PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Ep. 1 - Co tě nezabije...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 9:12 pm

".....Celá společnost se během těch dvou let radikálně změnila. Lidé se schopnostmi začali být považováni za hrdiny - tedy ti, co bojovali za odboje. Ti, co bojovali za krále, byli samozřejmě padouši....."

3. 6. 2

Velká města už nebyla to, co dřív. Po ulicích už nechodili stovky lidí, děti si nehrály na hřištích, auta nejezdila po silnicích. Kvůli jistým schopnostem jednoho člena královské gardy, teď celý svět vypadal nějak takhle (klik)

Občas se vám mohlo podařit někoho zahlédnout, ale pokud vás viděl taky, tak nejspíš utekl nebo se vás pokusil zabít. 

A co bylo vlastně s Kyoyou, Minatem, Kisukem a Yoshirem? Kdo ví. Svět o nich neslyšel. Nebyli známí bojovníci za svobodu. Byli jen další tváře v davu, které se schovávali v sutinách starých domů, aby je neviděla projíždějící hlídka. 

Schovali se v Tokiu. Místo, kde by je jen málokdo hledal. Na kraji města si našli starou továrnu, ve které se ukryli. Už v ní bydleli několik měsíců. 

Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 9:29 pm

Minato

Minato momentálně ležel na gauči, co si sehnali/Kyoya vyrobil a žvejkal podomácku uvařenou a především naprosto imaginární pizzu. Jeho kuchařský skill se vymaxoval v těch dnech, kdy se prostě museli starat sami o sebe, neměli McDonalda a Kyoya nechtěl vyrábět. Pizza mu už fakt šla, skoro jak kdyby se učil v Itálii. Imaginárně šlo přeci vše! Ovšem, jídlo nebylo zrovna to, na co myslel. Už dva roky žili v bídě, asi by se mělo něco změnit.
Na sobě měl přitom nostalgicky svůj bojový úbor, co si tehdy vzal ještě u Horoxe, samozřejmě praný.

citace :
Jednalo se o dlouhé rukavice, bez konečků pstů, které kryli celé předloktí. Okamžitě si je natáhl. K tomu přidal na levačku stříbrný chránič, co kryl i hřbet ruky, ala ANBU chrániče z Naruta. Jenže, co dál. Vyhmátl standardní shinigami kalhoty. Ve volných se mu pohybovalo přeci jen lépe. Na nohy si pak dal bílé ponožky a černé sandále, které byly z kůže a omotávali nohu až pod koleno, čímž byla spodní část kalhot více méně přitažena k tělu. Na hlavní část těla si pak přetáhl tílko ala Kakashi. Bylo dost obeplé a bylo doplněno o jakousi masku na tvář, tu však momentálně sruloval jako nákrčník. Kolem pasu si pak omotal stříbrné obi a na nadloktí si přidělal dva bílé, ocelové chrániče. Jen to chtělo ještě jeho Haori na doplnění.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 10:03 pm

Kyoya

Odložil jsem knihu na stolek. To bylo na tom všem nejhorší, člověk sehnal knihu, přečetl jí a nikdy nemohl vědět, zda se mu ještě někdy v životě podaří najít další díl. Většina lidí používala knihy spíš k zapalování ohňů. Já jsem měl svoje knihy zbalené a vždy připravené kdybysme zase museli utíkat, jako tolikrát předtím. Možná že civilizace šla do háje, ale svoje oblíbené knihy si vzít nenechám. Nebyl to lehkej život, ale díky našim schopnostem jsme na tom byli přeci jen lépe, než většina lidí... přesto to nebylo lehké, nikdo nebyl jako dřív a asi už nikdy nic nebude jako dřív...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 10:11 pm

Kisuke

Došiel ku veľmi labilným dverám. Ohliadol sa za seba... nevidel ani necítil nikoho. Vošiel teda dovnútra.
Mieril rovno ku gauču. Zo železného stola, na ktorom bolo rôzne náradie, zobral otvárač na konzervy. Došiel až ku gauču a sadol si do kresla, ktoré bolo kúsok vedľa. Malo už svoje najlepšie časy za sebou, ale Kisuke v ňom rád sedel, aby sa nemusel deliť o gauč. Vedľa položil malé vrece, ktoré doniesol zo sebou, a rovno z neho vytiahol jednu z mála konzriev (skloňovanie ma zabije), čo v ňom boli. Pozrel sa na dátum spotreby, ktorý ukazoval rok 2014, čo v Yoshiakiho letopočte moc neznamenalo. Pokrčil ramenami a začal konzervu otvárať... bol priliš hladný na dátum spotreby.
Mal som šťastie. Narazil som na úkryt s pár mŕtvolami. Toto im už aj tak na nič nebude. povedal popri tom ako konzervu otvoril. Ohrnul nos... neznášal fazuľu, ale nemohol si moc vyberať. Čo tu, pokoj? spýtal sa a nahrnul si kus fazule do úst. Lyžičky tu nemali, určite nie čisté...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 11:19 pm

Yoshiro

Bělovas seděl o patro výš, než ostatní. V podlaze však byla díra, takže na své bratry viděl. Pohupoval nohama a hleděl na Minata, který se tvářil, jako by jedl pizzu. 
Tahle celá apokalyptická věc se na Yoshirovi dost podepsala. Hlavně tedy na jeho vzhledu. Jeho vlasy nebyly moc udržované, měl je tak, jak se probudil a vůbec si je nestříhal, takže už byly poměrně dlouhé. Na sobě měl otrhané shihakusho s nějakými podivnými rudými nášivkami. 
Potichu vzdychl a položil se na záda. Ti, co byli dole, mohli vidět jen pohupující se nohy v díře ve stropu nad nimi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 11:28 pm

Minato

Minato sem tam přelétl pohledem od jednoho k druhému a třetímu, až se tedy pohledem zastavil na Kisukem a sledoval ho, jak jí nějaké podezřelé fazole. "Zatím to vypadá na klid. Ale začíná mě to docela štvát... schováváme se tu už jakou dobu, ne, že bych chtěl umřít, ale takhle ničemu nepomůžeme. Nějaké informace o odbojích?" pronesl vážným hlasem a narovnal se na sedačce, aby nevypadal, že měl lážo plážo. Bylo jasné, že tady teď byli v relativním bezpečí, dokud nezačnou vypouštět reiatsu všude po okolí. Chtělo by to sehnat nějakou skupinu šílenců a nastolit pořádek. Všude. Ale nejprve stačilo Tokio, nějakou organizovanou zónu potřebovali, kde by se nemuseli bát vystrčit čumák.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 11:39 pm

Kisuke

Prehltol fazule, čo mal v ústach a zmraštil tvár od hnusu. Bleh... To je hnus... povedal si skôr pre seba. Každopádne Minatovu otázku neignoroval a povedal si, že je lepšie mu odpovedať, ako jesť toto. Ale ešte si dal dole kapucu, aby si trocha prevetral hlavu. Mal na sebe svoju trademark mikinu, ktorú nosil snáď ešte v dobe pred Apokapylsou. Inak mal len otrhané džíny a tenisky. Vyprané, ale otrhané.
Nič, čo by za niečo stálo, sa ku mne nedonieslo. Všetci čo sa o niečo snažili sú mŕtvi. A ostatní sa boja. Proste absolutne nič nové. povedal trocha znechuteným tónom. Na jednej strane to chápal, ľudia nemali prakticky žiadnu šancu... ale na druhej strane to bolo nanič. Ich šance na to čokoľvek spraviť vyzerali mizivo, a keby sa o niečo pokúsili, tak je tam veľmi reálna šanca že jednoducho príde člen kráľovskej stráže a veľmi brutálne ich zabije. Chcelo to plán... Chcelo to niečo. Ale Kisuke nevedel čo.
Povzdychol si, pozrel sa na konzervu s fazuľou, po chvíli váhania pokrčil ramenami, zapchal si nos a znova si dal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Tue Jun 03, 2014 11:46 pm

Yoshiro

Yoshiro se zamračil na strop. Byla to pravda, celkově teď situace ve všech světech byla tak nějak na hovno - lepší výraz pro to neexistuje. Lidé se báli a měli k tomu setsakramentský důvod. Když se odbojům něco podařilo, přišel někdo silný a rozprášil je. Blbá královská garda. Yoshiro měl proti aktuální nulté divizi a svému otci všechno. Nesnášel je. Vzali mu to nejcennější, co na tomhle světě měl. Nedokázal se přes to přenést. Nakonec se posadil, opřel se rukama o okraj a skočil dolů k ostatním. Pak se posadil k Minatovi na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 6:47 am

Kyoya

Uložil jsem rozečtenou knihu mezi ostatní a přidal se k ostatním. "Já vím, je to fakt na prd, ale víte sami dobře, že jakmile se vynoříme a rozmáznem někoho z nich, tak se okamžitě celé okolí začně rojit nepřátelema a my jsme rádi že zachráníme holej život... pokud máme něco udělat musíme mít plán... a momentálně nejsou počty na naší straně..." řekl jsem. To, že by se o nás zpívali písně, jak jsme hrdině zemřeli v boji proti přesile bylo sice pěkné, ale vzhledem k tomu že bych tu nebyl abych tyhle písně mohl poslouchat tak jsem nějak neviděl užitečnost...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 10:47 am

Minato

"Budem to muset vzít pěkně od základů. Na světě teď běhají převážně lidé, co aspoň trochu odolají Reiatsu a podobně. I my začínali od nuly, tak musíme sehnat další. Asi nikdy nevyrovnáme počty, ale lepší něco než nic," povzdechl si. Hlavním problémem bylo, že pokud chtěli někomu pomoci s tréninkem a podobně, museli by i oni používat reiatsu. A Yoshiaki na ně měl už určitě udělaných spoustu senzorů a podobně, protože je znal. Minata docela štvalo, že jeho rodina dokázala okopírovat a naučit se Kida Shinigami, ale nikdy nedokázala používat nějaké ultimátní bariery, pokud na to tedy neměli fullbring. "Kéž by byla šance, že přežili nějací kapitáni Gotei 13 a skrývají se teď stejně jako my," dodal zamyšleně a trochu se ušklíbl nad tím, jak Kisuke jedl fazole. Asi to nebyla zrovna pochoutka, co by chtěl. Co se plánů týkalo, bylo toho potřeba mnoho. Problém byl, že momentálně si nemohli ani pořádně vymalovat a sehnat pořádné dveře.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 10:53 am

Yoshiro

Kyoya měl pravdu. Ve všem, co řekl. Yoshiro sklopil hlavu a začal přemýšlet. Už ho moc nebavilo sedět na zadku a nic nedělat. Situace se pořád zhoršovala, a pokud s tím někdo mohl něco udělat, tak to byli právě oni. Potom Minato řekl, že by bylo fajn, kdyby nějaký kapitán Gotei 13 přežil, na což reagoval tím, že zvedl pravou ruku a zamával s ní Minatovi před obličejem. "Jeden přežil," oznámil hrdě, a pak se zvednutou rukou poškrábal na temeni hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 10:59 am

Kisuke

Prehltol fazuľu a zmraštil tvár. Bolo mu jaksi divne, ale nevímal to. Radšej sa sústredil na rozhovor.
Yoshiro má v niečom pravdu. Myslim, že sa nikto nenaštve keď poviem, že my štyria by sme mohli byť na úrovni kapitánov. povedal. Problém je v tom, že kráľovská stráž s kapitánmi zamietla zem. dodal s trocha ironickým úsmevom a povzdychol si.
Každopádne, ak by nejakí iní kapitáni aj existovali, tak sa zrejme ukrývajú lepšie ako my. Predsa len, silou môžeme byť podobní, ale oni majú zrejme omnoho väčšie praktické skúsenosti. Každopádne, ak ich Yoshiaki ešte nenašiel, neviem akú šancu máme my. povedal trocha skleslo. Keby tak existoval nejaký spôsob ako používať reiatsu bez toho, aby sme svietili ako majáky... Hneď by bol život ľahší. povedal a zamyslene pozrel do prázdna.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 11:11 am

Yoshiro

"Stačilo by naučit se tvořit potlačující bariéry, do kterých bychom schovali tohle místo, čímž by se okamžitě dostalo z jejich radaru. Mohli bychom svobodně trénovat bez potřeby neustále se otáčet přes rameno," odpověděl Kisukemu svým vlastním názorem. Opravdu si nemyslel, že je potřeba naučit se potlačovat reiatsu v boji, aniž by to jeho uživatele nějak oslabilo. Navíc takový způsob snad ani neexistoval. Yoshiro uměl několik technik bakuda. Za svůj pobyt v Seireitei se ale nikdy nenaučil žádnou bariéru. Teď toho litoval.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 11:21 am

Minato

"Jo, jeden, který je za všech zbývajících dvanáct," pronesl k Yoshirovi s úsměvem, přeci jen ho měl o mnoho raději než kohokoliv z dalších. I když jich zrovna moc nepotkal, že. "Jo, bariery. Problém je... že ty neumíme. Co vím tedy," povzdechl si kapku nad jejích neschopností se něco naučit, když měli příležitost. "Co nějaké... oblečení tlumící reiatsu?" nadhodil pochybovačně. Určitě něco takového muselo existovat, přeci jen kontrola reiatsu mohla někdy selhat. Ale... nikdo z nich nebyl vědec, aby to vyrobil. "Proč nám Horox nemohl dát nějaké ty umělé těla ze kterých není cítit reiatsu?" dodal nabručeně ještě, při vzpomínce na minulost.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 11:24 am

Kyoya

"Je to pravda... pokud chceme někdy začít bojovat zpět tak potřebujem bezpečnou základnu... nemůžeme se bát pokaždé, když někdo s trochu vyšším reiatsu zívne tak to na nás přivolá všechny padouchy z okolí..."
řekl jsem. Pro mě to nebylo tak těžké, přeci jen byl jsem člověk... mohl jsem se pohybovat relativně svobodně, protožee dokud neopustím své tělo, tak skoro žádné reiatsu nevydávám. "Možná bysme mohli zkusit najít Henryho... on byl ten, kdo dokázal všechny ty velké věci... a pokud si vzpomínám v našem světě žil dost dlouho, aby dokázal přežít i tohle..." řekl jsem. Samozřejmě jsem ale neměl nejmenší tušení jak bysme ho našli, pokud vůbec žil...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 11:31 am

Kisuke

Hm bariéry. Napadlo to už aj jeho, ale ako Minato povedal, nikto z nich ich neovládal. Kisuke sice ovladal nejake to Kido, ale nikdy sa na to nešpecializoval, keďže bola väčšia sranda proste každeho rozsekať na kusy. A tak viac-menej boli na tomto mŕtvom bode už dlho.
Pozrel na Minata. Gigai by nám bohužiaľ vôbec nepomohol. Skrývať reiatsu totiž dokážeme, ale celá pointa je, že my potrebujeme bojovať bez toho, aby sme na seba okamžite upozornili. A to sa v gigaii ani v ľudskom tele nedá. povedal mu.
Pozrel na Kyoyu. Henry... huh, toho som dlho nevidel. Každopádne tam máme stále ten istý problem o ktorom som hovoril... Ak sa skrýva, skrýva sa ešte lepšie ako my. Ak ho nenašiel Yoshiaki, my to spravíme ťažko. povedal. Jediné čo ma napadá je... nejak ho privolať k nám ale to spravíme len ťažko tak, aby si to Yoshiaki ani nikto z jeho poddaných nevšimol. dodal zamyslene.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 11:52 am

Yoshiro

"Kdyby kapitán Urahara žil, dávno by si nás našel. Jsem si tím jistý," odpověděl Kyoyovi a Kisukemu. "Je to škoda, pokud by nám někdo dokázal pomoct, byl by to opravdu nejspíš on." Yoshiro začal vzpomínat na minulost. Když žil v Seireitei, byl to právě Urahara, kdo mu se vším pomohl. Škoda, že ho při tom cvičení nenaučil bariéry. Proč pořád přemýšlel nad bariérama, který stejně nezvládne. Meh. Zakroutil hlavo a opřel si jí o opěradlo polorozpadlého gauče.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 12:34 pm

Kyoya

"No to je ten problém.... všichni ti, kteří byli mocnější než my a mohli nám pomoci jsou buď mrtví... nebo..." zamyslel jsem se. "... to je vlastně jediná možnost co mě napadá... teda očividně je tu ještě ta možnost, že se skrývají někde mimo náš dosah, ale pak jsou nám k prdu..." pokrčil jsem rameny a posadil se na kovadlinu co se válela opodál. Ne, nevyrobil jsem jí... ukradl jsem jí z muzea, nějak jsem nemohl odolat...
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 2:27 pm

Minato

"Je tu ještě ta možnost, že jsou na Yoshiakiově straně a to je pak průšvih ještě větší," povzdechl si a vstal. Pomalu došel k nádobě s pitnou vodou a napil se. Jídlo nebylo, pití nebylo. "Měli bychom aspoň sehnat nějaké zásoby. Kdybychom náhodou našli další.. schopné, tak tu chcípnou z nedostatku všeho," zabručel. Problém byl, že všechno pořádné bylo rozkradené už minimálně rok. "Co se té bariery týče... Myslíš, že kdybychom spojili naše znalosti Kida a to další, že by se nám povedla?" nadhodil jako jednu z možností. Znali bakudo, měli reiatsu jako barák, Minato ho uměl formovat podle vlastních přání, Kyoya uměl vytvářet a Kisuke... tam byl?
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 3:02 pm

Kisuke

Takže inak povedané, nikam sme sa nepohli. zhrnul to Kisuke a povzdychol si. Nebavilo ho to tu... nechcel sa už skrývať, zatiaľ čo ich nepriatelia určite silneli omnoho väčším tempom ako oni, zavretí v továrni.
Každopádne, čo sa týka zásob, robím čo môžem, ale nie je to zrovna ľahké. Táto časť mesta je na tom fakt biedne a nemyslim si že iné časti mesta by na tom boli lepšie. odpovedal trocha otrávene. Nikto si nevážil ani tých pán konzeriev na ktoré bol Kisuke tak hrdý. Nemyslím si že je to dobrý nápad s tou bariérou. pokračoval. Máme väčšiu šancu sa sami prezradiť, než dokázať niečo konštruktívne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 3:52 pm

Kyoya

"A co bys radši dělal, Kisuke? Nic? Protože já taky nemůžu vytvářet jídlo napořád a až se budeš rozhodovat mezi tím, zda sníst vlastní boty nebo chcipnout hlady, tak si možná budeš vyčítat, že jsme neudělali nic..."
zeptal jsem se. "Jednat unáhleně je k ničemu... ale nejednat vůbec je ještě horší..." dodal jsem se vší vážností a opřel se o opěradlo... které kovadlina evidentně neměla... "Aaargh..." řekl jsem o poznání méně vážně zatímco gravitace dělala svojí práci
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 6:36 pm

Kisuke

Zamračil sa na Kyoyove mudrovanie. Nie, nechcem nerobiť nič. Myslim že my všetci chceme robiť "niečo". Ale sám si na začiatku povedal že musíme byť opatrní, mať plán, yada yada yada. Takže keď už, aspoň by som si pripravil rezervný plán v prípade, že by sa niečo posralo. povedal trocha nevraživo. Nemal zrovna radosť že on z toho vyšiel ako zbabelec, keď chcel byť len opatrný, hlavne keď to bol Kyoya kto sa predtým hral na opatrného. A tiež by nebolo fajn, keby ich kvôli jednej chybe zabili, že...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 6:41 pm

Yoshiro

"Musíme si stanovit priority," řekl najednou. "To nejdůležitější jsou momentálně zásoby. Nicméně, jak řekl Kisuke, tahle část města je na tom opravdu bídně. Pochybuju, že ty ostatní jsou na tom líp, nicméně asi bychom to měli zkusit. Problém je jen v tom, že ve městech neustále chodí nějaké hlídky, a pokud nás jen zahlédnou, máme problém." Samozřejmě, že řekl vše, co ostatní tak nějak věděli, nicméně Yoshiro byl vždycky takový trochu captain obvious. "Ale souhlasím s Kisukem. Možná, že bychom tu bariéru vytvořit dokázali. Ale co když ne? Co když při tom pokusu vypustíme reiatsu a nepodaří se nám to. Za chvíli by se to tu hemžilo vojáky."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 6:50 pm

Minato

"Ano, zásoby, plán a podobně. Nezní to vábně, ale co zkusit pro základní postup jít kanály? Tam se určitě nebude chtít ani hlídkám," navrhl s mírným znechucením, přeci jen... když mohl létat a podobně, proč se brodit kdejakýma sra*kama, ale bohužel ho momentálně jiná alternativa nenapadla. "Přesuneme se do nějaké vzdálenější části města, ať kdyžtak neupoutáme pozornost na tuto oblast a zkusíme něco sehnat," dodal, protože mu přišlo lepší, pokoušet se o cokoliv někde dál od jejích úkrytu. "Problém je, že nemůžeme brát všechny suroviny, když je nemáme jak zpracovat. A taky by to možná chtělo zjistit, jestli třeba není funkční nějaká elektrárna, mohli bychom se tak načerno připojit do sítě. Elektřina je podle mě taky jedna z nutnějších potřeb, pokud chceme nějak víc... zakládat pořádnou základnu," nadhodil momentální proud myšlenek. Elektrická trouba, sporák a lednice by se rozhodně hodila.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 7:28 pm

Kyoya

Začal jsem se smát. "Elektřina se hrozně přeceňuje... se světlem problém nemáme a k čemu jinému potřebuješ elektřinu? Internet nefunguje... televize nevysílá a baterek do rádia máme dost, pro případ, že by někdo vysílal něco relevantního... všechno jídlo co se kazí se zkazilo, takže lednice je taky na prd... a já vím, že o mrtvejch jenom dobře, ale jsi tuhoň... takže nepotřebuješ ani pračku... Tak k čemu sakra chceš elektřinu? Došla ti baterka na PSP nebo co?" zeptal jsem se a zcela ignoroval, co říkal Kisuke, jen abych ho naštval.
Ale měli pravdu v tom, že jídla bylo málo i pro nás 2, natož pro většinu skupinu lidí... všechny obchody a domy už byly dávno vybrakovány a nové jídlo se objevovalo dost málo. "Co zkusit naopak nějaké odlehlejší místa, možná vesnice? Tam se tolik nebojovalo... a možná někde přežilo nějaké to pole nebo kráva, kterou ještě nikdo nestihl zabít... nebo jít do lesa na houby... " navrhnul jsem. Ale byl to spíš zoudalej nápad. Poslední jídlo které se mi povedlo najít byl starej automat v metru, ve kterém někdo zapomněl 2 pytlíky buráků a mentos...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   

Návrat nahoru Goto down

Ep. 1 - Co tě nezabije...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: