pizzy, Minato zamrkal a zamračil se. "Říkal jsem... DEJ MI PIZZU ... teď k tomu přidávám Byakurai!" zavrčel a na Yoshira vyrazil bleskový papsek. Minato měl ukrutný hlad. A když k tomu ještě dodal ten dopíjecí trik tak to bylo dost... nervytrhající.
"No, co dál?" zeptal se Minato když se situace uklidnila.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 7:21 pm

Yoshiro

Potom, co se Minato uklidnil, si Yoshiro hladil několik popálenin na rukou, které mu tam blonďák udělal svým byakuraiem. "No.. Teď jdem pokračovat v tréninku. Stejně nás to odtud pustí až po jednom roce."
Yoshiro si o sebe oplácal ruce. "Još, tak do toho. Myslím, že už bys to měl dokázat vyvolat."
Podrbal se ve vlasech, "ale v tomhle stavu se ti nejspíš neubráním, takže.." sevřel pěsti, "bankai!" Jeho tělo vzplálo. "JDEME NA TO!!" zakřičel a vyrazil na Minata!

Yoshiro - den č. 365

Nedaleko udýchaných bojovníků se objevila bílá brána. "Tak..Konec.." Yoshiro byl vyřízený. Necítil nohy, ruce, dokonce ani vlasy. Z rukou i nohou mu tekla krev. Potřeboval si dát sprchu a potřeboval nové oblečení. Oba s Minatem byli úplně nazí, což rozhodně nebylo nepříjemnější, ale za těch několik týdnů si na to už zvykli.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 7:30 pm

Minato

Blonďák si hlasi tě oddechl. Jediný co mu zbývalo byla zanpakuto. Dokonce i jeho oblečení bylo v tahu. A to do posledního detailu. No, co se dalo dělat. Malíčkem tedy chytil svojí zanpakuto a kývl k portálu se slovy: "Tak jdem... snád nám strejda Horox půjčí nějaké hadry," povzdechl si a vlezl do portálu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 8:24 pm

Yoshiro

Yoshiro si prohlížel nahého Minata, jak mířil k portálu a na chvíli se přistihl u toho, že mu kouká na zadek. Ne že by to dělal úmyslně, byl to instinkt. Samozřejmě, že hned uhnul pohledem. Pevněji sevřel jílec své zanpakuto a podíval se na ní. Cítil se silnější. Ten rok tady mu toho dal hodně. Začal následovat blonďáka a nakonec vešel za ním do portálu. Doufal, že to místo, ačkoliv mu celkem přirostlo k srdci, už nikdy neuvidí. Jakmile oba vylezli z bílé prázdnoty, brána se za nimi zavřela.
Aby toho za ten dnešek nebylo málo, tak první věc, kterou spatřili, bylo Horoxovo houpající se přirození, když je nahý vítal tancem gangnam stylu.
"Nazdárek! Dáme vířivku?" zeptal se Minata a poplácal ho po rameni.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 8:32 pm

Minato

Minato tedy prolezl ven z portálu a spatřil něco, co fakt vidět nechtěl. Okamžitě zavřel oči a zaúpěl: "Moje oči, moje oči!" Pak mávl naprázdno zanpakuto směrem k Horoxovi. "Sakra chlape, sežeń si spoďáry nebo z tebe bude ženská. A když už budeš u toho, sežeň mi taky plavky!" zabručej k tomu a pak si povzdechl. "Ale jo, trochu vody bych si potom celoročním cirkuse mohl dát. A dlužíš mi lahev saké za každý den v té vyprahlé pustině. I když to tam někdy byla sranda, to se musí nechat... vlastně skoro furt," domluvil a dal prostor naháčovi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola pátá - Tunel na konci světla
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: