PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Ep. 1 - Co tě nezabije...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 8:06 pm

Yoshiro

"Samozřejmě, že se vrátíme sem," řekl Yoshiro Kisukemu i ostatním, aby věděli. "Na tomhle místě jsme vydrželi nejdéle. Je to tu velké a dalo by se s tím něco dělat, kdybychom dokázali vztyčit ty bariéry. Hádám, že minimálně den budeme mimo, takže zítra tady."
Potom se Yoshi podíval na Kyoyu a ukázal na druhou stranu továrny. "Jděte zadem. Předevčírem jsem ti tam ukazoval tu díru v plotu. Ať nemusíte obcházet celou budovu." Přikývl hlavou na rozloučenou. "Hodně štěstí, vám oběma." A potom vyrazil ven s Minatem.
"Měli bychom zkusit místa, kde se moc lidí nedostane," navrhl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 8:16 pm

Minato

Minato vyrazil s Yoshirem... hlavním vchodem nejspíše. I když... ta díra měla takových vchodů, až to hezké nebylo. Museli to předělat, komplet. Ale jelikož neměli těžkou techniku a nemohli používat svojí super sílu, museli si hold počkat. "Hmm... v dnešní době se lidi nedostanou téměř nikde. Všude je smrt," povzdechl si a rozhlédl se. Nějakou dobu teď příliš nevycházel, takže byl rád zase na ... něčem, co mělo připomínat vzduch. "Zkusíme sledovat stopy reiatsu?" navrhl jako možnost u které se nemuseli hned prozrazovat. Bylo mu jasné, že čim schopnější lidi, tím víc byli schováni.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 8:27 pm

Kyoya

Nikdo tu nezůstal na hlídku... to nebylo nejlepší. Vzal jsem tedy všechny svoje věci a schoval je do úkrytu. Kdyby to tu náhodou někdo prohledával tak je nejspíš nenajde. Byl jsem tak daleko klidnější. "Fajn, tak jdeme Kisuke... nábadat tě k opatrnosti by asi bylo zbytečné, protože to víš... takže... hodně štěstí pánové! Držte se a pokud vše půjde jak má tak se sejdeme tady..." řekl jsem a společně s Kisukem jsem se vydal z našeho úkrytu pryč, zadním vchodem... a pak? Snad vzhůru do lesa...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   Fri Jun 06, 2014 10:33 pm

Yoshiro

"Po stopách bych radši nešel," odpověděl. "Půjdeme prostě vlastní cestou, a pokud náhodou narazíme na někoho, kdo by odpovídal našim požadavkům, můžeme ho zkusit konfrontovat." Yoshiro otevřel odsunul kus plotu a držel ho, aby Minato mohl projít na ulici. "Vidíš támhle ten výškáč?" zeptal se a ukázal na jednu z nejvyšších budov v Tokiu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ep. 1 - Co tě nezabije...   

Návrat nahoru Goto down

Ep. 1 - Co tě nezabije...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: