PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Ep. 1 - Co tě nezabije...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 8:29 pm

Kisuke

Ooo, niekto so mnou súhlasí. Fajn pocit. pomyslel si. Každopádne trocha súhlasil aj s Kyoyom v tom, že chcel už konečne niečo robiť, už len z princípu, aby si mohol povedať "Yea, fuck you, Yoshiaki, niečo sme dokazali!". To si zatiaľ povedať nemohli...
Minatov nápad... no... Elektrinu nejak zvlášť nepotrebujeme. povedal, pričom zase súhlasil s Kyoyom, čo mu už prišlo bizardné samo o sebe. Ten presun pomocou stôk nie je najhorší nápad... je síce nechutný, áno, ale nie je najhorší. Možno tam aj narazíme na nejakých preživších, ktorí sa budu dáť využiť, ktovie. povedal. Čo sa týka odľahlejších miest... tiež to nie je zlý nápad. povedal zamyslene. Každopádne dostať sa z Tokia môže byť náročné, otvorené polia sa ľahko strážia, a pochybujem že aspoň východ zo stôk tiež nie je nejak chránený. dodal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 8:35 pm

Yoshiro

"Do nejbližší vesnice z Tokia to bude několik hodin cesty," řekl smutně a vzdychl. "Kanalizace bychom vyzkoušet mohli, ale nemyslím si, že je to úplně dobrej nápad. Popravdě, je to celkem klišé schovka. Ale to i stará továrna. Co, že to tu vůbec dělali? Koberce?" zeptal se a rozhlédl se po interiéru, který za ty měsíce znal jako svoje boty. Na nic nového samozřejmě nepřišel.
"Nevím, nikdy jsem se nepovažoval za nejlepšího myslitele. Pokud se na něčem shodnete, půjdu do toho," řekl na rovinu a poškrábal se na koleni.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 8:41 pm

Minato

"Je fakt, že jsme v patové situaci, ať vymyslíme cokoliv. Vždycky bude nějaké ALE, takže asi tak," povzdechl si. Veškeré návrhy měli děr jak cedník, takže prostě nešlo navrhnout jednu dokonalou alternativu. "Okej, elektřinu zatím ne, vesnice jsou daleka, většina jídla spotřebovaná nebo v držení jiných. Proč rovnou nenapadneme nějakou jídelnu nepřítele? Zní to jako jistota, že tam bude jídlo a ne... fazole," pronesl kriticky, protože sám se nedokázal rozhodnout, co je momentálně v jejích silách. "Kdybychom alespoň věděli, kolik je sil v Tokiu, kterým se musíme vyhýbat," dodal jen tak mimoděk, že vlastně neměli jedinou použitelnou informaci, se kterou by mohli líp plánovat. Ani snad neměli pořádnou a podrobnou mapu Tokia!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 8:49 pm

Kyoya

"Děkuju, že nás posloucháš Myuzaki... nebo je snad útok na nepřátelskou "jídelnu" nejlepší způsob jak na sebe neupotat pozornost?"
zeptal jsem se ironicky a poškrábal se v uchu. Tyhle věčné debaty mě hrozně štvaly. "Nemyslím si, že by stoky byly dobrej nápad... nemáme tam co získat... město je prakticky prázdný, teda co se týče zásob... co se týče nepřátel tak je to právě naopak... já nevím, ale fakt si myslím, že nejlepší šance sehnat jídlo je mimo město.... možná něco ulovit v lese... ale myslím, že hlavním problém to nevyřeší... pořád se dostáváme k tomu, že se musíme skrývat, nemůžeme trénovat a když se objeví padouši musíme utýct..." dokončil jsme poměrně nudný monolog, který nám vlastně ani tak moc nepomohl...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 8:57 pm

Kisuke

Zase musel súhlasiť s Kyoyom, toto sa mu už nepáčilo. Ale suhlasil s ním len sčasti, takže... to je plus...
No, ja si myslím že tie stoky sú minimalne dobrý nápad na to, ako sa z tohoto mesta dostať. Všetky ostatné východy zrejme strážia, a aj keď možno strážia nejaké východy zo stôk, tak je tam aspoň menšia šanca. Každopádne asi to je dobrý nápad... tým že tu budeme ostávať nič nevyriešime a ktovie... možno pri tom putovaní vonku narazíme na niečo, čo by nám mohlo pomôcť. zavŕšil svoj dlhý monológ, ktorý nám vlastne ani tak moc nepomohol. Také monológy tu boli v móde. Takže som za to, aby sme zobrali to málo čo máme a stokami odišli z Tokia... zaváhal. ... do Karakury? dokončil neisto a pohľadom pozoroval reakcie ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 8:59 pm

Yoshiro

"V tom případě musíme sehnat pomoc. Někoho, kdo bude schopnej udělat to, co my ne," řekl najednou bělovlasý fluffy kočiček na Kyoyův příspěvek do diskuze ohledně trénování, schovávání a utíkání.. "Nevěřím tomu, že se Yoshiakimu podařilo vyhubit celý Gotei 13. Vždyť jsme to přežili my, sakra." Yoshiro vstal a protáhl se. "Můžeme nabírat lidi. Pokud najedeme někoho, kdo bude schopnej tohle místo schovat do bariéry, můžeme začít trénovat. A nejen sebe, ale i jiné. Yoshiaki si vytvořil armádu. Můžeme udělat to samý." Nakonec ale zase vzdychl, protože mu došlo něco špatnýho. "Bohužel armáda potřebuje jíst, takže jsme stejně u stejnýho problému pořád."
Kisuke potom navrhl, že by mohli odejít do Karakury. "Cesta do jiného města by byla strašně nebezpečná," řekl. Nicméně rozhodl se zůstat u toho, co řekl předtím. Pokud se shodnou, půjde.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 9:27 pm

Minato

Kyoya se fakt neměnil, škoda, že kdyby mu chtěl dát Minato momentálně po tlamě, znamenalo by to, že by se na ně během chvíle přiřítila celá kavalerie, protože by zřejmě použil dávku Reiatsu, která by šla zaznamenat. Líbilo se mu, jak Yoshiro mluvil o armádě a tak, problém však byl, že i přes to, byli stále u toho žrádla, což byl nedostatkový aspekt. Plán s Karakurou... "Karakura ne. Myslím si, že tam nás budou hledat nejvíc. I v dnešní době, přeci jen, k tomu městu máme nejsilnější vazbu," osobně zavrhl tento plán, byl rád za každou bitku, ale tak šílenej zase nebyl, aby lezl tam. "Dobrá, asi se přikláním k tomu plánu dostat se z města a vyrazit k farmám a vesnicím. I kdybychom měli najít jen nějakou rýži, ta by nás myslím nasytila dostatečně," při vzpomínce na smaženou rýži s kusem masa trochu zakňučel, byla to lákavá představa, avšak momentálně nerealizovatelná. Svůj názor tedy řekl, děj se vůle boží.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Wed Jun 04, 2014 9:34 pm

Kyoya

"No, dostat se z města není problém... však jsem na okraji města... za náma už moc města není... problém je ten, že nic z toho neřeší problém dlouhodobě... " řekl jsem. Pravda byla, že jsem v truhlíku za oknem pěstoval rajčata, ale nějakejch 5-6 rajčat za 3 měsíce neznělo jako něco, co by dokázalo uživit jogína, natož mě... kromě toho jsem rajčata nesnášel...
"Každopádně jsem rozhodně pro sehnat nějaké spojence... ale kde... a jak? Víte dobře, že tohle bejval váš obor... já se v tomhle narniování nikdy nevyznal tolik jako vy... " dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Thu Jun 05, 2014 7:45 am

Kisuke

Ja som navrhol tú Karakuru hlavne preto, že tam to tak nejak všetko začalo a prišlo mi, že tam máme nejakú šancu niekoho nájsť... iste že to je risk, ale tak... Je to jedno, môžeme sa rozhodnuť kam pôjdeme, až keď budeme bezpečne von z Tokia. povedal. Sám si nebol istý že to je dobrý nápad a že to vôbec na niečo bude, ale Karakura sa mu vždy zdala ako meeting place všetkých spirituálnych individuii.
Vieme, Kyoya, ale problém je v tom že v tomto ohľade sme na tom asi rovnako v tme ako ty. odpovedal mu. Takže... kedy teda vyrazíme?
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Thu Jun 05, 2014 11:56 pm

Yoshiro

Nějak se pořád nemohli dohodnout na tom, co a jak. Yoshiro vzdychl a strčil si malíček do ucha, chvíli se v něm šťoural, pak ho vyndal a utřel si ho do gauče. "Pravděpodobně mě za to, co navrhnu zlynčujete, nicméně troufnu si říct, že je to nutnej první krok k tomu, aby náš neexistující plán mohl fungovat. Měli bychom zvolit vůdce skupiny. Takhle se akorát dohadujeme o tom, kterej ze všech těch nebezpečných nápadů upřednostníme před ostatníma. Tak proč prostě neurčit někoho, kdo řekne - ok, bude to takhle? Stejně to ve výsledku vyjde na stejno."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 12:03 am

Minato

"Co se nových spojenců týče... všichni dostatečně rozeznáme výši reiatsu ostatních. Pro začátek bychom měli sehnat několik lidí, kteří stojí aspoň za něco. Problém je, že těžko můžeme vyrazit do ulic a roznášet náborové letáky. A pochybuji, že s námi všichni půjdou dobrovolně, bez důkazu, že my jsme doopravdy ti hodní,"
dodal ohledně náborové kanceláře, jenž chtěl Kyoya zřejmě zřídit pro horlivé fanoušky odboje.
Yoshiro se pak odhodlal k radikálnímu kroku. Momentálně se vůdce hodil nejvíce, přeci jen v počtu 4 se demokraticky rozhodovalo těžce, když měl každý jiný názor. "V tom případě volím Yoshira, jakožto kapitán by mohl mít o procento lepší vůdcovské schopnosti než my ostatní. I když... Gotei mělo takových osob víc a moc jim to nepomohlo," zvolil za sebe a protáhl si ztuhlé svalstvo. Fakt to chtělo jakýkoliv pohyb. I kdyby měl utíkat!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 10:46 am

Kyoya

Zamyslel jsem se. To co říkal Yoshiro byla pravda. Demokracie byla hrozně pěkná věc... v teorii. Ale v demokracii všechno hrozně dlouho trvalo. Možná proto jsme vůbec nic zajímavého nedokázali zatím. "No... ve své podstatě má Yoshiro pravdu... všichni 4 jsme šílenci, kteří se asi neshodnou nikdy. Takže by bylo možné rozmumné mít nějakou strukturu vedení." řekl jsem a zamyslel se. Myuzaki nepřipadal v úvahu, byl příliš živelný, byl dobrý bojovník ale nepřipadalo mi, že by měl dobré vlohy na vedení. Yoshiro byl vlastně celkem rozumná volba, jako kapitán musel nějaké velitelské schopnosti získat. A Kisuke? Kisuke měl mentalitu dinosaura a polovinu jeho inteligence. "Já jsem pro Kisukeho..." řekl jsem a nerozváděl svoje důvody...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 12:27 pm

Kisuke

Yoshiro predviedol zaujímavý a potencialne zničujúci nápad, zaviesť si vodcu. Kisuke sa zamyslel. No, ja viesť rozhodne nechcem... Nie som zrovna vodcovský typ. Ja radšej vodcom odporujem, keď už... No, potom je tu Minato. Nie je zlý, ale je trocha moc horlivý na vodcu a má občas... iracionálne nápady, huh. Ok, Kyoya... ... Ten Yoshiro neznie tak zle. Ja som za Yoshira. povedal. Ako sa povedalo, je to tu jediný oficiálny kapitán, takže má s tým najlepšie skúsenosti. Ale ak budeš chciet spraviť nejaké fakt stupídne rozhodnutie nii-san, tak ti to rozhodne dám vedieť, neboj. povedal a pousmial sa.
Ale zarazil sa, keď počul od Kyoyu svoje meno. Eh... ja? Prečo ja? pozrel sa prekvapene na Kyoyu. Je pravda že ja som tu asi jediný, kto je schopný robiť rozhodnutia, ktoré... občas musia byť spravené, ale... Nie, je to Kyoya, ten si určite robil len srandu. Ale možno by som nebol TAK zlý...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 1:47 pm

Yoshiro

"Že jsem vůbec něco říkal," zamumlal potichu. "V tom případě hlasuju pro Minata," řekl Yoshiro a vzdychl. "Takže je rozhoduto? Je někdo proti?" zeptal se ostatních a v tichosti vyčkával. Yoshiro si myslel, že se té nejhorší zodpovědnosti zbavil, ale zdálo se, že někteří byli proti. Nebyl rozený vůdce, ani v tom nebyl nikterak dobrý, ale zkušenosti s tím měl. A věděl, že momentálně bude jeho lídršip celkem nutný.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 2:50 pm

Minato

"Myslím, že nikdo proti nic nebude, protože jsme svině, které to nechtěli být," pronesl s úsměvem a nakonec poplácal Yoshira po rameni. "Neboj, zvládneš to. A kdyby něco, vždycky tě můžeme sesadit," povzbudil ho spíše negativně. Každopádně, teď když měli vůdce, mohli rozhodnout, co dál. "Takže, co volíš za náš momentální cíl? Vydáme se lovit potravu nebo rekruty? Nebo obojí najednou?" zeptal se ho již vážným tónem. Konečně tu byla vidina šance, že vylezou z úkrytu a začnou se aktivněji zapojovat v oblasti odboje.... nebo gastronomie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 2:58 pm

Kyoya

"Takže jsem jedinej kdo nedostal žádnej hlas? No díky za projevenou důvěru." řekl jsem ironicky a zasmál se. Totally dodged a bullet here. Pak jsem ještě podíval kriticky na Kisukeho. "Chceš tím naznačit, že máš Yoshira radši než mě?" zeptal jsem se a zalovil někde v kapse. Vytáhl jsme otamtud napůl snězený balíček a natáhl jsme ruku ke Kisukemu. "Dáš si?" zeptal jsem se. Sehnat žvýkačky v post-apo světě nebylo zrovna snadné, ale měl jsem svoje zdroje. "Tak? Co velíš náš moudrý vůdče?" zeptal jsem se Yoshira
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 3:11 pm

Kisuke

No jo, očakávame rozkazy... šéfe. povedal Kisuke Yoshirovi a usmial sa. Hlavne aby už spravili aspoň niečo.
Otočil sa na Kyoyu. No tak vieš, Yoshiro je môj brat dlhšie. povedal a pokrčil ramenami. Je pravda, že sa o tomto rodinnom pute dozvedel až po apokalypse. Ale tú žuvačku si zoberem, díky. povedal a zobral si. Potreboval to po tých fazuliach. Jo a inak, ak ste hladní, tak tu mam ešte 4 konzervy čo som dneska našiel, aj keď som to už hovoril. povedal a začal žuvať žuvačku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 3:16 pm

Yoshiro

Yoshiro počkal, až si mezi sebou vyřeší všechny ty věci jako žvýkačky a tak. Mezitím si rozmyslel, co by měli udělat. "Rozdělíme se na dvě skupiny. Primárním cílem obou bude najít nějakou potravu, sekundární cíl najít někoho, kdo by byl ochotný se k nám přidat. Momentálně jsou naší prioritou silnější jedinci. Ačkoliv je to možná trochu kruté, nemůžeme si dovolit přibírat někoho, kdo pořádně ani neví, co dělat se svým reiatsu. Ne teď. Nejdřív musíme vyřešit, jak se ukrýt před zraky našich nepřátel, abychom mohli pomoct těm slabším." Podíval se střídavě na všechny. "Jedna skupina vyrazí mimo město. Zkusí les, nějaké vesnice poblíž, jak navrhoval Kyoya. Druhá zůstane ve městě."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 4:21 pm

Minato

Yoshirův plán měl poměrně hlavu a patu a souhlasil s tím, co se tu řeklo, tak nějak komplexně. Tým A a tým B. Asi se to hodilo, když byli 4. Jen teď byla otázka, jak se měli rozdělit. Pohledem přelétl přes všechny a mlčel. Přizpůsobil se každému, přeci jen, už toho spolu zažili poměrně dost. Takže to bylo jedno kdo bude s kým, tudíž návrhy na rozdělení zatím nedával, počkal si podle vyjádření ostatních. Stejně konečné rozdělení hodlal hodit na Yoshira, jakožto na vůdce. "Pokud by to šlo, raději bych zůstal ve městě," dodal pouze, protože lítat po venkově se mu momentálně tolik nechtělo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 4:33 pm

Kyoya

"Fajn, beru Kisukeho a jdeme do lesa... přece jenom potřebuju s Kisukem strávit nějak kvalitní čas... teda pokud nemáš nic proti, Kisuke?" nadhodil jsem. Přece jenom celá ta věc s "bratry" byla pro mě docela nová (i po roce) a nějak jsem se tomuhle tématu obecně vyhýbal. Ale možná mohla bejt sranda jít s Kisukem na houby... jenom ta představa jak sbírá houby... hehe
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 5:49 pm

Kisuke

Ok, s tým naberaním len silných individuii súhlasím. Nemáme čas sa paprať s každým slabochom, rozhodne nie v tejto situácii. povedal tvrdo. Rozhodne to vyzeralo, že Yoshiro vie čo robí, ale uvidíme jak dlho to vydrží. Kyoya ho ale zase prekvapil.
Noo... uhm... nie, nemám. povedal váhavo a so zdvihnutým obočím. Nechápal síce čo má Kyoya za lubom, predsa len sa mu zdalo že Kyoya zrovna jeho nemusí asi najviac z celej skupiny, ale tak... dal mu žuvačku... to muselo niečo znamenať. Síce by som ostal radšej v meste keby som si mohol vybrať, ale tak... v prírode je aspoň menej kanálov.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 7:02 pm

Yoshiro

Bělovlas přikývl. "Dobře, tím pádem je rozhodnuto," řekl a postavil se. "Já s Minatem projdeme město, vy půjdete do lesa." Otočil se a došel ke stolku, kde ležel jeho meč. "Pokud uvidíte nepřátele, neútočte. Schovejte se nebo se kolem nich snažte projít nenápadně. Nesmí vás vidět. Pokud dojde na boj, máme problém. Nemůžeme použít reiatsu. Pokud se tak stane, moc dobře víte, co se bude dít." Přivázal si meč k pasu. "Kdyby si vás nedej bože někdo všiml, utíkejte. Boj je poslední možnost. Pokud na něj dojde, udělejte to rychle a bez použití duševní energie."
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 7:11 pm

Minato

Minato přikývl na rozdělení pokynů a natáhl si svojí masku na obličej. Zároveň uchopil zanpakuto opřenou o jednu ze zdí a zasunul jí za obi. "Dejte na sebe pozor, plus to, co říkal Yoshiro," dodal k nim s mírným úsměvem a mrkl na svého velitele. "Nějaký typy, kde začneme?" nadhodil otázku k zamyšlení, přeci jen... Tokio bývalo svého času obří město s velkým zalidněním. Teď bylo stejně obří, jen kapku zelo prázdnotou po masové a duševní genocidě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 7:51 pm

Kyoya

"Nezapomínej Yoshi, že jsme oba dva lidi... takže i kdyby nás někdo potkal, tak můžeme hrát prostě přeživší, samozřejmě pokorné služebníky toho kreténa vrchnícho magora... nějak si poradíme... a neboj se, při nejhorším mám s sebou dýku..." řekl jsem. Navíc to nebyla obyčejná dýka, ale jeden z mých výtvorů z doby před apokalypsou, který byl schopný zabít i hollow a podobné. Ale snad nebylo potřeba jí využívat. "Takže... hodně štěstí pánové... a kdybyste museli utíkat někdo odsud, nechte klasické znamení... a vemte moje knihy prosím..." dodal jsem. Otočil jsem se na Kisukeho. "Jdeme?" zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 7:58 pm

Kisuke

Jasné, použiť stealth, zdrhať a keby niečo, tak im odstreliť hlavu, chápeme. povedal Kisuke a z mikiny si vytiahol revolver. Pozrel koľko v ňom mal nábojov... Malo by to stačiť na pár potýčok. Stále mal aj dýku a prinajhoršom zanpakuto mohlo poslúžiť ako katana. Opäť revolver schoval a potom schoval aj Giga pod mikinu. Zobral ešte tie svoje konzervy fazúľ. To by malo byť snáď všetko. Bol pripravený.
Ešte jedna otázka... kde a kedy sa stretneme? pozrel sa spýtavým pohľadom na Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   

Návrat nahoru Goto down

Ep. 1 - Co tě nezabije...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: