PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Hlášky

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Hlášky   Wed Jun 04, 2014 11:43 am

ok, jak jsme se bavili na skypu - je to tu!

Pokud najdete nějakou vtipnou hlášku, hoďte jí sem, ať to rozšíříme :-D

Manon

poslouchala, ale při jednom slovu se začala dusit lentilkou.
"Bratr?!" zasípala si pro sebe. Podívala se na Yoshira s bílýma vlasama a žlutýma očima. Pak na toho druhého, asi Kisukeho, jak se zdálo, s tmavýma vlasama a modrýma očima. Vypadalo to, že se něco škaredě nepovedlo...

Aneb. Manon a její údiv ohledně Kisukeho a Yoshirova příbuzenství :-D

. . .
Minato předvedl svuj fullbring a zeptal se co to je za schopnost.
Yoshiro: Sledoval to, co tu Minato právě předvedl. Chvíli přemýšlel a pak promluvil slova moudrosti! "Nemám nejmenší tušení."

. . .
"Je tohle všechno, co to umí? Tohle bych zvládl i kdybych měl zlomené nohy a spal..." - Hiiragi Kyoya :-D

. . .
Kyoya

Hladem se mi svíral žaludek a vydával zvuky podobné startujícímu trabantu. V tom se konečně ozval zvonek. Seběhl jsem fofrem dolů ke dveřím, cestou se málem přizabil o vlastní nohy. Prudce jsem dveře otevřel. Stál tam sice nějakej týpek, co by jako rozvážka pizzy pracovat mohl, ale pizzu neměl. "Buď to nechci, nebo na to přispět nechci, vyberte si podle situace..." řekl jsem a dveře zase zavřel, nebo se o to aspoň pokusil... neměl jsem náladu kupovat si nový vysavač, nebo poslouchat, jak moje bídná duše skončí v pekle...

Aneb. první setkání Kyoyi a Kisukeho

. . .
Kyoya: "A není to přesný, zvládnu jen jednoduché předměty, neumím vyrobit třeba nové PS3 z židle nebo tak... zkoušel jsem to" dodal jsem.

Yoshiro: Tak takhle se ztratila ta židle... Už docela dlouho nad tím přemýšlel, ale nikdy mu to nebylo vysvětleno. Židle zmizela a za barákem byla kovadlina.

. . .
Yoshiro

"Takže jsi sám porazil hollow? Wow! Jsi silnější, než jsem si myslel, Kyoyo!" Pochválil svého hnědovlasého spolubydlícího! Konečně dělal se svýma silama něco fakt užitečnýho. Teda, zabíjení hollow bylo rozhodně užitečnější, než ničení cizích židlí. Yoshirových židlí.

. . .
Mal toho všetkého už plné zuby. Celého tohoto posraného dňa a aj toho obmedzeného imbecila vovnútri a aj Yoshira a aj celej posranej Soul Society.

Aneb. Kisuke už toho měl plné zuby

. . .
Yoshiro

Hleděl na Kyoyu jako na idiota. Vůbec nechápal, o čem to mluví, ale když už, rozhodl se tedy přihodit do ohně. Odkašlal si a nahodil inteligentní výraz. "Kyoyo, dokážeš přeměnit věci. Ty nepotřebuješ pracovat. Stačí když si nastrouháš týden starej rohlík a jednotlivý drobky přeměníš na peníze." Yoshiro si teď připadal jako boss. Určitě si myslel, že Kyoya vyskočí a půjde nastrouhat rohlík, aby to zkusil.

Aneb. mastermind Yoshiro

. . .
"Ty si tú vidličku... premenil na kľúč?" spýtal sa. Fakt tá otázka znela hrozne divne, ale popravde, po tom čo videl, čo robí Minato, usúdil, že na svete je mnoho síl, ktorým nerozumie... A pochopil aj to, že Yoshiro je zrejme ako magnet na freakov.
Alebo bol Kyoya dobrý kúzelník.

Aneb. Kisukeho reakce na Kyoyovy schopnosti

. . .
Kyoya

"Promiň Yoshi že jsem zničil tvojí oblíbenou vidličku, mrzí mě to..." hlavně jako by on nezničil můj dům (s mnoha vidličkami) a také nepřímo moje auto (v ceně ještě více vidliček).

. . .
Kyoya

V tu chvíli jsem do arény skočil já. Obrněný, celý v železe a v ruce mohutné gumové kladivo, které jsem vytvořil ze žvýkačky.

. . .
"Nic jsem mu neřekl. A ani to nemám v plánu. Určitě má svých problémů dost a nemyslím si, že by nám věřil." - pozn. mluví o Yoshiakim. Ironie? :-D

. . .
Kisuke

Hej, Yoshiro, ak to je podomovy obchodnik alebo svedkovia Jehovovi, tak ich vyhoď, inak zavolám Pištu, Joža a Deža aj s brokovnicami! zavolal Kisuke na cely barák. To len preto, aby tych nezvanych hosti vystrašil. Geniálny plán.

Aneb. Kisuke měl jeden ze svých dnů

. . .
Kyoya

Slíbil jsem si, že pokud se znovu objevím v nemocnici tak jí zdemoluju, protože už mě prostě deptalo, jak jsem se tam probral na začátku každé kapitoly.

. . .

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Hlášky   Wed Jun 04, 2014 11:56 am

Mike napsal:
Kisuke Kisaragi

Mmmh... Sakra... Ne... ja to nevydržím... si tak dobrá... mumlal Kisuke zo spánku. Ale práve pri veľkom vyvrcholení sa mykol a zletel z postele.
Aaaaau! Sakra!! Prečo zrovna v tom najlepšom... povedal Kisuke naštvane. Každopádne ho potešilo že ho Yoshiro nezabil v spánku. Naopak ho nepotešilo, keď sa pozrel na hodiny.
Sakra, veď sme už mali dávno vstávať! pomyslel si panicky Kisuke. Školská uniforma a učebnice mu boli doručené ešte včera večer (nááhodou som sa o tom zabudol zmienit vo svojom poslednom poste no), to vybavil otec. A tak si po zastávke na zachode a v kúpelni rýchlo tú uniformu navliekol, zobral menšiu tašku ktorú použil namiesto školskej, zbalil si podľa rozvrhu a zobral veľký čistý zošit v tvrdých doskách, ktorý si predvídavo kúpil ešte v Tokiu keď čakal na vlak a nemal čo robiť.
Párkrát počas tohto všetkého zakričal na Yoshira nech vstáva, napokon sa vydal do jeho izby, ale čakalo ho nemilé prekvapenie a síce že Yoshiro odišiel bez neho. Naštvane bežal ku dverám a zistil že Yoshiro poctivo zamkol.
Nadávajúc vyliezol oknom na prízemí a po menšej hádke s jedným dedom ktorý ho obvinil zo zlodejstva sa vydal do školy. Teda, spravil asi 5 krokov a potom sa zastavil.
Vtedy naňho dopadol ťažký kamen pravdy. Nevie kde je škola.

A toto Kisuke Yoshirovi nikdy neodpustí...

-------------------------------------------------

Aby toho za ten dnešek nebylo málo, tak první věc, kterou spatřili, bylo Horoxovo houpající se přirození, když je nahý vítal tancem gangnam stylu.
"Nazdárek! Dáme vířivku?" zeptal se Minata a poplácal ho po rameni.

Red, mistr vyvolavani bankaie a houpajicich mužských přirození

-----------------------------------------------------

Trocha dosť ho však znepokojoval ten podivín s klackom... Nevyzeral ako Shinigami... Ale predsa musel vediet čo robí. Nikto by nebol taký idiot, že by sa vrhal na niekoho takého s klackom v ruke a nevedel čo robí...

Minato logic.

-------------------------------------------------------------

Kisuke se probral ze své smrti, aby následně znovu upadl do bezvědomí.

Kisuke si neodpočine no...

------------------------------------------------------------------

Yoshiro: Manon, si v poŕadku?!
Manon: "Vypadám snad tak??" odpověděla Yoshirovi sugestivně. "Nějaký chlap si tady z nás zase dělá srandu, a on znal moje jméno! A chtěl si promluvit! A pak se začlo bojovat a tebe se zase zmocnila ta příšera a Kisuke je shinigami a Minato má svítící meč a zas jsme se nic nedozvěděli!" vychrlila ze sebe a sípavě se po tom všem nadechla. Měla toho opravdu plné zuby.
Yoshiro: Dobře, Manon měla docela dobré argumenty.

-----------------------------------------------------------

Yoshiro: Pak na Manon.. Z jeho pohledu bylo jasně vidět, že potřeboval obejmout a oňuňat, aby byl zase fluffy a ňuňu jako dřív. Teď to byl jen smutný kousek něčeho chundelatého, který vůbec nevěděl, co má dělat.

Too much information...

--------------------------------------------------------

A toto ani zďaleka neni všetko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Hlášky
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák-
Přejdi na: