PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola pátá - Tunel na konci světla

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 9:00 pm

Gree

Pokrčil rameny. "Ačkoliv jsem součást tvé duše, tak si tím nejsem jistej. Cítím, že je tam nějaký blok, ale to je něco, co se časem vyřeší samo. Určitě." Kývl spokojeně hlavou a podal Kyoyovi ruku, "jsem ale rád, že ses zastavil! A konečně jsme se poznali!"

Robin sledovala Kyoyovo bezvědomé tělo. Jen tak tam seděl a nic nedělal. Začínalo jí to nudit. A to až do chvíle, kdy Kyoyu ozářilo jeho vlastní reiatsu. "Wow," vyjekla užasle.

Yoshiro

Když Minato zmínil Manon, okamžitě to v Yoshirovi vzplálo neuhasitelný plamen touhy vrátit se po šesti letech domů. Souhlasně přikývl na Minata a podíval se na krále duší, který k nim byl stále otočený zády. "Nejste připraveni čelit Yoshiakimu. Zničí vás a všechno bude zbytečné." Bokem se podíval na dva zapálené shinigami a zakroutil hlavou. "Ale asi vás nepřesvědčím, co? Nu dobrá. Mrzí mě, že vám nemůžu říct nic o jeho schopnostech. Nic o nich totiž sám nevím. Nultá divize měla ještě jednoho člena. Jmenovala se Sode. Její síla byla neuvěřitelná, ale i přes to mu podlehla. Bylo to v den Yoshiakiho zrady. Když ostatní členové královské gardy dorazili na místo, Sode ještě žila a řekla jim, že Yoshiakiho donutil použít shikai. Před svou smrtí se usmívala. Byla na sebe hrdá. Zaslouženě. Buďte opatrní." Král ukázal rukou na zeď, kde se otevřela brána senkai. "Tohle je nejspíš sbohem. Minato, Yoshiro. Bylo mi ctí." Král jim ještě věnoval jeden usměvavý pohled. Miku také přikývl na rozloučenou.

Manon >

Quincy s brýlemi byl očividně silnější, než Manon. Ovládal spoustu technik, které nikdy dřív neviděla a jeho zacházení s lukem bylo maximálně profesionální. Otočil se na ní, "dávejte pozor, slečno!"
Sotva tu větu dořekl, dopadl před něj velký chlápek s ještě větším mečem a ohnal se s ním. Manon v nepříteli poznala někoho z minulosti. Byl to Kugo Ginjou. Muž, který v minulosti zmanipuloval Suki. Tehdejší partner Tsukishimy, který se vetřel do vzpomínek Manon a Kyoyi. Quincy měl štěstí, že se meči dokázal vyhnout. Při úhybu však utržil ránu na obou pažích.
"Ale kampak!?" Zeptal se radostně. Kugo však nebyl jediný, kdo se přidal k této párty. Vedle něj se objevil Akihiro a přísným pohledem sledoval Manon.
"Yozora Manon, Ishida Uryuu," ozval se hlas z druhé strany, odkud se vynořila maskovaná postava, "to už je let." Maskovaný muž měl dlouhé černé vlasy a z děr na masce koukaly dvě modré oči.
Ishida vytvořil nový luk a zamířil s ním na maskovaného. "Yozora Manon?" zeptal se Ishida Manon. "Rád vás poznávám," řekl milým hlasem. "A ty jsi kdo?" zeptal se už ne tak milým hlasem maskovaného.
Teď byla dvojice quincy obklíčená nejen stovkami hollow, ale i třemi pravděpodobně silnými bojovníky. Byli v nevýhodě. Zdálo se, že všichni hollow byli nějakým způsobem kontrolováni, protože teď jen přihlíželi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 9:10 pm

Kyoya

"Tady všude je to samej blok... blok tady, blok támhle... celé lego je z bloků..." zažertoval jsem trochu. "Ale rád jsem se zastavil, zkusím se stavit čas od času. Jsem rád že mám na své straně někoho jako jsi ty. A nezapomínej, já se vrátím!" řekl jsem a zatvářil jsem se drsně.
Otevřel jsem oči, seděl jsem stále tam, kde jsem předtím seděl. Sebral jsem svůj meč a podíval se na něj. "Tak vítej v týmu Gree" řekl jsem a opatrně jsem vrátil meč do pochvy. "Tak tohle byla fakt paráda... netušil jsem, že je moje zanpakuto tak cool... "
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 9:11 pm

Minato

Minato se trochu ušklíbl. Byl fakt, že on sám nedonutil použít nic z jeho schopností. Pouze s ním šermoval. A i tak dostával neuvěřitelně naprdel. Ale teď jich bylo víc. Problém byl, že někdo z téhle divize, kde si měli být všichni rovni, nedokázala Yoshiakiho ani pořádně pochuchat, natož dotáhnout k Bankaii. No, rozhodně je čekala ještě dost velká dávka srandy. Minato se pro jistotu ještě napil té výborné whiskey, co popíjeli ve výřivce. Kdyby náhodou zařval, tak aby pil i něco jiného než vlastní krev.
"Nebojte šéfe, my se ještě uvidíme. Dlužíte mi sporťák a dům, nezapomínejte," usmál se Minato a přešel k bráně senkai. Na xicht si natáhl masku a kývl na Yoshira. "Tudíž.. vzhůru ke kořenům," pronesl vážným hlasem a prošel dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 9:20 pm

Robin

Robin se ušklíbla a zazubila. "Více než mí jednorožci? Pochybuju!"
Pak se postavila a oplácala si zadek. "Tak teda jo. Jdeme na to." Když byl Kyoya ve své hlavě, Robin mezitím vrátila svůj meč do pochvy. Teď ho znovu vytáhla a pohladila čepel, kterou ukázala na nějaké předměty, které ležely kousek od Kyoyi. "Nic nezlepší tvé bojové schopnosti tak, jako zkušenosti! Támhle to jsou závaží, které si ovážeš kolem nohou a rukou. Každé váží kolem šedesáti kilo, takže to bude trochu namáhavé, ale výsledky se dostaví, věř mi!" Pokynula hlavou k závažím, aby si je Kyoya uvázal kolem končetin.

Yoshiro

Yoshiro se zahleděl do země. Opravdu byl jeho otec tak silný? Kdo ví. Víc než tohle ho ale ničila myšlenka, že s někým takovým žil několik let v jedné domácnosti a ani vteřinu z toho netušil, že by jeho otec mohl být špatnou osobou. A ještě ke všemu představa toho, že zabil svoji ženu, Yoshirovu matku, to Yoshirovi ubližovalo. Cítil vztek a chtěl toho chlápka zabít. Ale sám nevěřil tomu, že by to mohl dokázat. Vždyť to byl jeho otec. Možná, že na chvíli ucítil ten samý pocit, který měl král duší. Pokud byl Yoshiaki opravdu jeho rodina, chápal ho. Vyměnili si pohledy a Yoshiro přikývl. Ačkoliv si Minato myslel, že se ještě někdy uvidí, Yoshiro věděl, že tohle je poslední sbohem s králem duší. Jeho dědou. "Až budou Kisuke s Kyoyou připraveni, pošlete je za náma." Otočil se na odchod a zamířil za Minatem. Nasadil si kapuci, zhluboka se nadechl a vešel do brány senkai.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 9:35 pm

Kyoya

"Heh, tohle bude legrace..." řekl jsem a použil závaží. Sice to bylo trochu jako bojovat s kovadlinou na těle, ale muselo to být šílené. "Tak co? Jdeme na to ne?" řekl jsem a přemýšlel, zda vůbec budu schopný zvednout ruku. Byl jsem sice celkem drsoň, ale nebyl jsem právě Arnold... což mělo i výhody, např. jsem neměl gumovej xicht,. Nejspíš to bude lepší, až začne pořádná bitva, dostaví se adrenalin a hlavě pumpnu výkon na max. "Uhm..." pronesl jsem své obavy nahlas
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 9:37 pm

Manon

nebyla tak cool jako Ishida Uryuu a nedokázala se v této chvíli věnovat zdvořilostní konverzaci. Místo toho si vzala na mušku Ginjoua, ale než stihla vystřelit, objevil se i Akihiro.
"Co to sakra je, záhrobní párty?" vyjekla bezděčně. Je prostě nestačí zabít jednou! Instinktivně se pošinula blíž k druhému Quincymu, když se objevil i třetí muž. Koukala se na něho, co dělá. Chtěla je všechny postřílet na hromadu a jít domů, ale on zatím neútočil, naopak se rozhodl s nimi mluvit. Nejspíš to bylo logické, sama by měla nejlíp vědět, jak moc je silný Akihiro a že pravděpodobně s nikým slabším, než je sám, by se nepaktoval. Držela ale luk neustále připravená a po očku sledovala pana Ishidu, jestli nějak nenaznačí, že je čas střílet. Ani si neuvědomila, že ho automaticky nechává vyřídit celou situaci, zatímco sama si netroufne. Vypadalo to, že ví, co dělá, tak snad...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 9:57 pm

Robin

Robin drsně sevřela meč v ruce a zatočila s ním. "Jdeme na to, Kyoyo!!! Tvůj trénink začíná!!" Postavila se do bojové pozice a chvíli tak stála. Pak ukázala na růžovou krávu, která se procházela po louce. "Tvým prvním úkolem bude podojit tamhle Filinku!" Kráva zabučela a Robin schovala meč. Odněkud vytáhla kyblík s objemovou kapacitou na deset litrů a hodila jej po Kyoyovi. "Bacha, je to divoška!" Posadila se a čekala, co Kyoya udělá.

Manon >

Akihiro s Ginjouem se na sebe podívali, pak se podívali na Manon a začali se oba hlasitě smát. "Vypadá to tak, že jo?" řekl Akihiro a tasil meč. Ishida se tvářil dost nejistě. "Nečekal jsem větší problémy, než ty hollow, heh," řekl a podíval se Ginjouovi do očí. "Vy za tím stojíte?" zeptal se, ale Ginjou po něm sekl mečem, "drž hubu, brejloune!" Ishida udělal profesionálně jeden krok dozadu, čímž dost trolloidně uhnul útoku.
Akihiro zakroutil hlavou. "Neohrabaný jako obvykle," poznamenal na Ginjouův účet a sám také udělal krok dopředu ke dvojici quincy. "My jsme zase nečekali, že ve městě bude klást odpor někdo jiný, než Yozora."
Jakmile to dořekl sekl rychle proti Ishidovi a trefil se přesně do ran, které mu předtím způsobil Ginjou. Nebyl to čistý tah, ale co čekat od někoho takového. Ishida pustil křížek, který mu visel na ruce.
Akihiro se ohlédl nahoru za sebe. Když se Manon pozorně podívala, mohla tam vidět osobu stojící na střeše jednoho z vyšších domů.
"Omlouvám se, Manon, ale je čas to skončit. Bylo to příjemné, ale už žiješ déle, než by se to otci líbilo. Sbohem. Budeš mi chybět," řekl jedovatě a vypustil velkou dávku duševní energie. Většina hollow ustoupila. Akihiro se napřáhl a sekl proti Manon.
V ten moment se ozvala silná rána a Akihiro se rozplácl na betoně. Ginjou uskočil, stejně tak maskovaný.
Před Manon a Ishidou stála posila.

Yoshiro

Byl k Manon otočený zády a měl na hlavě kapuci, takže nevěděl, jestli ho poznala. Navíc, jeho reiatsu teď bylo jiné, než dřív, takže podle toho ho poznat nemohla. Určitě ne. Možná to tak bylo lepší. "Jste v pořádku?" zeptal se drsným hlasem. Akihiro se sebral ze země a podíval se na příchozí dvojici.
"Dorovnáváme, kreténe," dodal ještě a postavil se do bojového postavení. Teď byli čtyři. To bylo víc než dva.
Ishida sebral svůj křížek a podíval se na Manon. Jen se usmál, postavil se a vytvořil luk.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 10:13 pm

Minato

Minato se objevil vedle Yoshira a mávnul na Manon. Zdálo se, že město mělo skutečně problémy a to dost vysokého rázu. Ale zase byl fakt, že se tu teď objevili dva blbouni s nabušenejma zanpakuto, tudíž by si záporáci měli sednou na prdel a dát pokoj.
První, na koho se podíval byl samozřejmě Akihiro. Jeho odvěký rival. "Hej, Akihiro, nemáš být náhodou pod drnem?" zeptal se ho s úšklebkem. Pak přešel k tomu druhému. Tomu dlužil taky dost, jelikož mu vycucnul jeho fullbringerské síly. Teď jen kterého si měl vybrat. Minato si tedy povzdechl a klekl si. Namířil prstem a zpustil: "En ten týky, dva špalíky, čert vyletěl z elektriky, bez klobouku bos, natloukl si nos. Boule byla veliká jako celá Afrika," když dokončil rozpočítávanku, jeho prst směřoval na Akihira, ale byl přeci fér. Ještě se podíval na Yoshira a zeptal se. "Kterého z těch šašků chceš?"
Samozřejmě si všiml i brejlouna v zadu. "Hej, s lukem máš trochu širší záběr než já s mečem, udržíš ty řvoucí potvory, co jsou tu v okolí tak na dvě minutky? Víc nepotřebuju," zeptal se Ishidy a mírně se usmál. Hodlal tady udělat rychlej proces.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Thu Mar 07, 2013 10:44 pm

Manon

se dívala zmateně kolem sebe. Ohrožují ji umrlci a na pomoc jí přijde Minato s nějakým strašně divně oháklým, ale zároveň povědomým shinigami? Fakt si nedala tu marjánu? Jelikož tím by se tohle všechno aspoň mohlo vysvětlit nějak uspokojivě. Cože, Minato tykal panu Ishidovi? Cože, její otec nechce, aby žila? Co se to sakra dělo se světem?! Po kolikáté v poslední době se už sama sebe na tohle ptala, ve všech možných souvislostech? Strašně jí to nebavilo. Ti chlapci kolem ní by se určitě rádi s těmi dalšími chlapci tady ještě hodinu vybavovali, ale jí už to lezlo krkem, a tak začala střílet. Do nepřátel, samozřejmě. Rychle do toho a půl je hotovo. Když nic jiného, třeba budou mít počáteční element překvapení.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 08, 2013 1:33 pm

Kyoya

Zvedl jsem obočí. "Fakt?!" zeptal jsem se. "Snažíte se vytrénovat moje bojové schopnosti, nebo mojí schopnost tolerovat věcí, které nedokážu vystát?" musel jsem se zeptat. Tenhle trénink byl celou dobu jen samá kravina. Každej pořád měl něco, co mě nebavilo, co se mi protivilo. Zřejmě měli perverzní potěšení v týraní ostatních. Zajímalo mě, zda jsem jedinej, kdo musel projít všemi těmito kravinami, nebo zda si všichni zasedli jen na mě. Nebylo by to ostatně nic nového...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 08, 2013 5:25 pm

Yoshiro

Část Karakury, kde čtveřice klaďasů stála, nevypadala dobře. Byla zničená, z výškových budov toho moc nezbylo. Na ulici ležela roztrhaná těla lidí, občas explodovalo nějaké to hořící auto. Yoshiro se rozhlížel a nebyl schopen slov. Nevěděl, jestli si toho Minato všiml nebo ne, ale město, které bývalo jejich domovem, bylo v troskách.
Po tom, co Minato rozpočítal, se Yoshira ptal na to, koho si vybere. Yoshirovi to bylo jedno, chtěl je zničit všechny. Když Manon vystřelila šíp, Yoshiro použil shunpo, chytil zezadu Ginjoua za krk a obrovskou silou, kterou Ginjou nečekal, ho hodil do trajektorie Manonina šípu. Ginjou se pokusil o nějaký úhybný manévr, ale i tak mu šíp proletěl nohou. Zasyčel bolestí a dopadl na kolena.
Ishida svým velkým lukem začal ničit jednoho hollow po druhém. Ti se na něj začali vrhat, ale moc mu nestačili. Byli moc pomalí a když byl zrovna nějaký hollow rychlejší, Ishida zrychlil.
Před Ginjoua skočil ten maskovaný šašek a tasil meč.

Robin

"Nedržkuj a makej! Jestli chceš zesílit, tak nebudeš remcat a půjdeš udělat to, co jsem ti řekla. Nemysli si, že jsou naše tréninkový metody jen vtip!" Robin byla vytočená. "Ten bělovlasej si nestěžoval." Řekla ještě před tím, než se šla věnovat šnečkům, aby se uklidnila. Neměla ráda, když někdo zpochybňoval to, co dělala.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 08, 2013 5:29 pm

Minato

Samozřejmě si Minato všiml devastace Karakury, ale nejprve musel vyřešit příčinu, pak mohl pomáhat městu. CHladně se usmál na Akihira a na nic nečekal. Lehce se odrazil, použil shunpo a přesně mířenou kopačkou se ho pokusil sejmout do xichtu. Byl odhodlán ho zamlátit zpět do hrobu, ale tentokrát se chtěl ujistit, že již nevstane. Takže jak se dalo čekat, původní kopačku obohatil o jistou dávku zhmotněného Reiatsu, aby to tomu chlapíkovi značně zavařilo a Minatovi neublížilo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 08, 2013 5:40 pm

Akihiro

Akihiro se hbitě uhnul do strany, chytil Minata za stehno a odhodil ho vší silou co nejdál mohl. Sám hned vyrazil za ním, čímž se oba dva odpojili od hlavní skupiny. Minato dopadl (pravděpodobně na nohy, Akihiro ho odhodil, aby byli pryč od ostatních, ne aby ho tím zabil) na prázdnou ulici. Akihiro se objevil před ním, jen se usmál a použil shunpo, které Minato mohl vysledovat až na střechu nedaleké školní budovy.
"To už je doba, co jsme spolu bojovali co? Tenkrát jsi se mě snažil ohrožovat klackem. Bylo to komické," zavzpomínal Akihiro.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 08, 2013 5:56 pm

Kyoya

Podíval jsem se na ní opravdu vražedným pohledem. "Zaprvé, ten bělovlasej miluje duhy a krávy... byl v sedmém nebi, zadruhé je magor..." řekl jsem a dovlekl se blíž ke krávě připraven jí rozsekat na kousky, kdyby dělala problém. Připadal jsem si, jako kdybych vážil tak o 1/4 tuny víc. Nejděsivější na tom všem bylo, že tohle jsem nedělal poprvé. Tedy ano, posledně jsem neměl závěží všude možně, ale dokázal jsem být také velice něžný, když to bylo potřeba. Lépe se to dělalo ve chvílích, kdy jsem neměl chuť useknout nějaké ženštině hlavu, ale i tak jsem se pustil do díla. "Je někdo z vás normální?" zeptal jsem se ke svému překvapení nahlas
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 08, 2013 8:15 pm

Manon

se mračila. Co si ten chlap jako myslí, že neumí mířit nebo co, že jí cpe lidi do rány?! Neuvěřitelná drzost, nenáviděla, když se jí někdo montoval do jejích záležitostí! Co tady vůbec pohledával? Jako ano, vyrojily se tady stovky hollow a shinigami měli taky na starost jejich likvidaci, ale to nezabránilo Manon v rozhořčení. Nebyla zvyklá bojovat ve skupině. A taky nebyla zvyklá bojovat proti skupině, přesnější řečeno armádě. Docela se bála, že zastřelí někoho, koho zastřelit nemá. V duchu si jen nadávala, že sem vůbec lezla. Ishida a tihle dva by to zvládli úplně stejně i bez ní! Ech. Ale co se dalo dělat. Střílela tedy a snažila se být součástí bojového týmu, jak nejlépe uměla, i když to nebylo moc a ani se jí to dvakrát nelíbilo.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Fri Mar 08, 2013 8:36 pm

Minato

Byl Akihirem donucen změnit pozici a dostali se k areálu nějaké školy. No, proč to řešit. zabít ho mohl přeci kdekoliv. "Jo, asi před pěti lety. A ujišťuji tě, že teď to dřevěný klacek nebude," pronesl s klidným hlasem k Akihirovi a táhlým pohybem vytasil svojí zanpakuto. Mezitím mávl a z jeho ruky vyšlehl bílý blesk, mířící jeho protivníkovi přímo na hlavu. Byl dosti posílen, aby vydával oslepující záři a tak nachvilí zamezil tomu spratkovi možnost vidět. Minato toho využil, aby se k němu Shunpnul a pokusil se mu prostě useknout hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Mar 18, 2013 6:14 pm

> Kyoya

Robin se rozhodla ignorovat Kyoyovu poznámku o normálnosti členů královské gardy, byla moc zaneprázdněná hlazením šnečků a pozpěvováním nějaké legrační melodie. Z počátku se zdálo, že dojení krávy bude jednoduché, jenže krávě se moc nelíbilo, když na ní Kyoya sahal a rozběhla se, čímž své vemeno dostala ze sevření snažícího se shinigamiho.

Yoshiro

Ginjou byl zraněný a maskáč byl odhodlaný ho za každou cenu bránit. Bylo to pro něj ale dost těžké, když do něj střílela Manon a Yoshiro po něm sekal mečem ze všech stran. Ishida ničil všechny hollow, kteří se pokusili zasáhnout do boje.
"Bankai!" zakřičel Ginjou naštvaně. Celé jeho tělo obalilo zelené reiryoku a když zmizelo, Ginjou tam nebyl. Díky tomu, že aktivoval bankai, se dala snadno určit jeho pozice - byl na nebi. Na nohou stát nemohl, ale to mu teď moc nevadilo, měl křídla. Jeho bankai Yoshirovi připadal nechutný. Vypadal jako příšera. Napřáhl se a ze vzduchu na Manon a Yoshira seslal několik točících se disků z Minatova kradeného fullbringu.
Yoshiro se pokusil použít shunpo, ale maskovaný ho chytil a hodil jej přímo do cesty disků. Tak jak to Yoshiro předtím udělal Ginjovi.

Akihiro

Akihiro blesk vyrazil rukou, ale byl oslepen. V duchu si říkal, že Minato dost vyspěl po bojové stránce, neútočil bez taktiky, ale pořád to bylo dost zbrklé. Ačkoliv moc dobře neviděl, uhnul se prostě do strany rychlým pohybem celého těla s kolenem kopl Minata do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Mar 18, 2013 7:26 pm

Manon

Ewww, bylo to odporné. Kvůli tomuhle vstával z hrobu? Nemusel. Manon se vyhnula útoku, ale shinigami byl v problémech, protože za pomoci dalšího z nepřátel se mu to nepodařilo. Manon nebyla zvyklá používat hirenkyaku, i když teoreticky věděla, jak to funguje, a už to párkrát z hecu zkoušela. Střelila tedy místo vlastního pohybu na pomoc shinigamimu šíp, který, jak doufala, srazí disky z jejich dráhy tak, aby se mu vyhnuly.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Mon Mar 18, 2013 7:56 pm

Kyoya

S naběhlou žílou nad okem jsem došel ke krávě. A už jen fakt, že jsem se za ní musel vléci se závěžími mi na náladě nepřidal. Došel jsem tedy až k ní a medovým hláskem povídal: "Podívej, krávo... " zvolil jsem oslovení, které jsem naposledy použil na učitelku zeměpisu. "Jsou 2 možnosti, jak tohle dopadne. V té jedné budeš šťastně podojená a oba budeme spokojení. V té druhé budu mít nové boty z jemné teletiny a budu také velice spokojený... " dokončil jsem a podíval se na krávu s tázavým výrazem. Pak jsem se znovu posadil a pokusil jsem se splnit tento nepříjemný úkol...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 4:36 pm

Yoshiro

Manon střelila šípy moc dobře. Trefila letící disky, které po tom explodovaly. Yoshiro se ve vzduchu srovnal a shunpem se přesunul na zem. Kousek od Manon. Ginjou se snesl k zemi a podivně se na dvojici ksichtil. Maskovaný chlápek se postavil vedle něj. "Mám z toho husí kůži, když vás takhle vidím," řekl a prokřupal si prsty. Zvláštní bylo, že jeho meč zmizel mezitím, co Manon střílela na disky a bělovlas letěl vzduchem.
"Jdeme na ně!" zakřičel Ginjou a chystal se vyrazit, ale černovlasý chlápek skrývající se za maskou natáhl ruku a chytil Ginjoua za jeho bankaiové křídlo, načež ho hodil někam za sebe. Jako by Ginjou vůbec nic nevážil.
"Pověz, co ti řekl král duší?" zeptal se maskovaný Yoshira.
"Kdo jsi?" zeptal se Yoshiro.
"Odpověz!" pokračoval maskovaný.
Yoshiro cítil, jak ho z neznámého mrazí na zádech, nebyl schopen najít vhodná slova. Nikdo z venčí neměl vědět o tom, že byli v království duší. Než někdo z nich znovu mohl něco říct, vložil se do všeho Ginjou, který se v rychlosti přesunul nad trojici. "Nikdo se ke mně nebude chovat takhle!!!" zařval zběsile a napřáhl se se svým obrovským mečem, který přitom začal zářit. "AAAAAAAA!!!!" zakřičel, když na zem pod sebe sesílal jeden obrovský disk.

> Kyoya

Kráva se na Kyoyu otočila a zamračila se, "já nechci, abys mě dojil, nevěřím ti," odpověděla kráva a znovu začala utíkat, čímž se Kyoyovi znovu vyrvala z dojení. Robin si pořád hladila šnečky, ale nenápadně celou situaci pozorovala. "Hiiragi Kyoya. Zajímavý chlapík. Nevíš o svých schopnostech skoro nic, ale i přes to máš sílu, která by se mohla rovnat kapitánovi. Takový potenciál.." přemýšlela. "Pupufufuňuní!!" zakřičela Robin a začala se válet po zemi vedle šnečků, kteří na ní hned nalezli.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 4:41 pm

Minato

Minato zamrkal. Tušil, že Akihiro za ty roky nezeslábl a očekával, že tomu uhne. Kolínko do žaludku však bylo trochu nečekané. No, co se dalo dělat. Jen jeden uměl čekat všechno. Minato se proto raději stáhl a mírně se ušklíbl. "Jo, na tohle jsem se těšil," pronesl a na moment se otočil směrem, odkud vycházelo Yoshirovo Reiatsu a další silné, které znal až moc dobře. Zloděj schopností zřejmě aktivoval něco z jeho reperotoáru. No, co se dalo dělat. On měl teď jiného protivníka. Minato se odrazil ze špičky a začal kroužit vzduchem kolem Akihira. Nechtěl se zastavovat, aby tak neměl Akihiro jen tak šanci k útoku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 4:53 pm

Kyoya

"Pravda... vůbec mě neznáš... jak bys mi mohla věřit... hmm... jsem Hiiragi Kyoya, narozený ve znamení váhy, mám rád čokoládu a ježdění na kole... a k smrti nesnáším brokolici..." řekl jsem sám nevěříc tomu, že se představuju krávě. "A nikdy jsem nejedl hamburgery..." dodal jsem. Pak jsem se poškrábal na hlavě, protože jsem netušil, co bych té krávě ještě mohl říct...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 5:09 pm

Akihiro

Když Minato začal létat vzduchem okolo, Akihiro se jen rozhlížel a snažil se najít toho pravého, protože Minatova rychlost vytvořila několik iluzí blonďáka samotného. "Oho! Pěkně jsi zrychlil!" poznamenal Akihiro, pořád se otáčejíc a hledajíc ten správný cíl. "Já jsem ale taky zesílil!" Minato si mohl všimnout, že si Akihiro pohazuje se svým mečem a ve vzduchu jej otáčí. "A víš co je nejlepší?" zeptal se. "Vůbec nevíš, co jsem zač," pevně chytil svůj meč a sekl za sebe. Minato ucítil, jak ho čepel Akihirova meče sekla přes rameno. "A proto mě nemůžeš porazit!"

Kráva

"Dobře. Ale proč mě chceš podojit? Nemáš na práci něco lepšího?" zeptala se kráva a přišla ke Kyoyovi. "Já jsem vzácná kráva z královského rodu krav! Nemůžu dát své vzácné mléko jen tak někomu. Musíš mi dokázat, že za to stojíš!" Kráva byla ráda, že se Kyoya choval slušně. To byl dobrý předpoklad k tomu, aby ho nechala mačkat své vemeno.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 5:41 pm

Kyoya

"Ehm no popravdě, vznešená krávo, bych to raději nedělal, ale táhmleta si myslí, že mi to pomůže být lepší... a sice nejsem vznešený a královského rodu, ale jednou jsem byl zvolen nejvíc sexi mužem třídy... bylo to ten měsíc, co byl Yoshiro hodně nemocný... " řekl jsem velice příjemným hlasem, abych zakryl fakt, že mám chuť něco zabít, pak to upéct a pak to zabít znovu... venku pobíhal Akihiro a ten... Yoshirův a Kisukeho otec a další vrazi a já si tu hrál farmville...
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   Tue Mar 19, 2013 6:10 pm

Manon

Bože, proč byl ten Ginjou takový jelimán, to se nedalo. Manon se co nejrychleji klidila z dosahu jeho techniky a přitom uvažovala, co jí připomíná ten shinigami. Čím víc mluvil, tím víc jí byl jeho hlas povědomý, nemluvě o tom, jak se pohyboval... ale byla to jen vzdálená vzpomínka, spousta věcí na něm byla pro Manon zase neznámá a nová, jako by to byl někdo, s kým se nikdy nesetkala. Bylo to divné, ale někdy se to prostě stane, že vám někdo připomíná člověka, kterého jste znali kdysi dávno a který už tu není. Možná právě proto, že si přejete, aby tu stále byl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola pátá - Tunel na konci světla   

Návrat nahoru Goto down

Kapitola pátá - Tunel na konci světla
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: