PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Sode
Ice Queen

Počet příspěvků : 254

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 10:46 pm

Suki Amaya

Když u ní zašustil pytlík hašlerek, ohlédla se na toho, kdo seděl vedle ní. Chvíli si jej prohlíežela, pak si vzala jednu nabízenou hašlerku. Děkuji. Hlesla tišeji, ale slyšet to bylo. Robalila jí a dala si jí hned do pusy.
Tu se najednou nějak divně zaškobrt autobus. Instinktivně vstala a rohlédla se. Kdyby byla nějakou kočkovitou šelmou, jako její bílý mazlíček, jisto jistě by se jí teď naježila srst. Bylo poznat, že si toho všimli i jiní. Náhle rozevřela do široka oči, ale v zápětí je zase křečovitě zavřela, když s ní převracející se autobus švihl o strop. Také začala divoce kašlat a sípat, jelikož jí zaskočila ta hašlerka do krku. Na štěstí se o pár vteřin později autobus obrátil zpět a ona silně padla na opěradlo sedačky, které měla ještě před chvíli před sebou. Náraz jí vyrazil bonbón a tak už mohla dýchat, ale ne tak úplně dobře, protože dopad jí jaksi vyrazil dech. Přesto se pevně chytila opěradla, aby další sudy, co bude autobus válet, už nestrávila narážením. Sic unikla smrti udušení hašlerkou, ještě nebylo všemu nebezpečí konec.
Přeci jen se přestal po nějaké chvíli bus kutálet a zastavil. Stačil jí jeden pohled z rozbitého okna, aby identifikovala jeho současnou polohu. Navíc, když viděla na zemi střepy, připomnělo jí to něco, an co si myslea, že už dávno zapomněla. Opět se pevně přimkla k opěradlu, jako by se mělo vozidlo dál válet a zase zavřela oči stejně ušilovně. Když se opět podívala na světlo, bylo možné v prvních pár sekundách z jejícho pohledu vyčíst bolest, tu však velmi rychle vystřídalo odhodlání, dostat se odsud.
Navíc jí probralo něcí zakřičení. Ohlédla se, ale jednou rukou se pro všechny případy ještě pořád přidržovala. Zdrojem toho zvuku byl Minato. I když by se na něj za normálních situacích hluboce rozbouřila, tentokráte si jej jen prohlédla ledovým pohledem s myšlenkama Poněkud slabé slovo...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://warriors-cats.teamgoo.net/
Red
Taťka

Počet příspěvků : 820
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 10:56 pm

Shu-sensei

Pomalu se začal zvedat. Dost ho bolela ta rána na zádech, ale teď se přes to prostě musel přenést. "Jsem." Odpověděl Jinovi a pak se na něj podíval. "Z tohoto by jistě váš třídní učitel neměl radost." Řekl trochu rozlámaně. Vypadalo to, že si ještě zanechal svojí humornou stránku. Pak se začal rozhlížet okolo. "Nikdo se prosím nehýbejte, pokud nechcete zemřít. Já teda nechci, tak prostě seďte tam kde jste a nedívejte se z oken." Sebral ze země knihu, která ležela vedle něj a pevně jí sevřel v ruce. "A přestaňte se dívat na toho řidiče. Jemu už nepomůžeme." Pak se vyškrábal na nohy. "Má tu někdo z vás mobilní telefon?" Zeptal se a rozhlížel se po studentech.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://myheart-mysoul.poeticforum.com
Mike
Eclipse Avenger

Počet příspěvků : 582
Věk : 24

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 11:03 pm

Jin Karasuma

Triasli sa mi ruky, zyvieral som ich do pästí, dúfajúc źe si nikto nič nevšimne. Snažil som sa tváriť akože som v pohode... nechcel som ukázať ostatným ako sa hrozne bojím. Mali by ma za slabocha...
Pravý hordina by teraz spravil nejakú super-badass akciu a všetkých zachránil... ale ja... ja sa iba klepem a neviem čo robiť. pomyslel som si a nahlas som si povzdychol. Všetkym pohľadom som sa uhýbal.
Po tom, čo Shu-sensei povedal slová "mobilný telefón", tak som si uvedomil, že áno, je to prvá logická vec čo spraviť. Avšak boli sme niekde v prdeli v lese a dosť som sa obával, že tu nechytíme signál. Nevravel som však nič a nechal som veciam voľný priebeh... Skúsit sa muselo všetko. Mobil som nemal, tak som čakal kto odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 11:14 pm

Suki Amaya

Pomalu odvrátila pohled od zadních sedaček opět dopředu, kde se mezitím vším rozruchem probral pošroumaný záskok za učitele. Ten mizera to snad čekal.... Pomyslela si při vzpomínce na prchajícího třídního. Začínala si myslet, že to je jeho plán, se nás zbavit a dostat se do televize při nějakém vyšetřování! Při takovém pomyšlení prutce zatřepala hlavou. Pomalu začínala myslet jako Chiyo. A to se jí rychle znelíbilo.
Záskok nahodil něco o telefonu. V očích se jí zablýskla jiskra, jak si vzpomněla, že ona ho u sebe přece má! Ale moment, nikde kolem sebe neviděla své zavazadlo, v němž se mobil nacházel. Pak do široka rozevřela oči, když si všimla, že její bágl leží po té převalovačce přímo vedle sedačky Fuku Shimi, který tam prováděl snad nějaké protahovací cvičení. Znovu jí zablýsklo v očích a ona je přimhouřila. Za účelem zachránit přítomné je zabije dřív, než se o tom krokoli dozví, nebo udržet přítomné na živu a doufat, že někdo jiný má mobil přímo u sebe? Toť otázka! Rozhodla se na ní prozatím neodpovídat, jen se opět pronikavě podívala na učitelský záskok s hlavou plnou záhadných myšlenek.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 11:23 pm

Fuku Shima si všiml toho, že se na něj Suki divně dívá. Pak se podíval pod sebe a bylo tam nějaké zavazadlo a u něj ležel vypadený mobil! Ten záskok ho zrovna potřeboval. Shima se tedy rozhodl, že mu ho hodí. Vzal jej a hodil. Mobil letěl vzduchem dost křivě. Shu se pro něj natáhl, ale nechytil ho. Mobil letěl dál a Shu za ním instinktivně skočil. Bohužel mobil letěl oknem. Hodně studentů vykřiklo a někteří dokonce odpadli, když viděli jediného muže, který se o ně nejspíš mohl postarat, právě padal ven oknem z té výšky. Jin byl u toho, když Shu-sensei chytil mobil ve vzduchu, ale proletěl oknem ven. Pak viděl už jen to, jak se Shu chytil stromu, od kterého se odrazil nohou a pak nějak divně zmizel. Prostě tam najednou nebyl. Jin byl ale jediný, kdo to viděl. Pak si všiml Shu-senseie, jak vylézá zpět tím oknem. "Uf, ještě že jsem se chytil!" Řekl takovým vyděšeným hlasem. Když se vyškrábal, hrozivě se podíval na toho blba, co mu mobil hodil. Pak se podíval na displej. Nebyl tam signál. Těžko říct, kde vůbec byli. "Ten mobil si u sebe ještě nechám, kdyby se něco chytlo." Oznámil a pak se ještě otočil k oknu. Pak na řidiče, který byl rozmačkaný na místě, kde tak nějak pracoval. "Nezbývá nám nic jiného než čekat." Jedním pohybem ruky, ve které držel knížku, jí otevřel a začetl se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 11:34 pm

Jin Karasuma

Všimol som si ako vzduchom letí mobil... Shu-sensei za ním skočil... a vtedy padal z okna aj s mobilom. Bolo to celé ako v spomalenom zábere. A potom sa stalo niečo divné... Shu-sensei sa odrazil od stromu a potom zmizol... a potom predstieral že sa zachytil a vliezol späť?
Zamračil som sa. Zdalo sa mi to, alebo... čo sa sakra stalo?
Obzrel som sa okolo seba... asi to nikto nevidel. Všetci vyzerali len radi, že to Shu-sensei zvládol.
...
Presne ako sa čakať, nebol tu signál. A tak Shu-sensei povedal že máme čakať... A otvoril si knižku a začal čítať. Hm... bere to celé až príliš pokojne. pomyslel som si.
Na chvíľu som zabudol na strach a opatrne som sa presunul bližšie k Shu-senseiovi.
To bolo úžasné Shu-sensei, mali ste veľké šťastie. Neuveriteľné... v poslednej sekunde sa zachytit okna... hovoril som neutrálne... ... a pritom len troška nakloniť autobus čo ledva visí. dodal som tichším hlasom, a tiež trocha zlovestnejším. Pozrel som naňho a čakal som ako zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 11:47 pm

Suki Amaya

Najednou zaslechla nějaké skřipavé zvuky. Někdo se hýbal! A ne jen tak někdo! Někdo za ní! Shima! Cvok... Proběhlo jí hlavou a jak spozorovala mobil, letící vzduchem, snažila se jej chytit už ona,a le jak se pro něj natáhla, stáhla se zpět na sedačku, držíce se za levé rameno. Procedila skrze zuby tiché bolestné zasyčení. Nahodila při tom zlostný výraz, jak jí něco tak malicherného, jako švihnutí do stropu autobusu v neuvěřitelné rychlosti mohlo takhle bolet? Možná si to rameno jen narazila. Alespoň v to doufala, ale snažila se tím nezabívat.
Vzhlédla k místu, kde už opět seděl sensei i s jejím mobilem. Ale vrátit! Pronesla zcela výžným tónem a opět trochu pokrčila tvář. Zamžourala na záskok, když si po bezstarostném rozhodnutí nic nedělání a čekání otevřel knížku a četl. To v ní rozproudilo krev. Rázem byla bolest v rameni někde v tajemných dálkách, alespoň pro zatím. Jak to myslíte, čekat?! Osopila se na něj. Cožpak vy nic neuděláte?! A co myslíte, že se stane? Přiletí nám sem poštovní holub a mi po něm pošleme zprávu?! Pokračovala, ale ač zněl její hlas velice zvučně a jasně, ještě tak úplně nekřičela. Jak můžete být tak klidný, když jste zodpovědný za tolik životů, Shu-sensei? Klesla trochu v tónu, ale stále jej takřka probodávala pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Fri Sep 30, 2011 11:54 pm

Shu-sensei/Hayate

Dál si četl, ale když ho vyrušil Jin, podíval se na něj, ale jenom očima. Chvíli na něj tak koukal. Těžko říct, co se z jeho pohledu dalo vyčíst. Pak promluvila Suki. Tu už Shu nemohl nechat čekat. Usmál se na Jina dost podezřelým úsměvem a znovu zaklapl knížku. "A co bych měl dělat?" Pokrčil rameny. "Nejsem superman, takže nevyletím ven, abych zvedl autobus a odnesl nás zpět na silnici. A nemysli si, že jsem klidný. Ale co bych dokázal tím, že bych začal panikařit a pobíhat po autobusu? Čekání je nejmoudřejší volba." Všechno co ten chlápek říkal, se moc nelíbilo Hayatemu, ale musel s tím souhlasit. Chiyo se začala vracet barva, ale bál se cokoliv dělat s tou její rukou, která byla zaseknutá pod sedačkou. Rozhodl se, že aspoň trochu zakročí a podepřel jí hlavu tím, že jí položil na svá kolena. Před tím si samozřejmě musel kleknout blíž k její hlavě. Když byla v bezvědomí, tak byla sympatičtější, protože nemluvila o blbostech jako jsou mimozemšťani nebo jiný pochybnosti.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sat Oct 01, 2011 12:01 am

Jin Karasuma

Chápal som Shuovo uvažovanie a tak som sa proti tomu nejak nebúril. Nič iné sa robiť nedalo, aspoň ma nič iné nenapadalo.
Avšak jeho neochota odpovedať vo mne vyvolala ešte väčšie podozrenia. Čo sa tam vonku stalo? Proste zmizol... a potom... Rozhodol som sa že zájdem ďalej.
Prečo ste klamali? Povedali ste, že ste sa zachytil... ale nie, vy ste sa odrazili od stromu a potom... ste zmizli... a zrazu ste sa len vyškrabal cez okno bez toho aby ste ten autobus naklonili. Ak by ste sa skutočne zachytil, tak by sa ten autobus naklonil oveľa viac, možno by aj spadol... hovoril som potichu. Až teraz mi dochádzalo ako šialene to znie. Ale... ja predsa viem čo som videl! Zamračil som sa ešte viac, ale v duchu som začal o sebe pochybovať... už len preto že mi to vôbec nedávalo zmysel.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sat Oct 01, 2011 12:10 am

Suki Amaya

Nepřetržitě držela upřený pohled na záskoku, než domluvil. Na chvíli se neopovážila dalšího slova. Ne že by se snad báala, co by mist nic nedělání udělal, ale spíš hledala vhodná slova pro klidnější vyjádření toho, co si myslí. Nenašla je. Nebo že by? Vstala a opřela se o sedačku před sebou. Zdálo se, že přeci jen má ještě něco na srdci,a le nic příjemného to asi dle výrazu nebylo. Ten se však náhle změnil, když se plnou vahou zapřela do opěradla. Opět jí ruplo v rameni. Zatla zuby, ale nevydala ani hlásku. Opět se za něj chytila a raději si bez dalších slov sedla. Ale na senseie se už ani nepodívala. Odvrátila hlavu bokem do uličky, jen očima opovrživě přebíhala chvilkama jeho směrem. V duchu počítala, jak dlouho tady s takovým přístupem budou trčet.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sat Oct 01, 2011 11:56 am

Nakamura Minato

Když si zase uvědomil co se dělo, zaslechl jak Jin a Shi-sensei něco probírají. V dané situaci ovšem neměl šanci je pořádně slyšet a jen zavrčel: "Hej prosím? Mohl by mi někdo aspoň pomoci z té podlahy? Jsem tu tak divně zpříčený, ruku mám na kusy a skleněný zábal mě píchá v boku!" Jeho hlas měl dva podtóny a to jeden bolestivý a druhý neuvěřitelně naštvaný, že si tam probírají věci a on tam byl vzpříčený mezi sedačkama a jelikož nemohl používat pravou ruku, neměl šanci se hnout. Levačku měl pod sebou, ale byla pohyblivá, jenže to mu bylo platné jak mrtvému zimník. Navíc mu přes obličej tekla krev, takže to nebyl hezký pohled. O předchozám akrobatickém kousku jejich záskoku si jen pomyslel, že to byla dobrá práce. Ovšem teď si chtěl aspoň sednout a vytahat si to sklo ze sebe! "Má tu někdo někde lekarničku či něco takového?" zeptal se vcelku zoufale.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
The not important one

Počet příspěvků : 368

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sat Oct 01, 2011 3:07 pm

Hiiragi Kyoya

Otevřel jsem oči. Dost mě bolela hlava a nějak jsem nevěděl, co se v posledních pár minutách stalo. Ale pamatoval jsem si, že to okno hned vedle mě nebylo rozbité... opěradlo nebylo utrhnuté a hašlerky nebyly rozsypané všude kolem. A rozhodně mě tak hrozivě nebolela hlava. Asi jsem se musel praštit do hlavy a před očima jsem měl mžitky. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomil, že už nejsme na silnici a že se autobus už moc nehýbe. Ehm.... nemá někdo aspirín? Děsně mě bolí hlava... a co se vlastně stalo? nemohl jsem si odpustit tu poslední otázku...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 9:05 am

Tsuruga Makoto
se probral. Poslední, co si pamatoval, bylo zklamání z toho, že ho jeho sestra nebere vážně. Vypadala úplně klidně. Už už se chystal vstát a jít za ní, když sebou autobus trhl. A pak se to seběhlo až příliš rychle. Nahoře se vyměnilo s dole a pak už mu jako jediná reálná věc připadala rána, kterou způsobila kolize střechy s jeho lebkou. Hlava ho pořád pekelně bolela. Zasténal a pokusil se vstát. Zjistil ovšem, že to nebude tak jednoduché. Nohy mu až po kolena zasypala těžká zavazadla, takže mohl hýbat jenom horní polovinou těla. Zatím to nebolelo, ale měl pocit, že brzy bude. Jelikož ležel vedle Shu-senseie a Jina, zachytil jejich tichou konverzaci, i když ji úplně nepochopil. Skákání? Stromy? Padající autobus? Až potom se rozhéhl kolem. A sakra. Neměl rád výšky. A krev už vůbec! Zvedl se mu žaludek a snídaně vyletěla oknem. Téměř doslova. Otřel si ústa a rozhlédl se ještě jednou, tentokrát opatrněji, aby si nevšiml těch nejhorších kousků.
Ehm... Promiňte, neměli bysme třeba zjistit, jestli jsme všichni? A jestli není někdo...vážně zraněný? odvážil se navrhnout. V poslední větě váhal, protože nechtěl nahlas vyslovit slovo mrtvý.
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 7:22 pm

Shu-sensei

Netrvalo to dlouho a všichni v autobuse se začali různě překřikovat. Nebylo to zrovna nejlepší. Jeden chtěl lékárničku, další chtěl něco počítat a další zase prášek. Shu-sensei zakroutil hlavou a pokrčil rameny. "Přestaňte být tak otravní a sklapněte." Ano, bylo to kruté, ale což. Podíval se na Makota. "Nejsem slepej, vím, kolik vás nastupovalo a vím, kolik nás je teď. Nikoho jsem neviděl vypadnout z okna. Pokud jsou tu nějací zranění, tak se o ně nějak postarejte, já nejsem doktor, takže jim nepomůžu i kdybych sebevíc chtěl. ." Znovu se zahleděl do té své knihy a ještě kroutil hlavou. Co si ti studenti vůbec myslí..
Vypadalo to, že Jina ignoruje.. Pak se na něj nenápadně koukl. "Asi ses uhodil do hlavy.."

Hayate

se podíval na Minata, který tam ležel dost krkolomně na zemi. Nebyl od něj daleko, ale nechtěl tam nechat Chiyo samotnou. "Nakamuro." Oslovil Minata dost naléhavým tónem. "Neměl by ses moc hýbat a už vůbec ne mluvit. Stejně jako támhle Shu-debil nejsem doktor, ale myslím, že by nebylo moudrý snažit se vytahovat ty střepy. Krvácíš hodně?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 7:33 pm

Jin Karasuma

Hmph... odfrkol som. Aj keby som to niekomu povedal, mal by ma za blázna. A vlastne... to nebolo ani tak dôležité. Tak načo sa s tým zaoberať, mali sme väčšie problémy. Ale viem čo som videl...
Každopádne, Shu sa začal chovať trocha idiotsky, keďže odmietal hocijako hocikomu pomôcť. A tak som si povedal, že keď to neurobím ja, kto iný? Všetci čo neboli zaseknutí alebo vážne zranení tam iba na ostatných čumeli.
A tak som opatrne prešiel k tomu chalanovi, čo ma nedávno udrel do nosa.
Nemôžem ti veľmi pomôcť, to dúfam chápeš. Ale aspon ťa dám do nejakej pohodlnejšej polohy. povedal som mu neutrálnym hlasom. Ležal tam chudák v črepinách, bohviečím zasypaný.
Bude to asi bolieť, ale dám pozor. povedal som a začal som ho veľmi opatrne dávať do lepšej polohy. Daval som veľký pozor na jeho ruku a bok ktorý mal celý od črepín. Mojím cieľom ho bolo posadit tak aby sa opieral o stenu autobusu.
Návrat nahoru Goto down
Sode
Ice Queen

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 7:38 pm

Suki Amaya

Už zaslechla z mnoha existujících stran, jak si někdo na něco pořád stěžuje. Ten tamto a ta zas támhle to a učitel pořád nic. Jaksi jí to překně rozproudilo krev. Takový neschopný záskok.
Stroskotali jsme... Odpověděla stručně na Kyoyovu otázku. Ten aspirín, či co to bylo, u sebe neměla a navíc neměla chuď odpovídat na to. A poslouchat něco o bolesti. Při každém jen podobném slově se ozvalo to rameno. Minato se zdál být taky nějak zranění a to vlastně skoro všichni měli nějaký ten šrám, ale nejvíc jí opět dopálila reakce Shu-senseie.
Přesně! Buďte sticha, aby si ten, který byl po dobu tragédie takřka v bezvědomí, mohl došíst svou svato svatou knihu! A postarejte se o sebe sami, Shu není doktor a my jsme přece studenti! My to musíme umět, žejo! Přitakala dost nahlas na zástupcova slova. V jejím hlase byl znát pohrdavý tón a i to, co řekla, nežnělo zrovna nejlépe. Ale alespoň jí se po tom trochu ulevilo.
Návrat nahoru Goto down
Robin
Atlantis Queen

Počet příspěvků : 308

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 7:41 pm

Chiyo

se začala smát. Vždycky, když ležela, tak dostávala snadno záchvaty smíchu! A první slovo, totiž "Shu-debil", které uslyšela po probrání se z bezvědomí, jí právě teď přišlo strašně vtipné. Přišlo jí dost vtipné i to, že bylo všechno šejdrem a dovnitř proudila z okolí vůně borovic... No, to jí přišlo vtipné jenom chvíli. Pak jí došlo, že je to divné. Zvedla hlavu a koukla se na Hayateho.
"He? Co se to stalo?" zeptala se nechápavě. Vůbec si nepamatovala, jak se dostala tam, kde právě leží.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Prostě Raiden X333

Počet příspěvků : 377

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 7:43 pm

Nakamura Minato

Povzdechl si a aspoň hlavu na Hayateho otočil. "No, také nejsem doktor, ale tahle poloha je značně nepohodlná a rád bych si tu ruku strčil do nějaké dlahy, aby nebyla nenávratně poškozená. A ty střepy nejsou velké, takže se bojím, aby se náhodou nějakým způsobem nedostali dál do těla. Přeci jen je mám v boku a propíchnutá plíce, je horší než menší ztráta krve," pronesl bolestivě, ale i mírně naštvaně. Ono to opravdu nebylo nejlepší ležet tak blízko rozšrotovanému místu řidiče. Pak ještě dodal k Hayatemu: "No.. krvácím hlavně z toho čela. Nevím jak z toho boku. Ale jinak snad jiné krvácení nemám. Ovšem nevím jak bude ta ruka vypadat vevnitř." Mírně si povzdechl a zahleděl se na místo kde seděl. Jeho Bokken tam stále ležel a vypadal zachovale. Aspoň nějaký odkaz byl zachován.
Pak se ovšem zvedl Jin a nabídl mu pomoc. Tu okamžitě přijal nepatrným úsměvem. Když mu pomáhal se dostat z toho zapříčení, ucítil náhle silnou bolest v ruce až mu vyhrkly slzy. "Sakra... proč zrovna já... proč si tu ruku nezlomil třeba Shima!" zavrčel, ale pak se nějak posadil na nějaké místo. Opřel se bokem ve kterém neměl střepy a tiše vydechoval. Nebylo mu zrovna do zpěvu. "Má tu někdo něco čím bych si pak mohl zadělat ty rány až vytáhnu ty menší střepy co nejsou tak hluboko? A něco co by se dalo použít jako dlaha by se též hodilo," pronesl tak, aby to bylo slyšet v autobuse. Pak se podíval na Jina a zamumlal: "Děkuji ti."
Návrat nahoru Goto down
Mike
Eclipse Avenger

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 7:51 pm

Jin Karasuma

Na Minatove poďakovanie iba kývol hlavou, akože nemusí ďakovať.
Potom sa zdvihol, zobral Minatov bokken a druhou rukou svoj ruksak. Došiel k Minatovi, položil vedľa neho bokken, otvoril ruksak a vytiahol z neho svoje dve náhradné tričká.
Skúsime ti to aspoň obviazať týmto, a priviažem ti pomocou toho aj ten bokken ako dlahu. Sorry, ale nič lepšie nemám... povedal som mu a čakal som či bude súhlasiť. Nebol som na to super expert, tak som dúfal že to nejak zvládneme.
Avšak potom som sa otočil na Suki. Vieš, namiesto toho tvojho sťažovania sa by si radšej mohla pomôcť. povedal som jej chladne.
Ani som sám nechápal, čo to do mňa vošlo.... kde sa vo mne vzala sila pomáhať... Nikdy som ešte v takejto situácii nebol...
Návrat nahoru Goto down
Red
Taťka

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    Sun Oct 02, 2011 8:04 pm

Shu sensei chtěl nejspíš něco říct, stejně tak Hayate, chtěl odpovědět Chiyo, která se právě probrala. Ale... Autobus se nějakou záhadou pohnul a strom, o který se držel, začal praskat. Nebyl to moc tlustý strom, spíš jeden z těch menších. Navíc vypadal dost staře a suše. Na chvíli to praskání ustálo. Už to dokonce vypadalo, že to bude v pohodě. Pak se ale celý autobus znovu otřásl a strom se nějak podivně ohnul. Autobus znovu začal padat. Tentokrát se ale neválel jako sud. Jen klouzal dolů ze srázu. Všichni studenti křičeli a drželi se zuby nehty všeho, co měli po ruce.

. . . Blížil se konec srázů, za kterým nebylo nic. Jen hluboký příkop...

Konec první epizody...

A samozřejmě ending...

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek    

Návrat nahoru Goto down

Epizoda 1 - Všechno má svůj začátek
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru