PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Les

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Les   Tue Jun 10, 2014 1:35 pm

Kyoya

"Hele netuším... nejsem mykolog, už jsem to říkal... ale červenej hřib neznám, což neznamená, že neexistuje... takže s houbama bych byl opatrnej no. Kromě toho houby v sobě uchovávaj bůhvíco a jsou hnusný... radši bych našel jablka... nebo maso... " řekl jsem. "Ale tak ber všechno, Myuzaki ví určitě hodně o houbách... " řekl jsem. Něco umět musel, tak proč ne třeba houby...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Les   Tue Jun 10, 2014 1:46 pm

Kisuke

Pokrčil ramenami... nevedel čo je mykolog, ale typol si že to je nejaký druh hríbologa... A tak červený hríb odtrhol, ale s tým že ho prvý jesť nebude. Vystrel sa a poobzeral sa po okolí.
S tými jablkami máš pravdu... popravde, tých hríbov sa radšej nedotkem... Síce mi je ľudske telo prakticky nanič, tak ho zabíjať zbytočne nechcem. Mali by sme ísť inde, tu okrem tých podozrivých húb a asshole jeleňov nič nie je... povedal. No... ale kam by mali asi tak ísť? Všetko tu vyzeralo tak isto... bol to les, duh.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Les   Tue Jun 10, 2014 1:51 pm

Kyoya

Pokrčil jsem rameny. "Musíme hledat... bohužel i kdybych měl mapu, tak ta by nám byla dost k ničemu... bohužel žádnej geniální plán nemám..." řekl jsem. V neznámém lese opravdu nebylo moc způsobů, jak najít něco úmyslně, prostě jsme museli hledat no. Tak jako tak jsem pochyboval, že najdem nějaké velké zásoby, ale cokoliv bylo lepší jak fazole... možná i jedovatej hřib...
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Les   Tue Jun 10, 2014 6:29 pm

Kisuke

No, jaksi sme to moc nepremysleli... Popravde dúfal som že tu bude nejaká dedina, alebo nejaké zbytky dediny kde niečo zaujimavé bude, kdežto tento les... Mah. No nič... tak poďme napriklad... "tam". povedal a ukázal na totálne random direction... ktorá bola smerom tým, ktorým pôvodne išli, teda od Tokia. Nemal jaksi lepší nápad a Kyoya povedal že geniálny plán nemá... Možno tam nájdu stádo jeleňov... Ktorí nebudu imbecilní retardi a nechaju sa zabiť... A tak vykročil tým smerom čo ukázal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Les   Wed Jun 11, 2014 12:07 pm

Kyoya

"No, lhal bych, kdybych řekl že tohle byl promyšlený plán... " řekl jsem a pokrčil rameny. "Nicméně někdy štěstí je vše, co člověk potřebuje... a já myslím, že nám štěstí bude přát... však... co by se mohlo pokazit?" zeptal jsem se a bezstarostně pokrčil rameny. Určitě bude vše v pořádku...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Les   Wed Jun 18, 2014 2:26 pm

Jakmile Kyoya domluvil, dvojice uslyšel zakřupání nějakých suchých větví. Znělo to jako by na ně někdo šlápl. Oba dva dokázali určit, že to přišlo zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Les   Wed Jun 18, 2014 2:32 pm

Kisuke

Rozšírili sa mu oči a jeho inštinktívna reakcia bola aktivovat shikai, hollow formu a skočiť na to, čo vydalo ten zvuk a rozsekať to na milion kúskov a zbytok usmažiť cerom... No, keďže to nešlo, tak použil druhú inštinktívnu reakciu, teda uskočil tak, aby medzi tým zvukom a ním bol strom a vytiahol dýku.
Počul si to? zašepkal Kyoyovi. Možno bol prehnane paranoidný a z krovia na nich vybafne niečo ako veverička, ale tak lepšie byť opatrný ako neskôr ľutovať... Vykukol spoza stromu na miesto, odkiaľ bolo zvuk počuť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Les   Wed Jun 18, 2014 2:36 pm

Kyoya

Moje přirozená reakce byla daleko méně extrémní, prostě jsem se otočil a podíval se, zda něco neuvidím. Pravda, i já měl dýku připravenou na boj, ale byli jsme v lese. Mohla spadnout šiška ze stromu, stará větev se mohla ulomit, nebo Kisuke nedokázal vyplašit celej les někam do Číny. Vždycky tu ale byla ta možnost, že nás pronásledoval nějaký z našich mnoha nepřátelel. Nad tím, co řekl Kisuke jsme jen zakroutil očima. Mohl jsme to neslyšet, kdybych byl třeba Bedřich Smetana...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Les   Wed Jun 18, 2014 2:42 pm

"Vy asi nebudete zrovna profesionální lovci, co?" ozvalo se najednou ze stejného směru a zpoza velkého stromu vyšel muž s děravým kloboukem a podomácku vytvořenou kamufláží přes celé tělo. Přes rameno měl přehozenou pušku. Když teď stál blíž, Kyoya i Kisuke měli možnost si ho lépe prohlédnout. Měl hnědý plnovous, jizvu na tváři a v ústech žvýkal kus slámy. "Sleduju vás už nějakou chvíli. Potřeboval jsem zjistit, co jste zač a z toho, co jsem měl šanci vidět, je mi jasné, že k armádě nepatříte."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Les   Wed Jun 18, 2014 2:47 pm

Kisuke

Kisuke nadvihol obočie a stisol dýku v ruke pevnejšie, keď videl ako niekto vychádza z krovia. Hlavou mu prebiehalo tisíce myšlienok o tom, kto by to mohol byť a aký by mali prúser.
Ale keď vyšiel z krovia, vyzeral ako priemerný vidlák... ktorý mal lepšie stealth schopnosti ako oni. Dosť trapas. Ale Kisuke nepovolil v ostražitosti.
A vy ste? spýtal sa zamračene. Neplánoval sa s ním len tak púšťať do reči. Zdalo sa že on verí im, ale oni nemali žiadny dôvod veriť jemu. Aj keby nepatril k armáde, stále to mohol byť nejaký zvrhlík čo znásilňoval pocestných. Kisuke hral Far Cry 3, vedel aké hrôzy môžu čakať v džungli!! ... Fakt, že toto nebola džungľa, bol už vedľajší. Ale ak sa tento týpek bude volať Buck, tak sa k nemu Kisuke nikdy neotoči chrbtom.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Les   Wed Jun 18, 2014 3:07 pm

Kyoya

"Já jsme profesionální výrobce kovadlin... jeho profesí je ptát se "a dáte si k tomu velké hranolky" řekl jsem. Chlápek mě sice mohl střelit, ale konec konců na to se neumírá. Teda... tělo by možná umřelo, ale to bylo v poslední době spíš otravnej přežitek který jsem měl spíš ze sentimentálních důvodů. "Nicméně hádám, že kdybyste chtěl střílet na nás, tak byste to už udělal, což mě neodmyslnitelně vede k otázce: Copak si přejet?" řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Les   Fri Jun 20, 2014 7:56 pm

Chlápek se zasmál tomu, co řekl Kyoya. "Hádáte správně, pane. Nejsem tu, abych vám ublížil. Slyšel jsem střelbu, tak jsem se šel podívat, kdo na sebe tak hloupě upozorňuje," řekl Kyoyovi. Potom se otočil na Kisukeho. "Jmenuji se Makako a dalo by se říct, že jsem správce tohoto lesa. Byl jsem." odpověděl mu.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

Počet příspěvků : 17

PříspěvekPředmět: Re: Les   Fri Jun 20, 2014 9:11 pm

Akane

Jako každý den vyrazila Akane na lov, ve snaze ulovit něco, díky čemu se jí podaří nezůstat dnes o hladu. Měla sice ještě nějaké houby od včerejška, jenže potom, co se jí po nich zdálo, že vidí duhovou houbu měnící se na klauna se rozhodla, že jíst je znovu není dobrý nápad.
Pořádně se při procházení lesem dívala kolem sebe a hledala stopy nebo náznaky nedávné přítomnosti divé zvěře. Zároveň se poohlížela i po něčem jiném ale stále jedlém. Našlapovala tiše a opatrně, aby nevyplašila případnou oběť, i kdyby to měl být jen keřík s malinami. Svůj luk měla přehozený přes rameno, stejně jakou toulec se šípy.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sat Jun 21, 2014 7:11 am

Kisuke

Kyoyovu poznámku sa rozhodol ignorovať, ale aj tak ho trocha dost vytočila. Najradšej by na svoje dni v McDonalde zabudol.
Kisuke pretočil očami popri tom, ako spomenuli strelbu a hlúpe upozorňovanie... Veď sakra, neni to ako keby ich v okruhu 1000 km počul každý a rozhodol sa že prvá vec čo spraví je, že ich pôjde zabiť... Ale títo dvaja rozprávali, ako keby to tak bolo.
Každopádne sa zdalo, že tento týpek im ublížiť nechce, takže Kisuke nechcel zbytočne vyvolávať hádky, ale plánoval sa mať na pozore. Neplánoval mu veriť. S Yoshiakim asi nebol, to naňho nesedelo, ale stále mohol mať nejaké sebecké ciele.
Vyšiel teda spoza stromu, ale stále sa oň opieral. V ruke stále držal dýku a pohrával sa s ňou. Myslíte že ste ním bol pred apokalypsou? Huh.. Myslel som že tento les vznikol až po nej... To už sme tak ďaleko? spýtal sa a pozrel na Makaka trocha podozrievavo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sat Jun 21, 2014 6:58 pm

Kyoya

Pokrčil jsem rameny. "Jo... tady kamarád se trochu unáhlil... s tím střílením..." řekl jsem. "Nicméně... co teď?" zeptal jsem se. Netušil jsem, co se teď má stát. Pokud mi bude stát v cestě rozdrtím ho. Pokud bude něco chtít, tak to zvážím... pokud tu jen hlídá byl mi ukradenej. Co víc k tomu říct. Nechal jsem diplomacii na Kisukem. To totiž mohla bejt fakt sranda. Jeho diplomatické schopnosti byly někde na úrovni Hermanna Göringa.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sun Jun 22, 2014 2:37 pm

Akane > Les byl celkem klidný. Na žádné nebezpečí Akane nenarazila, takže vůbec nebylo zapotřebí používat luk. I když, být na pozoru nikdy nebylo úplně od věci. Hlavně v dnešní době.
Její pátrání po stopách divoké zvěře brzy přineslo ovoce. Uviděla celkem čerstvé stopy jelena.

Makako

Chlápek se podrbal na hlavě. "No, v minulosti tu byla chráněná oblast. Nebylo to nikterak velké, až před těmi dvěma roky se to tu celkem rozrostlo," vysvětlil Kisukemu. "No, co teď," začal. "K armádě nepatříte a oba dva vypadáte celkem hladově. Nechtěli by jste zajít na guláš? Předevčírem se mi podařilo ulovit divočáka a moje žena je perfektní kuchařka." Navrhl a pokrčil rukama.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sun Jun 22, 2014 2:48 pm

Akane

Akane dál opatrně našlapovala lesem a sledovala své okolí. Za tu dobu, co žije v lese, se naučila trpělivosti, co se lovu týkalo. Věděla, že i sebemenší zbrklost by mohla zapříčinit selhání její "mise". 
Po chvíli však zahlédla to, po čem pátrala, stopy. A ne jen tak ledajaké, jelení. Jelen? A dokonce tu byl nedávno. Hmm..jelen, ten by mi nějakou dobu vydržel. pomyslela si a vydala se po stopách.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sun Jun 22, 2014 2:58 pm

Akane > Zhruba po sto metrech se Akane stopa ztratila ve vysoké trávě. Několik trsů bylo ohnutých, takže se dalo celkem logicky posoudit, že tudy něco prošlo. A nebo to udělal vítr.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sun Jun 22, 2014 3:21 pm

Akane

Rudovláska následovala jelení stopy a pomalu začínala přemýšlet o tom, co všechno by se s jeleního masa dalo udělat, nemluvě o kožešině z něj. Většinou se živila bažanty, králíky nebo nějakými jinými menšími lesními živočichy. Jelen byl tedy něco extra, něco jako jackpot.
A v tom se stalo to, co ztěžuje všem lovcům jejich práci, stopa se ztratila. Naštěstí ohnutá tráva napovídala kudy jelen mohl jít. Nezbývalo nic, než doufat, že za to nemůže jen vítr, a pokračovat dál skrz trávu.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Les   Mon Jun 23, 2014 7:53 am

Kisuke

Nadvihol obočie. Keď to hovorí on... Síce o žiadnej chránenej oblasti nepočul, ale tak... Zrovna sa nezaujímal moc o chránené oblasti, nikdy v živote. Takže vlastne nemali dôvod mu neveriť...
Guláš, huh..? No... to neznie zle, čo ty na to, Kyoya? spýtal sa svojho spoločníka. Hladní boli, a ako Kisuke povedal, nemali dôvod mi neveriť, okrem paranoie, ktorej mal síce Kisuke požehnane. Nevedel si totiž vysvetliť prečo by bol niekto tak milý v tomto čase. Lenže, Kisuke aj Kyoya mali poistku, aj keby ich tento týpek zabil, tak by len prišli o svoje reálne telá, čo zas taký problém nebol. Takže, prečo to neskúsiť...

Naposledy upravil Mike dne Tue Jun 24, 2014 7:23 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Les   Tue Jun 24, 2014 6:50 am

Kyoya

"Upřímně? Po 2 týdnech na fazolích jsem ochotnej riskovat past, smrt i mučení pro trochu skutečného jídla..." řekl jsem smrtelně vážně. Ačkoliv bych objetoval svojí pravou ruku pro kousek pizzy... no možná ne svojí ruku, ale třeba Kisukeho. Ačkoliv ten byl nejspíš rodina... byť taková ta rodina které 3x ročně napíšete pohled, a 1 ročně je pozvete a doufáte že odmítnou... ale Myuzakiho ruku určitě.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Les   Thu Jul 10, 2014 7:08 pm

Akane > Po nějaké době se však stopa vytratila úplně. Skoro jako by jelen nasadil jetpack a odletěl na jinou planetu, kde se jeleni mají líp. Najednou však v dálce zaslechla nějaké hlasy. Všechny patřily mužům.

Makako

"Nemusíte se ničeho bát," řekl Makako a rozhlédl se. "Ačkoliv je mi jasné, že mi nejspíš nevěříte. Nu, o to líp vám snad bude chutnat," zasmál se, otočil se na patě a oběma rukou naznačil, ať ho následují.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

PříspěvekPředmět: Re: Les   Thu Jul 10, 2014 7:40 pm

Akane

Šla dál po stopě i skrz tu vysokou trávu, až nakonec stopa zmizela úplně. "To ho unesli emzáci nebo co? A já se těšila na pořádný jídlo. Tsss...." zabědovala si potichu. V tom její smysly zachytily něco nového, něco, co opravdu dlouhou dobu neslyšela, hlasy. Párkrát už sice slyšela hlasy potom, co snědla takové světélkující houby...hlad vás donutí dělat opravdu divná rozhodnutí. Tentokrát však žádné houby neměla, takže se jí to nemohlo zdát...
Podle analýzy došla k závěru, že to budou muži. Na lidi nenarazila už hooodně dlouho, proto z počátku nevěděla, jestli se dát na ústup nebo ne. Nakonec se rozhodla pro sice trochu riskantní plán, ale tak, co měla dělat jiného, když jí plašili oběd. Opatrně a hlavně potichu se vydala za těmi hlasy.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sat Jul 12, 2014 8:52 am

Kisuke

Kisuke nadvihol pravé obočie. To absolútne nedáva zmysel. povedal chladne a pokrútil hlavou. Povzdychol si a pozrel na Kyoyu. No čo... nemáme čo stratiť. Aspoň nič dôležité. pomyslel si a pomaly sa vydal za Makakom. Začal sa zase obzerať... opatrnosť mu stále nechýbala. Už len preto, keby ich viedol do pasce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

PříspěvekPředmět: Re: Les   Sun Jul 13, 2014 6:23 pm

Kyoya

Nadzdvihl jsem levé obočí. Kisuke měl pravdu, absolutně to nedávalo smysl. Ale momentálně jsem myslel žaludkem, ne mozkem. Naštěstí i můj žaludek byl paranoidní bastart, takže jsem stále dával pozor, ale i tak jsem se vydal pomalu za tím divným myslivcem. V tomhle světě existovali jen 2 možnosti, buď to byla past a pak ho zabijem, nebo byl ten člověk dobrosrdečnej pitomec a pak ho zabije někdo jinej... tak jako tak jsme neviděl jeho budoucnost růžově.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Les   

Návrat nahoru Goto down

Les
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My heart, My soul :: Off Topic :: Vodpaďák :: Tokio :: Venkov-
Přejdi na: