PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola pátá - Tunel na konci světla

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 8:44 pm

Yoshiro

Když uviděl Minatovu reakci, začal se hlasitě smát a poplácal ho po druhém rameni. "Klid, Nakamuro-kun!" Protáhl si krk a položil Kanashimi na bar, odkud se odrazil a skočil do vířivky. V ten moment ucítil neuvěřitelnou úlevu. Král duší pokračoval gangnam tancem až k vířivce a přidal se k Yoshirovi. Vířivka byla naštěstí dost velká, takže na sobě nebyli namačkaní. "Tak jak to šlo?" zeptal se Horox Yoshira. Bělovlas přikývl a pokynul hlavou na Minata. "Dokázal to."
Horox se usmál, zavřel oči a opřel si hlavu. "Výborně."
Ano, Minato byl kompletně odignorovaný. Král s ním asi nechtěl diskutovat, dokud si chlapácky nevleze do vířivky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:05 pm

Minato

Jo, tak jak to král chtěl. Minato zabodl Zanpakuto do země, pak se z posledních sil rozeběhl a hodil do výřivky tu správnou mužnou bombu. Ale bylo faktem, že to bylo fakt úlevné. Takže to automaticky zakotvil u jednoho břehu, natáhl se a pronesl: "Tak kde jsou ty Rychlé špunty na oslavu Bankaie?" zeptal se jako by nic a hlavně to myslel smrtelně vážně. Chtěl rychlé špunty! To bylo přeci chlapské pití!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:09 pm

Yoshiro

Než Minato stihl doříct větu, tak se mu v ruce objevila flaška té nejlepší whiskey, která by ve světě lidí měla neuvěřitelnou hodnotu. Yoshiro si ve vodě opláchl obličej a vlasy a opřel se. Za vířivkou mezi Yoshirem a Minatem byly dvě sklenice. Yoshiro jednu vzal a podal jí Minatovi, aby nalil.
Horox se pořád opíral a nic neříkal. "Vydechněte a odpočívejte," řekl tajemným a ne zrovna příjemným hlasem. Yoshiro na něj nenápadně koukl, ale na nic se neptal. Místo toho věnoval zvědavý pohled Minatovi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:12 pm

Minato

"No, sice jsem doufal v trochu růžovější značku, ale proč ne, tohle vypadá ještě více lahodně," usmál se po zjevení se chlastu, který ochotně nalil jak sobě, tak Yoshirovi. "Dáš si taky, šéfe?" zeptal se a kývnul na Horoxe.
Pak po nich chtěl, aby odpočívali. A jak Minato věděl, tak po odpočinku přišla zase nějaká šílená dřina. "Tak fajn, co nás čeká až si tu popijeme a odreagujeme se?" zeptal se rovnou, aby věděl, co měl čekat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:17 pm

Yoshiro

Zaposlouchal se do Minatovy otázky a zvědavě se podíval na Horoxe, který zatím nezvedl hlavu. "Proč si myslíte, že vás něco čeká?" zeptal se a konečně se na oba muže podíval. Hlavně Minatovi věnoval jeden dlouhý pohled. "A díky, už jsem měl, takže pro tentokrát si nedám." Král duší během chviličky přešel z veselé nálady do vážné a ponuré. Něco se muselo dít. Yoshiro si vzal skleničku a poslal to do sebe na ex, za což ho tedy dost nepříjemně zapálilo v krku, ale skryl to za drsným pohledem se slzícíma očima.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:33 pm

Minato

Minato byl na chlas zvyklý, ale musel uznat, že tohle mělo super grády. Takže si okamžitě dolil další. Pak se opět zahleděl na krále a vysledoval jeho změnu nálad. "Víte, můj život jde od odpočinku k akci. A vždycky když mi někdo řekl, ať si odpočinu, tak mě pak čekalo poměrně velké hurá. Tudíž se ptám raději rovnou, abych věděl proč odpočívám," pronesl ke králi a lokl si té znamenité whiskey. "Chtěl jste, abychom sejmuli Yoshiakiho. Ale čekám, že v tom bude určitě ještě pár dalších háčků," dodal ještě klidným hlasem. Teď už byl přichystán na vše.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:40 pm

Yoshiro

Najednou se cítil nějak nepříjemně. Atmosféra začala být napjatá a když se král díval na Minata, v jeho pohledu bylo něco nepopsatelného. Yoshiro si pomalu přiložil skleničku k ústům a naklopil jí tak, aby mu mok mohl téct do pusy. Král se pořád díval na Minata. "Mohl bych Yoshiakiho zabít vlastní rukou. A ani by mi to nedalo moc práce. Jenže. Na rozdíl od něj mám problém se zabitím vlastního syna." Jakmile dořekl větu, mu Yoshiro vyplivl všechen obsah sklenice do obličeje. "CO?!"
"Ačkoliv vím, že všechno co dělá, ubližuje všemu, co jsem po tisíce let budoval a rozvíjel, nedokážu ho zastavit. A asi bych ani neměl. Zasahovat do záležitostí shinigami a lidí není moje práce." Horox se spíš začal hlasitě zamýšlet a ospravedlňovat to, že všechnu špinavou práci nechá na ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:46 pm

Minato

Minato kupodivu zachovával klid. V tomhle světě ho nemohlo překvapit snad nic. No tedy, možná Iron man na tříkolce by ho dostal, ale tohle různé rodinné propojení, kdo by to asi tak řešil. "No, žádný co. Prostě tady strejda Horox je tvůj děda, co se dá dělat. Každý máme nějakou rodinu... tedy... spíš měli...," povzdechl si Minato a poplácal Yoshira po rameni, zatímco mu nalejval další sklenici, aby nemusel řešit ztráty ve vlastních řadách.
"A nevím co řešíte. Řekl jsem, že mi něco dluží. A to, co mi dluží je jeho život. Tudíž ho sejmu já, čímž zákonitě beru vše na sebe," pronesl Minato rozhodně a pak se otočil k Yoshirovi se slovy: "Prosímtě, kup dědovi trenky, jeho nahota by mě příště mohla fakt zabít. A přidej k tomu príšky proti skleróze, aby na ně nezapomínal."
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:52 pm

Yoshiro

"To není žádnej můj děda!" vykřikl Yoshiro naštvaně a ukazoval u toho prstem na Horoxe, který zase zaklopil hlavu. "A nejsi jedinej, kdo má právo si dělat nároky na Yoshiakiho život!" Yoshiro se očividně naštval. "Abych tě uvedl do obrazu. Moje matka, Kisukeho matka a Kyoyova matka. Všechny byly zabity Yoshiakim. Teda aspoň to říkal tady král. A taky říkal, že se všemi třemi měl Yoshiaki dítě. Určitě víš, kam tím mířím!" řekl a uklidnil se. Na chvíli ztratil nervy, ale věděl, že tím, když tu bude na Minata ječet, nic nevyřeší. Yoshiro se ale rozhodl popřít fakt, že by Horox mohl být jeho děda. Byl to úchylný král duší! Jak někdo takový mohl být jeho děda!
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Wed Mar 06, 2013 9:58 pm

Minato

Minato se na Yoshira podíval a čekal až se vybouří. Něco takového čekal, takže mu položil ruku na rameno a počítal do deseti. Pak se konečně uklidnil. "Tak fajn... Prostě ho propíchnem současně. A když se ostatní budou chtít přidat, určitě se na něm najde nějaké místo," odsouhlasil Minato skupinovou vraždu Yoshiakiho a obrátil se k Horoxovi. "Ještě nějaký problém? Krom toho, že budu chtít sporťák až se někdy vrátím do Karakury."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 6:17 pm

Kyoya

Uvolnil jsem se, ale chvíli se mi nedařilo nemyslet na nic. Bylo to hrozně otravné a bolela mě kolena. Najednou bylo vše zajímavé, co asi dělá Yoshiro? Co asi dávají v televizy, co se dělo v 12432díle tak jde čas. Ale musel jsem se snažit, tohle bylo asi důležité. Nadechl jsem se a zkusil to znovu. Chvíli se nedělo nic, ale pak jsem se objevil v hodně divném světě. Celý vypadal jako postavený z lega a pořád se přestavoval. Bylo to hrozně divné... a tak abstrakní. "Ehm... ok..." řekl jsem zcela vážně...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:17 pm

Yoshiro

Yoshiro si odfrkl, zhluboka se nadechl a potopil se. Asi třicet vteřin byl pod vodou a když vylezl, ukázal na krále. "Pane králi duší! Nemáte tu někde něco na oblečení? Když jsme s Nakamurou-kun bojovali, tak jsme nějak přišli o to starý." Král duší se zvedl, čímž nedopatřením způsobil to, že se jeho přírození houpalo před Minatovým obličejem. Prolezl mezi blonďákem a bělovlasem a zamířil k velké skříni. Otevřel jí a začal se v ní hrabat. Yoshiro celkem zaskočilo, když vytáhl krabici, na které bylo napsáno - Ruyichi Yoshiro. Všiml si také krabic se jmény Kyoyi a Kisukeho. Krabice s Minatovým jménem tam ale nebyla. "Nakamuro Minato, tvoje návštěva byla neočekávaná, takže jsem se na to nestihl připravit, ale můžeš si vybrat cokoliv se ti bude líbit." Král začal otevírat krabici, ale její obsah nevyndal. Yoshiro vylezl z vířivky a přišel ke krabici. Když se podíval dovnitř, uviděl červený chránič na ruku, který byl špičatě tvarován, vedle něj byl chránič na nohu. Pod těmito předměty bylo bílé haori. Nevypadalo ale obyčejně. Yoshiro všechno začal vyndávat a pokládat vedle sebe. Když se konečně dostal ke spodnímu prádlu, začal se oblékat. Zanedlouho už měl na sobě všechno. Líbilo se mu, co si pro něj král nachystal. Dokonce měl i kapuci! Tu si zkusil na chvíli nasadit, ale pak jí zase sundal. Měl mokré vlasy a nechtěl jí namočit. Rozpažil ruce a usmál se na Minata, "jak vypadám?" zeptal se.

vzhled zde

Kyoya >

Jedna z větších kostiček padala přímo na Kyoyu. Asi se chtěla postavit tam, kde teď stál. V celém světě to vypadalo šíleně. Někomu by to určitě připadalo jako sen. Kostička Kyoyovi nakonec na hlavu nespadla, protože ho někdo odstrčil. "Buď vo-vo-patrnej!" ozval se koktavým hlasem panáček z lega, který se ukázal jako onen zachránce. "Ma-ma-mál-le-lem ti to-to s-s-padlo na hlavu!" Posadil se a vzdychl. "C-co tu vlastně dě-děláš?" zeptal se Kyoyi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:25 pm

Kyoya

Netušil jsem, co tenhle svět měl znamenat. Ale pokud jsem to chápal, tak zanpakuto mělo být nějakou mojí součástí. Takže možná že i tenhle svět byl nějakou projekcí mého vnitřního já. Pokud tomu tak bylo, dospěl jsem k závěru, že jsem magor. "Ehm... dobrá otázka... hádám, že se snažím poznat sám sebe... a tím pádem i tebe... já vím, zavání to trochu metafyzikou, ale co se dá dělat. Doufal jsem, že bys mi v tom mohl pomoct " řekl jsem. "Přece jenom nás čeká zřejmě docela šílená budoucnost, asi bysme měli bejt parťáci a ne jen meč a jeho týpek... nebo týpek a jeho meč?" řekl jsem vlastně docela přátelsky. "Mimochodem, proč kolem proletělo tělo legové letušky?" nemohl jsem se nezeptat...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:31 pm

Gree

Gree se na lego panáčka usmál tak zvrhle jak to jen šlo, "ka-kamarádka!" řekl a překřížil ruce s hrdým výrazem ve svém žlutém obličeji. Radši se tím směrem, kterým proletělo tělo legové letušky nepodíval."Jsem r-rád, že t-to, bereš ta-takhle, Kyyoyo-yo," jeho výraz se změnil do normálu. Párkrát na shinigamiho zamrkal, a pak se vedle něj posadil. "Ře-řekni, p-proč chceš, a-abychom s-s-spolu vy-vycházeli? Po-potřebuješ mo-mojí sílu? Naší sí-sílu? Proč? Z jakého dů-důvodu bo-bojuješ?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:38 pm

Kyoya

Musel jsem se zasmát, tenhle svět byl šílený, ale měl i své kouzlo. Pak jsem ale dostal moc dobrou otázku. "Proč vlastně bojuju? No to je dobrá otázka. Nejdřív jsem bojoval vlastně jen proto, abych pomáhal kamarádům, pak jsem bojoval kvůli pomstě... ale proč bojuju teď? Myslím že proto, že můžu... mám tu moc postavit se tomu, co považuju za zlo. A jo, asi tam bude pořád něco s ochranou přátel. Kolem nás se toho děje hrozně moc, máme víc nepřátel než přátel a já nechci být ten slabý článek, kvůli kterému by ostatní museli riskovat své životy..." řekl jsem a vyhnul se legové květině, která zrovna zapadla na své místo a dotvořila tak nádherný legový trávník kousek od nás...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:43 pm

Gree

Lego panáček přikývl. Potom se zvedl a rozběhl se, kolem totiž letěla hlava lego panáčka. Gree vyskočil, utrhl si vlastní hlavu a ve vzduchu si nasadil tu druhou, co letěla kolem. Zakroutil s ní a protáhl se. "Konečně! Už jsem myslel, že budu koktat do nekonečna!" Jakmile dokončil protahování, vrátil se ke Kyoyovi. "Já teda samozřejmě věděl, proč bojuješ. Jen jsem potřeboval, aby sis to sám ujasnil." Posadil se a rozhlížel se kolem sebe. "Víš proč se tento svět dává dohromady?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:49 pm

Kyoya

"No, jsem rád že mluvíš normálně, ale ten knír ti vůbec nesluší... " řekl jsem spíš v žertu. Pak jsem se podíval na svět, který se stavěl. "No... buď je to proto, že moje schopnosti byli odjakživa o změně... nebo je to proto, že s legem se má hrát... anebo je to nějaký metafyzický projev toho, že se snažím urovnat si něco v hlavě... anebo mi moje podvědomí naznačuje, že bych si měl víc hrát s legem?" řekl jsem a snažil zapomenout na to, že chodím po lego kostičkách, což je všeobecně uznáváno jako nejhorší bolest na světě neobsahující ... citlivá místa
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:53 pm

Minato

Minato měl, co se týkalo volby oblečení volnou ruku. Přistoupil tedy ke skříni a začal prohledávat všechno možné i nemožné. "Stříbrné haori se znakem mé rodiny asi nevedete, co?" zeptal se Minato a pohlédl na oblečeného Yoshira. Sám na sobě zatím měl jen spodní prádlo, takže si připadal žalostně odkrytý. "Vypadáš jako vyzbrojený do bitvy," pronesl s úsměvem a sám si zrovna našel něco, co se mu zamlouvalo. Jednalo se o dlouhé rukavice, bez konečků pstů, které kryli celé předloktí. Okamžitě si je natáhl. K tomu přidal na levačku stříbrný chránič, co kryl i hřbet ruky, ala ANBU chrániče z Naruta. Jenže, co dál. Vyhmátl standardní shinigami kalhoty. Ve volných se mu pohybovalo přeci jen lépe. Na nohy si pak dal bílé ponožky a černé sandále, které byly z kůže a omotávali nohu až pod koleno, čímž byla spodní část kalhot více méně přitažena k tělu. Na hlavní část těla si pak přetáhl tílko ala Kakashi. Bylo dost obeplé a bylo doplněno o jakousi masku na tvář, tu však momentálně sruloval jako nákrčník. Kolem pasu si pak omotal stříbrné obi a na nadloktí si přidělal dva bílé, ocelové chrániče. Jen to chtělo ještě jeho Haori na doplnění. "A co já, jak mi to sedí?" zeptal se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 7:57 pm

Gree

"Bingo!" řekl po tom, co Kyoya domluvil. "Jde přesně o to, že si to urovnáváš v hlavě. Od první chvíle, co jsi získal svoje schopnosti tu byl neuvěřitelný zmatek. Představ si prázdnotu uprostřed tornáda kostiček. Tak to tu vypadalo na začátku!" Gree se postavil a svými dvěma lego pařáty si přejel přes namalovaný knír. "Aby všechno bylo v dokonalé rovnováze, musíš uklidnit svoje myšlenky a přijmout sám sebe. To, co jsi." Zahleděl se na nebe, "jakmile tento svět dokážeš dostat do toho stavu, budeme v dokonalé rovnováze a ty budeš nezastavitelný."

Yoshiro

Yoshiro si prohlédl Minata a utáhl si chránič na levé ruce, "vypadáš jako někdo, koho bych sebou vzal do bitvy," odpověděl, přišel k Minatovi a podal mu ruku. "Za celou tu dobu, co jsme spolu trénovali, jsem ani neměl možnost potřást ti rukou." Zahleděl se blonďákovi hrdě do očí a čekal, jestli mu také podá ruku. Horox tam pořád stál nahý a oba dva si prohlížel.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 8:01 pm

Minato

Minato se usmál a na záda si nahodil pouzdro od své zanpakuto. S tou pak vyzkoušel pár seků a frajersky jí odklidil. "Tak to chce ještě tu bitvu," zasmál se, protože věděl, že i ta se pomalu, ale jistě blížila.
Yoshirův další krok ho trochu překvapil, ale nic proti němu neměl. Přistoupil tedy k němu a stiskl mu ruku. "Jsem rád, že jsme opět tým," pronesl s úsměvem a pak se otočil k Horoxovi. "Ale jediné co nestrpím, je nahota tohohle chlapa. Nemáš aspoň nějaký hábit?" pronesl k němu docela neodkladně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 8:02 pm

Kyoya

"No, měl bych to nějak dorovnat... támhle ta žlutý kostička v tom trávniku mě hrozně deptá... ale teď vážně... nebyl jsem nikdy moc na psychologii, nejsem si jistý, jak to udělat. Jediné co je s mými myšlenkami v nepořádku je to, co říkal ten Hroší král... hádám, že víš o čem mluvil, žejo?" zeptal jsem se. Netušil jsem, kolik toho ví, zda ví vše co já, nebo jen něco. Ale líbila se mi ta představa být nezastavitelný.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 8:17 pm

Yoshiro

Horox pokrčil rameny, "jsem tu doma, můžu být nahý. A víš co ještě můžu?" zeptal se Minata a výrazem šestiletého dítěte, které otevřelo kinder vajíčko a našlo v něm vytouženou hračku. "OPPA GANGNAM STYLE!! HEEEEEEJ, SEXY MINATO!" Začal trsat gangnam style kolem dvojice shinigami. Yoshirovi stekla kapka potu po hlavě. Chystal se králi něco říct, ale byl přerušen, protože do místnosti vletěl Miku, "Králi!! Něco se stalo!" řekl vážným tónem a přiběhl ke trojici. "Ruyichi se objevil!" Po tom, co Miku oznámil zprávu se král otočil. "Kde?"
Yoshiro byl napjatý jako struna. "Město Karakura. Polovinu města zničil, zabil tisíce lidí a otevřel gargantu. Armáda hollow drancuje celé město."
Yoshiro vykulil oči a podíval se na Minata.

Gree

"Mluvíš o tom, co ti řekl o Ruyichim Yoshiakim?" zeptal se a pokrčil rameny. "Kyoyo, jakožto součást tvé duše můžu říct, že ať už je pravda jakákoliv, tak na tom nezáleží. Svého otce a bratra miluješ, to je hlavní. A stejně tak i Yoshira a Kisukeho. Nezáleží na tom, co říkal král." Gree si lehl na záda a pozoroval poletující kostičky. "Nebo snad ano?"
"A co se týče tvé maminky, určitě to byla výjimečná žena, která oplývala spoustou skvělých schopností. Neztrácej hlavu kvůli něčemu, co ti řekl nějakej stařec. Věř tomu, co je tady," svojí lego rukou začal ťukat na Kyoyovu hruď.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 8:23 pm

Minato

Když král začal trsat, už už sahal po zanpakuto. "Ban....." byl naštěstí přerušen, protože dovnitř vtrhnul Miku se zajímavýma a hlavně hrozivejmě novinkama. Minato nejprve opětoval pohled Yoshirovi a pak se ušklíbl.
"Fajn, zdá se, že párty začne trochu dřív než jsem čekal. Otevřete prosím portál. Ačkoliv již pod Karakuru živočišně nespadám, stále je to mé rodiště a musíme ho ochránit," pronesl rozhodně a pak ještě dodal: "Manon by mohla mít problémy." Věděl, že to by mohlo Yoshira zalarmovat k okamžité akci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 8:39 pm

Kyoya

"Hele hele pomalu... otce a bratra ano... ale s tím Yoshirem a hlavně Kisukem pomalu jo?" řekl jsem trochu dotčeně. Ano, považoval jsem Yoshira za přítele a Kisukeho za... ehm.., známého, ale tím to končilo. Rozhodně tam nešlo o žádné milování. "A nevím, zda na tom záleží, nebo ne, nevím zda je to pravda a to mě trápí..." řekl jsem a protáhl se. "No, nicméně to ve finále asi nic nemění... a co jiného mě ještě trápí? Nebo co dalšího si musím srovnat v hlavě Gree?" zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 8:42 pm

Manon

její výraz se skoro okamžitě změnil.

Spoiler:

Málem ji zabil hollow.
Na to taky nebyl čas! Ale vyvedlo ji to na chvíli z míry, za což utržila krvavý šrám v oblasti zad, jak se uhýbala pohotovému hollowovi. Pak ho zastřelila. Proč taky nemá meč? To by se hodilo! Chtěla meč! Neznámý muž se sice vrhl do útoku všemi silami, ale stejně Manon moc času nezískal. Hollow bylo moc a furt se vyráběli noví! Nebo prostě odněkud lezli. Manon instinktivně onoho muže následovala, předpokládala totiž, že spolu, když budou střílet do dvou směrů, mají větší šanci než když budou každý zvlášť a může se jim někdo dostat do zad.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola pátá - Tunel na konci světla
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: