PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 2:30 pm

Jako první se probral Minato. Ležel uprostřed silnice nezničené Karakury. Málem ho přejelo auto, ale naštěstí včas zastavilo. Řidič vylezl ven, "hlupáku, co tam lezeš! Málem jsem tě přejel!" Už jen to, že člověk Minata viděl, muselo znamenat, že je v lidském těle!
Byl to všechno snad jen sen?
Nikdo v Minatově okolí nebyl.

Kisuke se probral na lavičce u školy. Karakura vypadala nějak klidně. Na ulicích nebyl takový ruch a ... ? Všechny dívky měly jiné uniformy, než byl Kisuke zvyklý. Důležité však bylo, že měly krátké sukně. Vypadalo to docela retro. "Co se tady válíte, pane?" Zeptala se mladá žena. Pravděpodobně studentka, rozhodně ale v posledním ročníku.

Manon se probudila v ulici, ve které dříve bydleli. Tedy, alespoň to jako ona ulice vypadalo. Silnice byla stejná, chodníky novější a všechny domy vypadaly dost nově. Podivné bylo, že dům, ve kterém Manon předtím bydlela, měl jinak barevnou fasádu. Ale co bylo nejdůležitější, Karakura nebyla zničená.

Kyoya se probral na stejném místě jako Yoshiro. Na pláži. Všude se povalovaly dívky a ženy v plavkách. Samozřejmě i muži, ale ti je tolik nezajímali. Počasí bylo krásné, ideální na plavání. Nikde žádní hollow, nikde žádnej Yoshiaki..
Yoshiro se podíval na Kyoyu a ukázal na něj, "co..? Co se stalo sakra? Ještě před chvílí .. A ... ? Teď..? " Podíval se na sebe.. Byl si jistý, že má zpět svoje lidské živé tělo. Nevěděl vůbec, co si o tom myslet.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 2:35 pm

Kisuke

Kisuke sa trhol... Som snáď...? a upadol do bezvedomia.
...
A prebral sa v Karakure. Vyzeralo to tam ako vždy... ale vlastne ani nie. Bolo to... iné. Divné. Jak dlho som bol preboha mŕtvy? pomyslel si keď sa trocha rozhliadol a ponaťahoval. Nemal tušenie ako sa sem dostal... koľko času vôbec ubehlo... Ani čo sa deje.
Nejaké dievča s ním začalo hovoriť. Eeeh... Joo, to keby som vedel. odpovedal a pokrčil plecami a vstal. Celkovo sa mu niečo nezdalo. Čo je dneska vôbec za deň? Alebo mesiac? Rok? spýtal sa. Fakt ho totiž desila myšlienka, že by bol mŕtvy nejaký dlhší čas. Čo sa asi stalo s Yoshirom a ostatnými? Kde vôbec sú?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 2:38 pm

Minato

Minato byl málem přejet nějakým volem. Oh, wait? Nebyly náhodou všechny auta v Karakuře nepojízdné díky skvlým efektům a výbuchům, které generoval on a jeho přátelé? No, a co bylo ještě divnější, řidič ho viděl! Vždyť jeho skutečné tělo vyletělo do luftu i s barákem. A kde byl Yoshiro a Manon? Tady zase něco nehrálo. Na sen se cítil moc živě. Zase nějaké hloupé vtipy od Horoxe? Když se rozhlédl, snažil se uhádnout kde to vlastně byl. "Sorry." pronesl k chlápkovi a raději se odklidil na chodník. Byl si jistý, že byl v Karakuře... v nějaké nezničené Karakuře.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 2:43 pm

> Kisuke

Slečna se na Kisukeho zahleděla takovým tím stydlivým pohledem. Mluvila tu s fešákem, co se vyvalil na lavičce a tvářil se, že je úplně mimo jen pro to, aby s ní mohl flirtovat! Aspoň to si myslela, ale tak proč nehrát jeho hru. "No přece 21. června 1979!" Zasmála se a předklonila se tak moc, že jí skoro šlo vidět do výstřihu.

> Minato

Chlápek zakroutil hlavou a nasedl zpátky do auta, potom odjel pryč. Silnice byly dost klidné. Lidé, kteří chodili kolem Minata, si jej prohlíželi, hlavně teda jeho oblečení. Většinou to byli načesaní kluci v kožených bundách a slunečních brýlích. Bylo to hodně zvláštní.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 2:53 pm

Kisuke

Kisuke vyvalil oči. Nie kvôli výstrihu... teda aspoň tentokrát nie... hoci jeho pohľad tám úplnou náhodou smeroval... Ale... Č-čože?! zapišťal o oktávu vyšším hlasom. Obzrel sa okolo seba. Hľadal skrytú kameru alebo niečo podobné.
Okej Kisuke... nepanikár... hlavne nepanikár... Ak hovorí pravdu tak... Tak som v totálnej maximálnej prdeli, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! panikáril Kisuke.
Uuuhm... joo... tak diky... povedal Kisuke s veľmi sileným úsmevom. Potom sa otočil a odchádzal smerom... proste niekde preč. Na tvári zhrozený výraz. Dobre... takže... keby som bol normálna osoba ktorá nepanikári, čo by som spravil? Jasne... Kisuke sa zhlboka nadýchol a skúsil sa ukľudniť. Zastavil a zavrel oči. Sústredil sa. Snažil sa nájsť nejaké reiatsu, alebo proste niečo podobné, nezvyčajné, vycítiť niečo. Popri tom si siahol do vrecka, v nádeji že tam bude mať svoj... teda mamin odznak substitute shinigami.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 3:26 pm

Minato

Minato si dobře prohlédl ty cápky co tam kolem něj pochodovali. Byl snad hromadný karneval o kterém nevěděl? Přišel si teď trochu modernější v té černé bundě, rukavicích... oh, sakra?! Tohle se přeci taky odpařilo s jeho tělem a šatníkem, který měl doma!!! Tady tohle musel někdo vysvětlit. Doufal, že mu zůstala aspoň síla Shinigami, přeci jen bez ní by byl asi kapku nahranej. Ale vzhledem k tomu, že byl na ulici, nemohl si dovolit nechat své tělo jen tak zhroutit k zemi, kdyby se uvolnil. Proto se jen zaměřil na Reiatsu. Hledal kohokoliv ze staré party. A nebo prostě někoho, jehož Reiatsu bylo vyšší a pod kontrolou. Na to byl docela dobrý. Sám se však svoje Reiatsu snažil maskovat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 4:58 pm

> Kisuke

Na svůj odznak Kisuke nenarazil, nicméně reiatsu vycítil. Yoshirovo a Kyoyovo bylo u sebe, Manon byla daleko a Minato taky. Ale cítil je, což rozhodně přivedlo pocit úlevy. Byli tu také.
"Měl by ses trochu uskromnit. Vypouštíš tady svoje reiatsu jako bys chtěl přilákat nějaký hollow, co seš zač? Shinigami?"
Ozvalo se nedaleko Kisukeho. Spatřil, že k němu jde nějaký mladík. Měl na sobě rozeplou černou bundu, rukavice a na tváři velký úsměv.

> Minato

Stejně jako Kisuke, Minato vypátral všechny ostatní členy party. A několik dalších. Kisuke měl poblíž sebe jedno hodně silné reiatsu. Stejně tak u Manon. Na rozdíl od Kisukeho svoje reiatsu maskoval, takže ho nikdo nemusel okřikovat.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 5:10 pm

Kisuke

Kisukemu sa uľavilo keď cítil členy jeho... party? Skupiny? Ľudí ktorých ledva poznal a nemali ho moc radi? No, akokoľvek sa to dalo nazvať, bol rád že tam boli. Každopádne to bolo celé divné... možno si to dievča robilo srandu, ale ked sa tu na to tak pozeral, tak to vyzeralo ako v 1979tom... Čo rozhodne ale nebola dobrá správa. Možno sa ale strachoval pre nič... Možno to bol nejaký karneval alebo... nejaká divná udalosť alebo... Proste sa mu to nechcelo veriť. Nikdy nepočul o ničom čo by dovolovalo niekomu cestovať v čase. A tiež ho znepokojilo že nemá svoj odznak. Každopádne, prvá vec čo sa mu zdala ako múdry nápad je vypátrať ostatných. Aj by sa do toho dal, ale niekto ho v tom vyrušil. Kisuke naňho pozrel a premeral si ho. Jeho reiatsu bolo silné... čo sa Kisukemu moc nepáčilo. Každopádne mal dobrú pointu... a nevyzeral že by chcel Kisukeho zabiť, čo bolo plus...
Kisuke teda stlmil svoje reiatsu. Popravde, neuvedomil si že je vo svete ľudí a po tom čím si prešiel... to možno bolo aj pochopitelné. Jo, niečo také... A čo si ty, tiež shinigami? Alebo fullbringer? Alebo... niečo iné? spýtal sa. Síce reiatsu stlmil, ale to neznamenalo že tomu týpkovi veril... Pozeral naňho zamračene a obozretne. Nezdá sa že by ma poznal, takže to možno nie je ten dôvod prečo sme tu... každopádne je to niekto silný. A kým nezistím čo je zač, tak je to nepriateľ.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 07, 2013 7:51 pm

Kyoya

Rozhlédl jsem se kolem a zvedl obočí. Pamatoval jsem si soustředění na obranu a teď... tohle? Rozhlédl jsem se kolem a uviděl jsem pár poměrně pohledných slečen, některé z nich byli velice spoře oděné. "Kdo si stěžuje?" řekl jsem a natáhl jsem se na písku na pláži. "Je tu poměrně hezky, ne? Možná, že jsme se konečně dostali do nebe, nebo tak něco..." dodal jsem a prosypal písek mezi prsty. Zdál se celkem skutečný. Na pláži jsem nebyl opravdu dlouho... ať se stalo cokoliv, určitě bylo něco hrozně špatně, ale musel jsem uznat, že nebylo vůbec špatné skončit na plázi a ne ve válkou zničené oblasti, či té pekelné díře se šnečky. Tohle působilo opravdu pozitivně.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Wed May 08, 2013 5:07 pm

Sojiro

"Fu-co?" zasmál se a kroutil hlavou. "Jmenuju se Sojiro! Nakamura Sojiro a nejsem shinigami. Nevím, co je ten fubambul, o kterým tu mluvíš, ale.." Přišel blíž ke Kisukemu a nenápadně se k němu naklonil, "mám taky schopnosti!"
Odtáhl se a šel se posadit na lavičku, na které předtím Kisuke ležel. "Když jsem šel ráno do školy, ležel jsi tu. A pořád seš tady. To nemáš kde bydlet ? A jakto, že vypadáš jako normální člověk? Kde je župan a sekáček?" zeptal se.

Yoshiro

"No.." Yoshiro ještě chvíli nebyl schopen slov. Prohlížel si svoje ruce a nohy a všechno. Byl to jiný pocit. Nikdy předtím to necítil, ale teď když byl ve svém těle po takové době, cítil několik změn. Zavřel oči a zhluboka se nadechl, aby si vychutnal pocit toho, že je znovu naživu.
Ještě chvíli jen tak seděl, a pak se obrátil ke Kyoyovi.
"Jde o to, že jsem ještě před chvíli stál v rozbořené Karakuře a útočily na mě stovky hollow v čele s Yoshiakim a Akihirem..A ty jsi tam navíc nebyl.. Něco je špatně.." Řekl něco zcela očividného, ale takový Yoshiro prostě byl. Ale jak Kyoya řekl, je tu pěkně. Nechtělo se mu vstát a hned zjišťovat, co je špatně, když si mohl vychutnat chvilku klidu...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Wed May 08, 2013 5:24 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie keď počul to meno. Bolo mu totiž nejaké známe...
Keď sa Sojiro posadil na lavičku, Kisuke si ho prezeral... A potom si spomenul a vyvalil oči. Sojiro Nakamura?! Otec Min... teda... ehm... odkašlal si a ukončil vetu skôr ako dopovedal to čo chcel. Ak som skutočne v minulosti... všetko čo tu poviem by mohlo znamenať nejaké drastické zmeny v mojom čase. došlo mu. Pozeral na Sojira... tak nejak neisto, čo má sakra teraz povedať.
Jo... um... počul som už o tebe. zahovoril to. Ľudia ako ty sa volajú fullbringeri, takže si fullbringer. oznámil mu. A normálne šaty mám na sebe preto, lebooo... uuh... nie som v shinigami podobe. Jo a odkial ty vlastne vieš o Shinigami a tých ostatných veciach? spýtal sa ho a podišiel trocha bližšie k tej lavičke na ktorej sedel.
Keď sme naozaj v minulosti... je možné že moja mama a Fumiko sú ešte nažive? prebleslo mu hlavou. Ale aj keby to tak bolo... Netušil čo s tým robiť...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Wed May 08, 2013 5:36 pm

Kyoya

Já jsem trénoval s jednou z těch 4 šílenejch cvoků. Zrovna jsme začínali souboj a najednou jsem byl tady. Nemám tušení co se stalo, ale působí to celkem zkutečně. Nezdá se mi, že by to bylo nějaká iluze, anebo je fakt dobrá. řekl jsem, vzal jsem do hrsti písek a hodil jsem ho po Yoshirovi. Pak jsem ale nahodil zase vážnou tvář. "Fajn, je to hrozně divný, uznávám... ale pro jednou to vypadá, že se vše zamotalo tak, že jsem skončil na pláži... " řekl jsem. "Kromě toho ty nejsi mrtvej zdá se... otázkou je kde jsme a kde jsou ostatní? "
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Wed May 08, 2013 5:44 pm

Manon

se probudila a chvíli nevěděla, co se děje. Mlhavě si vzpomínala, že mluvila s panem Ishidou a pak...? Netušila. Rozhlédla se kolem. Stále nevěděla, co se děje. Byla to jejich ulice, vypadala tak poklidně a... jinak. Nově a zároveň staře, jako z kalendáře, který nikdo nikdy nevydal, protože jejich ulice nebyla natolik významná, aby se dělaly kalendáře s fotkami její historie. Manon se zvedla a pomalu se vydala ulicí, mimoděk směrem k domu, v kterém vyrostla, přestože vypadal jinak. A ještě stále netušila, co se děje.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Wed May 08, 2013 6:04 pm

Minato

Minato vysledoval dost silných Reiatsu. Jak všechny své staré známé, tak zároveň i další neznámé. A proto se tedy zaměřil na to nejbližší, ať bylo známé či neznámé. Ale preferoval neznámé. Chtěl vědět co se dělo a to mu nejspíše mohl zodpověďet jen někdo, kdo byl z téhle "reality". Navíc, lidi s větším reiatsu by se ho asi jen tak nemuseli leknout. A hlavně u nich nehrozilo, že by je mohl jen tak odpařit... snad.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Sun May 12, 2013 7:52 pm

Sojiro

Pozoroval Kisukeho s dost podezřívavým pohledem, který se ale brzy změnil v dost pobavený pohled.
"Fuco? Co to meleš, chlape? Radši bys měl jít lovit hollow nebo tak něco. Nějak moc se o mě zajímáš ne? Vždyť se ani neznáme! Pokud se ti líbí muži, tak proti tomu samozřejmě nic nemám, ale u mě potěšení nenajdeš, mám přítelkyni. " Sojiro vypadal trochu nejistě, když mluvil s Kisukem. Nevěděl, jaké má shinigami úmysly. Pokud by to totiž bylo něco zlého, musel by ho zabít.

Yoshiro

"No," rozhlédl se kolem sebe, "zdá se, že v okolí nikdo není."
Ačkoliv byl Yoshiro nějakou dobu drsným kapitánem/koťátkem desáté divize, nenapadlo ho vyhledat ostatní pomocí reiatsu. Smutně se podíval na Kyoyu, ale pak si hned zase začal prohlížet svoje ruce a nohy.
"Vypadá to tak. Všechno je jako předtím."

> Manon

Jak se Manon blížila k onomu domu, mohla cítit několik silných duševních sil, které prostory budovy obývaly. Než se ale mohla zkusit zaměřit na některou z nich, dveře se otevřely a z domu vyběhl kluk, který nebyl o moc mladší než sama Manon, měl ruce v kapsách a tvářil se naštvaně. Někoho Manon hodně připomínal.

> Minato

Minato šel nějakou dobu, aniž by se příjem nejsilnějšího reiatsového signálu nějak zvýšil. Prošel několika bloky a sídlišti, až se dostal blíž k centru města. V ulicích bylo více aut i lidí. Minato ucítil, že se blíží k jednomu z těch silnějších reiatsu. Když se dostatečně soustředil, mohlo mu dojít, že vychází z nákupního střediska nedaleko od něj.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Sun May 12, 2013 8:01 pm

Minato

Och, skvěle. Obchoďák, nákupák a cokoliv nenáviděl Minato asi tak stejně jako Akihira... tedy předtím než ho sejmul. A teď měl lízt do toho baráku dobrovolně, aby tam našel osobu, která neuměla skrýt své reiatsu? No, to byl zase den. No, co se dalo dělat. Sice oděvem značně vynikal nad ostatními, ale pokusil splynout s davem a vlezl do toho doupěte všeho zla a dědkovských kalhot. Když byl vevnitř, pokusil se přesněji lokalizovat to Reiatsu, ale nakonec se rozhodl upozornit i na sebe. Neuvolnil své zábrany úplně, na to bylo jeho Reiatsu přeci jen kapku vyšší, ale vyslal jednorázový zesílený impulz, kterého si mohl všimnout každý citlivý na Reiatsu v oné budově. A nyní, děj se vůle Horoxova.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Sun May 12, 2013 11:18 pm

Kisuke

Ty si tu ten, čo sa o mňa začal zaujímať ako prvý, "chlape". odpovedal podráždene Kisuke. Fakt nemal rád keď niekto takto otáčal reč a najradšej by ho zabil. Lenže keby ho zabil, tak by na druhej strane asi nikdy nepoznal Minata... čo by mu bolo na jednej strane asi celkom jedno, keďže okrem Manon ho snáď poznal najmenej. Každopádne meniť minulosť sa mu nezdalo ako dobrý nápad. Proste nabudúce ak sa do niekoho začneš len tak starať, nebuď prekvapený keď ti to ten niekto len tak opätuje. dodal.
No, to je jedno, ja idem asi ďalej robiť svoj Shinigami biznis a ty sa vráť k... čokoľvek tu robíš. A daj si bacha na hollowov, jop? povedal Kisuke a dvihol dva prsty k čelu na znak zakývania, otočil sa a pomaly odchádzal. Dokelu, to bolo tesné, skoro som neodolal a povedal mu nech pomenuje svojho syna Bartolomej. pomyslel si. Každopádne, naďalej sledoval Sojirove reiatsu... posledné čo potreboval bolo aby ho sledoval...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    Tue May 14, 2013 9:48 am

Kyoya

"Zvláštní co? Můžeme spekulovat, co se stalo... a kde jsme... ale tím tic nezpravíme. Navrhuju vydat se kousek dál, prohledat všechno kolem a zjistit, co se sakra stalo..." řekl jsem a pak se znovu zahleděl na příjemnou pláž. "Za chviličku... tohle místo je parádní..." řekl jsem a opět se natáhl do písku. Mezitím jsem se začal soustředit. Ať se stalo cokoliv nebylo to přirozené, takže jsem chtěl zjistit, co jsem mohl, zatímco jsem se válel na pláži. Asi jediné co jsem mohl zvládnout bylo zkusit, zda neucítím nějaké reiatsu, ideálné známé... popravdě mě napadlo, že bych mohk zkusit hledat Henryho, ten byl všude a vždycky a navíc byl docela drsoň
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!    

Návrat nahoru Goto down

Kapitola šestá - Turn Back The Pendulum! Návrat do minulosti začíná!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: